Vairavimo mokykla, investuojanti į išbandymus vairuotojams

Kiekvienas Šiaulių banko klientas turi unikalią istoriją ir specifinių poreikių. Mūsų tikslas – šią istoriją išgirsti ir rasti geriausią sprendimą, kaip prie jos prisidėti.

Kaune ir Marijampolėje veikianti vairavimo mokykla „ARV-AUTO“ prieš daugiau nei ketvirtį amžiaus prasidėjo iš šeimos tradicijos.

„Tėtis buvo vairavimo instruktorius, vėliau įkūrė savo įmonę. Taip už šios veiklos užsikabinome ir joje likome“, - sako mokyklos vadovas Valdas Šlepikas.

Šiandien „ARV-AUTO“ laikoma viena geriausių vairavimo mokyklų Lietuvoje, kasmet paruošianti daugiau nei 3000 naujų vairuotojų. Tačiau pasak V. Šlepiko, vien suteikti vairavimo kategoriją negana – kur kas svarbiau išugdyti gerą vairuotoją. Tad skatindama tobulėti savo mokinius, mokykla stengiasi kartu tobulinti ir patį mokymosi procesą.

Savo autodrome „ARV-AUTO“ įkūrė vienintelę Kauno regione slidžių dangų trasą – tam, kad vairuotojai galėtų išbandyti ir sudėtingesnes vairavimo sąlygas. Kad šis sumanymas virstų tikrove, prireikė partnerio. Bendrovė kreipėsi į Šiaulių banką ir palakiomis sąlygomis pasiskolino lėšų savo investicijai.

Daugiau – video siužete.