Žingsnis po žingsnio: verslas startuoja, auga, klesti

Nuo įprastų mokėjimų pervedimų iki strateginių verslo plėtros finansavimo sprendimų – mažos ir didelės įmonės kasdien susiduria su įvairiais finansiniais klausimais. Susipažinkite su Šiaulių banko sprendimais, kaip galima įmonės finansus tvarkyti paprastai ir efektyviai.

Steigiate įmonę – prireiks kaupiamosios sąskaitos

Naujai įsteigtos įmonės Šiaulių banke gali atsidaryti kaupiamąją sąskaitą ir suformuoti savo įmonės įstatinį kapitalą. Tai padaryti galima internetu -  Jums nebereikės eiti nei į Registrų centrą, nei į banką.

Sužinokite daugiau, kaip ir kur registruoti naują įmonę bei atidaryti kaupiamąją sąskaitą.

Naujiems banko klientams galioja specialūs pasiūlymai.

Verslas jau pradėtas – pasidomėkite kasdieninių finansų tvarkymu

Šiaulių banke savo sąskaitą gali atsidaryti ir tvarkyti gali visi verslo klientai – tiek Lietuvoje, tiek užsienyje registruotos įmonės. Susipažinkite su sąskaitos atidarymo sąlygomis – reikalingais dokumentais, įkainiais ir kita svarbia informacija.

Verslui kiekvieną dieną tenka susidurti su įvairiais mokėjimais, pervedimais į kitas sąskaitas – apie mokėjimus daugiau sužinosite šiame puslapyje. Paprastai, greitai ir saugiau atsiskaityti galima debeto ir kredito „Mastercard“ kortelėmis -  kviečiame sužinoti daugiau apie jų privalumus.

Verslo klientai gali naudotis  patogiomis kasdienės bankininkystės paslaugomis tokiomis, kaip banko internetu paslaugų sistema „SB linija“ ar banko paslaugos mobiliuoju telefonu „SMS bankas“. Pasidomėkite Šiaulių banko el. bankininkystės galimybėmis.

Paslaugų planas verslui – protingas ėjimas

Šiaulių bankas verslo klientus kviečia naudotis paslaugų planais už fiksuotą mėnesio mokestį. Užsisakę sau tinkamą planą, nepermokėsite už kasdienines banko paslaugas ir mokėsite tik už atliktus SEPA pervedimus internetu.

Esame sukūrę  verslo paslaugų planus, orientuotus į skirtingus įmonių poreikius: „Smart“ paslaugų planas skirtas mažai besinaudojantiems kasdienėmis banko paslaugomis, o „Premium“ – įmonėms, kurios turi daugiau nei vieną sąskaitą ir aktyviai naudojasi kasdienėmis banko paslaugomis. O koks paslaugų planas tiks jūsų įmonei?

Finansavimo sprendimai – pagal verslo poreikius

Plečiant verslą, iškyla klausimas, kaip finansuoti plėtrą? Šiaulių bankas siūlo sprendimus verslui plėtoti, apyvartiniam kapitalui ar investiciniams projektams finansuoti. Kviečiame savo mieste užsukti į banko skyrių konsultacijai, o apie pagrindines ilgalaikio finansavimo sprendimų sąlygas iš anksto galite perskaityti čia.

Kai reikia trumpalaikio finansavimo, Šiaulių bankas taip pat yra sukūręs patogių finansavimo sprendimų – tai gali būti kredito linija ar sąskaitos kreditas. Pasidomėkite, kuri iš šių trumpalaikio finansavimo formų tiktų jūsų verslui.

Inovatyviems verslams – struktūrinis finansavimas

Be tradicinių verslo finansavimo būdų Šiaulių bankas taip pat siūlo kreditus su portfelinėmis garantijomis. Ši priemonė ypač palanki verslams, kuriems trūksta kapitalo, kad atitiktų banko sąlygas įprastam kreditui gauti. Bendradarbiaudamas su INVEGA, Šiaulių bankas siūlo kreditus su verslui palankiomis sąlygomis.

Inovatyvios įmonės gali pasinaudoti „InnovFin“ finansiniu sprendimu. „InnovFin“ garantijų priemonė yra finansuojama iš ES pagal programos „Horizontas 2020“ finansines priemones ir Europos strateginių investicijų fondą, įsteigtą pagal Investicijų planą Europai. Pasidomėkite, ar jūsų verslas gali pasinaudoti „InnoFin“ priemone.

Visais kreditavimo klausimais Jus mielai pakonsultuos banko darbuotojai – kviečiame  atvykti į jums artimiausią ar patogiausią pagal vietą Šiaulių banko skyrių arba drąsiai skambinti tel. 1813 – profesionalūs banko darbuotojai padės  jums sklandžiai išspręsti su jūsų verslu susijusius klausimus, padės vertingais patarimais.