Naujienos

2020-01-09
Šiaulių bankas ketina įsigyti „Danske Bank“ privačių klientų kreditų portfelį Lietuvoje
Šiaulių bankas pasirašė sutartį su „Danske Bank A/S“ Lietuvos filialu dėl 125 mln. eurų vertės privačių klientų paskolų portfelio įsigijimo. Sandorį planuojama užbaigti per keturis mėnesius nuo sutarties pasirašymo.
2020-01-08
Šiaulių banke keičiasi Periodinio kredito pervedimo teikimo sąlygos
Informuojame, kad Šiaulių bankas keičia Periodinio kredito pervedimo teikimo sąlygas, kurios bus skelbiamos viešai. Nauja sąlygų redakcija įsigalioja nuo 2020 m. sausio 10 d.
2020-01-07
Prekės ženklo sėkmė priklauso nuo suvokimo
Norint keisti prekės ženklo įvaizdį, svarbiausia įsivertinti, kokius vidinius ir išorinius procesus tai palies. Paulius Pocius, neseniai naują įvaizdžio strategiją, vizualinį identitetą ir šūkį pristačiusio Šiaulių banko Rinkodaros ir komunikacijos departamento direktorius, dalijasi patirtimi, kaip suprasti, kad atėjo laikas pokyčiams ir ką daryti, kad jie būtų sėkmingai įgyvendinti.
2020-01-05
Nestandartiniam klientui – nestandartinis Šiaulių banko sprendimas
Lankstumas – vienas svarbiausių Šiaulių banko bruožų, reiškiančių, kad galime būti arčiau klientų. Turėdami platų padalinių tinklą visoje Lietuvoje ir galėdami gyvai pažinti klientą, galime jį geriau suprasti ir įsiklausyti į jo poreikius. Kai žinome ko reikia – žinome ką pasiūlyti!
2020-01-02
Šiaulių banko tikslas - kokybiškas klientų aptarnavimas
Geras aptarnavimas susideda iš daugybės didelių ir mažų detalių. Siekiame, kad Šiaulių banko klientai visuomet būtų aptarnaujami kokybiškai, o Banko padaliniuose jaustųsi jaukiai ir patogiai. Todėl nuolat ties tuo dirbame! Šiuo metu jau esame atnaujinę 21 klientų patarnavimo padalinį įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose.
2019-12-30
Šiaulių bankas stiprina pinigų plovimo prevencijos kontrolę
Lietuvos banko (LB) valdyba, išnagrinėjusi tikslinio Šiaulių banko inspektavimo ataskaitos išvadas, skyrė 880 tūkst. Eur baudą ir įpareigojo Šiaulių banką pašalinti nustatytus pažeidimus ir trūkumus.
2019-12-26
Šiaulių bankas jau trečius metus tęsia draugystę su Vaidoto Žalos ir Sauliaus Jurgelėno ekipažu
Sausio mėnesį lietuviai, kaip ir visas pasaulis, laukia bene svarbiausio metų autosporto renginio – Dakaro ralio. Jau netrukus Saudo Arabijos smėlynuose prasidėsiančios varžybos iš dalyvių reikalauja itin kruopštaus pasiruošimo, treniruočių ir planavimo.
2019-12-23
Šiaulių bankas išplatino 20 mln. eurų vertės pirmąją subordinuotų obligacijų emisiją
Šiaulių bankas praneša neviešo platinimo būdu išleidęs dešimties metų trukmės 20 mln. Eur subordinuotų obligacijų emisiją, už kurią mokės 6.15 proc. metines palūkanas.
2019-12-19
Šiaulių banko darbo laikas šventiniu laikotarpiu
Artėjant šventėms, informuojame, kad keisis Šiaulių banko darbo laikas.
2019-12-18
Informacija dėl tarpbankinių pavedimų šventinėmis dienomis
Artėjant gražiausioms metų šventėms, atkreipiame dėmesį į tarpbankinių pinigų pervedimų vykdymo laiką šventinėmis dienomis - jie bus vykdomi kiek kitokiu grafiku nei įprastai.
Siekdami užtikrinti geriausią jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus.
Sužinoti daugiau
Nesutinku