Atnaujinami Jonavos ir Skuodo klientų aptarnavimo skyriai

Būdami arčiau savo klientų, atnaujiname ne tik skaitmeninius kasdienės bankininkystės įrankius, bet ir klientų aptarnavimo skyrius. Siekiame, kad jūsų vizitas būtų dar malonesnis ir patogesnis.

Šiuo metu planuojame atnaujinti net du skyrius, todėl remonto metu keisis skyrių darbo laikas ir paslaugų teikimo vieta.

 

Jonavos klientų aptarnavimo skyrius

Dėl pradedamų atnaujinimo darbų, Jonavos klientų aptarnavimo skyrius (Vasario 16-osios g. 7, Jonava) kovo 5 dieną nedirbs.

Nuo kovo 8 d. skyrius tęs įprastą darbą tame pačiame pastate, antrame aukšte. Atvykę į skyrių rasite nuorodą, kaip patekti į skyrių.

Planuojame, kad balandžio 6 dieną vėl nedirbsime, o balandžio 7 d. pradėsime darbą atnaujintame skyriuje.

 

Skuodo klientų aptarnavimo skyrius

Skuodo klientų aptarnavimo skyriaus (Birutės g. 2, Skuodas) atnaujinimo darbus pradėsime kovo 19 d. nuo 12 val., todėl po pietų nebedirbsime.

Nuo kovo 22 d. iki balandžio 15 d. laikinai, remonto metu dirbsime kitose patalpose, adresu Vytauto g. 9, Skuodas. Kol dirbsime laikinose patalpose, NETEIKSIME GRYNŲJŲ PINIGŲ OPERACIJŲ.

Į atnaujintą skyrių grįšime ir vėl įprastai dirbsime nuo balandžio 19 d., 10 val.

 

Primename, kad prieš vykstant į skyrių būtina išankstinė registracija telefonu 1813 arba internetu, pasirinkus norimą skyrių.