Atnaujinamos Investicinių paslaugų teikimo sutarties sąlygos ir kiti su investicinių paslaugų teikimu susiję dokumentai

Gerbiamieji klientai, 

Pranešame, kad nuo 2019 m. lapkričio 4 d. įsigalioja atnaujintos Investicinių paslaugų teikimo sutarties (toliau – Sutartis) bendrosios dalies sąlygos. Maloniai kviečiame klientus, kurie yra pasirašę šią Sutartį, susipažinti su atnaujintomis sąlygomis, kurias rasite čia. 

Sutarties bendroji dalis pakeista ir papildyta sąlygomis dėl klientų informavimo apie vertybinių popierių pavedimo priėmimą bei įvykdymą, sąlyga, kad, klientui pateikus vertybinių popierių pavedimą, pavedimas pradedamas vykdyti nedelsiant, tačiau ne vėliau kaip iki kitos darbo dienos pabaigos, bei kitomis sąlygomis.

Klientams, kurie sutinka su atnaujintomis Sutarties bendrosiomis sąlygomis, nereikia atlikti jokių veiksmų. Klientai, nesutinkantys su atnaujintomis sąlygomis, turi teisę nutraukti Sutartį, iki skelbiamų pokyčių įsigaliojimo dienos apie tai raštu informuodami Šiaulių banką. Laikoma, kad klientas sutiko su skelbiamais pakeitimais, jeigu jis iki pakeitimų įsigaliojimo dienos Šiaulių bankui nepraneša, kad su jais nesutinka.

Informuojame, kad nuo 2019 m. lapkričio 4 d. taip pat įsigalioja atnaujinta Išankstinė (ex-ante) informacija apie išlaidas ir susijusius mokesčius, Kliento kategorijos nustatymo taisyklės ir Finansinių priemonių ir jų rizikų aprašymas. Su atnaujintais dokumentais galite susipažinti čia.

Kilus klausimų, kreipkitės tel. 1813 (skambinant iš užsienio +370 37 301 337), el. paštu sbbroker@sb.lt arba užsukite į bet kurį Šiaulių banko padalinį. 

Jūsų
Šiaulių bankas

Siekdami užtikrinti geriausią jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus.
Sužinoti daugiau
Nesutinku