Balandžio 8-15 dienomis klientams laikinai duris atvers 8 klientų aptarnavimo padaliniai

Balandžio 8-15 dienomis, kuomet gyventojams numatomi Sodros ir kiti mokėjimai, Šiaulių bankas papildomai atidarys 8 klientų aptarnavimo padalinius, kuriuose klientai galės atlikti visas finansines operacijas.

Balandžio 8ir 10 dienomis laikinai papildomai dirbs Jonavos, Birštono, Raseinių, Druskininkų ir Kelmės klientų aptarnavimo padaliniai.

Ukmergės skyrius dirbs balandžio 8, 10, 14, 15 dienomis.

Vilniaus Sėlių g. padalinys veiks 8, 9, 10 dienomis.

Biržų skyrius10, 14, 15 dienomis.

Laikinai atverti skyriai dirbs nurodytomis dienomis nuo 8 iki 17 val.

Kai kurių padalinių veikla karantino metu laikinai atnaujinama, nes daliai klientų aktuali mokėjimų pavedimų ir grynųjų pinigų operacijų banko skyriuose paslauga. Vis dėlto Šiaulių bankas dėl saugumo klientus į skyrius ragina vykti tik esant svarbioms priežastims. Finansinius reikalus rekomenduojama tvarkyti nuotoliniu būdu – per el. bankininkystę, esant klausimams skambinti į klientų aptarnavimo centrą, norint atlikti grynųjų pinigų operacijas – rinktis bankomatų paslaugą.

Siekiant sumažinti viruso plitimo riziką, prieš vykstant į skyrių klientai turi užsiregistruoti telefonu 1813 (skambinant iš užsienio +370 37 301 337). Į skyrių vienu metu priimamas tik vienas asmuo. Atvykusius klientus pasitiks banko darbuotojas ir pakvies užeiti į skyrių.

Informuojame, kad nuo balandžio 10 d. į klientų aptarnavimo skyrių galėsime priimti tik užsiregistravusius klientus, dėvinčius apsauginę kaukę, respiratorių ar kitą veido apsaugos priemonę. Taip pat rekomenduojama dėvėti apsaugines pirštines.

Karantino metu dirbančių banko skyrių darbo laiką rasite čia.