Kviečiame atsinaujinti Šiaulių banko mobiliąją programėlę

Informuojame, kad nuo 2021 m. liepos mėn. 1 d. senoji Šiaulių banko mobilioji programėlė nebeveiks, todėl, jeigu dar neišbandėte atnaujintos programėlės, kviečiame nedelsti.

Naują programėlę atsisiųskite iš „Google Play“ ar „App Store“ parduotuvių, paieškos laukelyje įvedę „Šiaulių bankas“. Susipažinti su programėlės funkcionalumu galite pasinaudoję programėlės prisijungimo lange siūloma DEMO versija.
 

Kas laukia naujoje Šiaulių banko mobiliojoje programėlėje?

Patogus ir saugus prisijungimas

Prie naujos Šiaulių banko mobiliosios programėlės galite prisijungti Smart-ID priemone arba mobiliuoju parašu. Taip pat galėsite susikurti savo keturių skaitmenų PIN kodą arba naudoti biometrinį piršto antspaudo prisijungimo būdą.

Paprastas naudojimasis

Programėlės dizainas pritaikytas taip, kad lengvai rastumėte visą reikalingą informaciją. Vos prisijungę matysite apibendrintą išsamią informaciją apie sąskaitas, paprastai ir greitai atliksite mokėjimus, o apie įplaukas jus informuos nemokami programėlės pranešimai.

Momentiniai mokėjimai

Per Šiaulių banko mobiliąją programėlę galite atlikti momentinius mokėjimus, t. y. lėšos į gavėjo sąskaitą pervedamos nedelsiant. Mokėjimai vykdomi visą parą, įskaitant savaitgalius bei švenčių dienas, o maksimali momentinio mokėjimo suma iki 100.000 Eur.
 

Daugiau apie naują programėlę rasite paspaudę čia.
 

Jeigu Jūsų išmaniajame prietaise veikia senesnė nei Android v5.0 arba iOS v9.0 operacinės sistemos versija, jei neturite galimybės susikurti Smart- ID ar mobilaus parašo priemonių, kviečiame naudotis BETA interneto banku.
 

Kilus klausimų kreipkitės tel. 1813 (skambinant iš užsienio +370 37 301 337), el. paštu kc@sb.lt arba užsiregistruokite ir užsukite į bet kurį Šiaulių banko padalinį.
 

Jūsų
Šiaulių bankas