Kviečiame finansinius reikalus tvarkyti nuotoliniu būdu ir į skyrių vykti tik užsiregistravus

Mieli klientai,

Vertindami COVID-19 grėsmę ir imdamiesi prevencinių veiksmų, norime užtikrinti jūsų ir darbuotojų saugumą, todėl kviečiame finansinius reikalus tvarkyti nuotoliniu būdu ir nevykti į klientų aptarnavimo skyrius. Jeigu vis tik neatidėliotinai turite atvykti į padalinį – prašome prieš vykstant į skyrių paskambinti mums tel. 1813 (skambinant iš užsienio +370 37 301 337) ir užsiregistruoti susitikimui.

Registracija yra būtina, siekiant kiek įmanoma sumažinti viruso plitimo riziką. Užsiregistravusių klientų prašome sutartu laiku atvykti prie skyriaus, kur Jus pasitiks banko darbuotojas ir pakvies užeiti. Į skyrių vienu metu priimame po vieną asmenį.

Informuojame, kad nuo balandžio 10 d. į klientų aptarnavimo skyrių galėsime priimti tik užsiregistravusius klientus, dėvinčius apsauginę kaukę, respiratorių ar kitą veido apsaugos priemonę. Taip pat rekomenduojama dėvėti apsaugines pirštines.

Taip pat informuojame, kad prevenciškai laikinai uždarome dalį klientų aptarnavimo skyrių, atsižvelgdami į Vyriausybės rekomendacijas, klientų srautus ir atstumą tarp padalinių. Karantino metu dirbančių banko skyrių darbo laiką rasite čia.

Karantino metu dirbs ir užsiregistravusius klientus priims šie klientų aptarnavimo padaliniai:

Vilniuje

Kaune

Klaipėdoje

Šiauliuose

Panevėžyje

Alytuje

Anykščiuose

Biržuose

Jurbarke

Kelmėje

Kėdainiuose

Marijampolėje

Mažeikiuose

Plungėje

Radviliškyje

Rokiškyje

Šilutėje

Tauragėje

Telšiuose

Utenoje

Varėnoje

Visagine

Atsiprašome už laikinus nepatogumus. Visų skyrių žemėlapį rasite čia.

Rekomenduojame, esant galimybei, rinktis elektroninius klientų aptarnavimo kanalus: kasdienes operacijas atlikti per el. bankininkystę, esant klausimams skambinti į klientų aptarnavimo centrą, norint atlikti grynųjų pinigų operacijas – rinktis bankomatų paslaugą.

Taip pat norime atkreipti jūsų dėmesį, kad atsižvelgiant į virusų plitimo būdus, rekomenduojame vengti grynųjų pinigų ir rinktis bekontaktį atsiskaitymą. Karantino metu atsiskaitymų limitas bekontaktėmis mokėjimo kortelėmis yra padidintas iki 50 Eur vienam atsiskaitymui. Iki šiol bekontakčiu būdu galima buvo pirkti už 25 eurus.

Jeigu visgi naudojatės bankomatu, kurie yra reguliariai dezinfekuojami, mūvėkite pirštines arba vėliau nepamirškite nusiplauti rankų.

Būkime sąmoningi ir sveiki.

Jūsų
Šiaulių bankas