Kviečiame į klientų aptarnavimo skyrių vykti tik užsiregistravus

Mieli klientai,

Vertindami COVID-19 grėsmę ir imdamiesi prevencinių veiksmų, norime užtikrinti jūsų ir darbuotojų saugumą, todėl kviečiame prieš vykstant į klientų aptarnavimo skyrių užsiregistruoti susitikimui. Tai galite padaryti dviem būdais:

Registracija yra būtina, siekiant kiek įmanoma sumažinti viruso plitimo riziką. Užsiregistravusių klientų prašome sutartu laiku atvykti prie skyriaus, kur Jus pasitiks banko darbuotojas ir pakvies užeiti. Į skyrių vienu metu priimame tiek asmenų, kiek numatyta Vyriausybės reikalavimuose, užtikrinant saugų atstumą.

Informuojame, kad į klientų aptarnavimo skyrių galime priimti tik užsiregistravusius klientus, dėvinčius apsauginę kaukę, respiratorių ar kitą veido apsaugos priemonę. Taip pat rekomenduojama dėvėti apsaugines pirštines.

Rekomenduojame, esant galimybei, rinktis elektroninius klientų aptarnavimo kanalus. Prisijungę prie interneto banko galėsite atlikti daugumą kasdienių operacijų. Esant būtinybei patiekti pasirašytus dokumentus, kviečiame naudotis „Dokobit“ paslauga.

Taip pat norime atkreipti jūsų dėmesį, kad atsižvelgiant į virusų plitimo būdus, rekomenduojame vengti grynųjų pinigų ir rinktis bekontaktį atsiskaitymą. Atsiskaitymų limitas bekontaktėmis mokėjimo kortelėmis yra padidintas iki 50 Eur vienam atsiskaitymui.

Būkime sąmoningi ir sveiki.

Jūsų
Šiaulių bankas