Kvietimas į Šiaulių banko 2020 metų pirmojo ketvirčio finansinių rezultatų pristatymą internetiniame seminare

AB Šiaulių bankas kviečia akcininkus, investuotojus, analitikus ir visus besidominčius į 2020 metų pirmojo ketvirčio finansinių rezultatų pristatymą internetiniame seminare (angl. „webinar“). Pradžia – 2020 m. gegužės 6 d. 16.00 val. Seminaras vyks anglų kalba.

Banko Administracijos vadovas Vytautas Sinius bei Finansų ir rizikos valdymo tarnybos vadovas Donatas Savickas pakomentuos bendrovės 2020 metų pirmojo ketvirčio finansinius veiklos rezultatus bei aktualijas ir po pristatymo atsakys į dalyvių klausimus.
Dėl riboto seminarui skirto laiko, maloniai prašome atsiųsti klausimus iš anksto iki 2020 m. gegužės 5 d. el. paštu: simona.backiene@nasdaq.com.

Kaip prisijungti prie internetinio seminaro?
Visus norinčius dalyvauti internetiniame seminare, prašome registruotis aktyvuojant šią nuorodą: https://attendee.gotowebinar.com/register/7157136107516471052. Jums bus išsiųsta nuoroda prisijungti į internetinį seminarą ir instrukcija, kaip sėkmingai tai padaryti. Jungiantis į seminarą pirmą kartą, bus prašoma atsisiųsti nedidelį priedą interneto naršyklei. Internetinis seminaras bus įrašomas ir jo įrašas bus patalpintas Šiaulių banko internetiniame puslapyje www.sb.lt ir Nasdaq Baltic youtube.com paskyroje.

Kas yra internetinis seminaras?
Internetinis seminaras – internetinė priemonė, kurios metu bendrovės atsakingi asmenys komentuoja bendrovės finansinius rezultatus. Internetinis seminaras suteikia galimybę esamiems ir potencialiems bendrovės investuotojams, žiniasklaidai bei kitiems vertybinių popierių rinkos dalyviams bendrauti su bendrovių vadovais internetinėmis priemonėmis, tiesiogiai užduoti klausimus ir iš karto gauti atsakymus.

Daugiau apie pristatymą: https://cns.omxgroup.com/cdsPublic/viewDisclosure.action?disclosureId=937170&messageId=1180568