Šiaulių bankas „Nasdaq Baltijos rinkos apdovanojimuose 2019“ užėmė antrąją vietą geriausios ryšių su investuotojais bendrovės kategorijoje

„Nasdaq Baltijos rinkos apdovanojimai 2019”  renginio metu Šiaulių bankas buvo nominuotas kaip viena iš geriausiai ryšius su investuotojais palaikanti bendrovė ir šioje kategorijoje užėmė antrąją vietą.

„Nasdaq Baltijos rinkos apdovanojimai 2019” iškilmingos ceremonijos metu buvo paskelbtos geriausiai su investuotojais dirbusios bendrovės. Listinguojamoms bendrovėms, biržų nariams, nuomonių lyderiams bei kitiems kapitalo rinkos dalyviams buvo įsteigtos šešios nominacijos – „geriausia ryšių su investuotojais bendrovė“, „geriausias ryšių su investuotojais obligacijų emitentas“, „metų narys“, „metų įvykis kapitalo rinkoje“, „metų sąjungininkas“, „metų straipsnis“.

Bendrovės buvo vertinamos pagal sukuriamą didžiausią pridėtinę vertę akcininkams, prekybos aktyvumą, pasiekimus bendrovių gerosios valdysenos praktikoje, atsižvelgiant į tai, kaip šiuos įmonių pasiekimus vertino kapitalo rinkos dalyviai bei profesionalūs investuotojai.