Šiaulių bankas plečia momentinių mokėjimų galimybes

Nuo liepos 21 dienos Šiaulių banko klientai gali atlikti momentinius mokėjimus eurais į kitus bankus, kurie yra prisijungę prie momentinių mokėjimų sistemos. Lėšos į gavėjo sąskaitą pervedamos nedelsiant visą parą, įskaitant savaitgalius bei švenčių dienas.

„Nuo šiol mūsų banko klientai gali naudotis visomis momentinių mokėjimų galimybėmis – ne tik akimirksniu gauti pinigus, bet ir pervesti juos į kitame banke esančią sąskaitą. Tikiu, kad akivaizdūs momentinių mokėjimų privalumai paskatins gyventojus dar labiau naudotis elektroniniais atsiskaitymais“, - teigė Šiaulių banko kasdienės bankininkystės departamento direktorius Andrius Kamarauskas.

Momentinio mokėjimo nurodymą klientai gali pateikti naudojantis banko interneto banku. Prisijungus prie savo interneto banko paskyros „Mokėjimai“ meniu punkte pasirenkamas „Naujas mokėjimas“ ir užpildžius gavėjo sąskaitos duomenis „Mokėjimo prioritetas“ lauke pasirenkamas Momentinis“.

Jei momentinio mokėjimo suma viršys 100 tūkst. eurų, lėšos bus pervedamos teikiant kredito pervedimo SEPA paslaugą. Lėšos bus pervedamos pagal kredito pervedimą SEPA ir tais atvejais, kai gavėjo bankas nesudaro galimybės savo klientams gauti momentinio mokėjimo nurodymų.

Momentiniai mokėjimai klientams kainuos tiek pat, kiek ir įprasti kredito pervedimai SEPA. Vykdomi ir gaunami momentiniai mokėjimai įtraukti į paslaugų planų mėnesinį mokestį, todėl klientams už tai papildomai mokėti nereikės.