Šiaulių bankas pradeda platinti „Modus Group“ naują obligacijų emisiją

Atsinaujinančių išteklių energetikos, mobilumo paslaugų, automobilių prekybos ir kitus verslus valdanti įmonių grupė „Modus Group“ pradeda platinti antrąją viešą obligacijų emisiją, kuria planuojama pritraukti iki 8 mln. eurų. Pritrauktos lėšos bus naudojamos refinansuoti prieš 3 metus išleistą 5 mln. eurų vertės emisiją bei investuojamos į atsinaujinančios energetikos projektus ir tvaraus mobilumo verslo plėtrą.

Grupė vykdo veiklą nuo 1993 metų. „Modus Group“ valdoma atsinaujinančių išteklių energetikos įmonė „Green Genius“ yra didžiausias biodujų jėgainių operatorius Lietuvoje. Taip pat įmonių grupei priklausanti transporto dalinimosi įmonė „CityBee“ yra pirmaujantis miesto mobilumo paslaugų tiekėjas Baltijos šalyse. Bendrovė paslaugas teikia dešimtyje miestų, o jomis naudojasi daugiau nei 700 tūkst. registruotų vartotojų. „Modus Group“ taip pat valdo populiarius automobilių prekės ženklus atstovaujančią įmonę „Inter Krasta“, nekilnojamąjį turtą ir viešbutį valdančią bendrovę „Unimodus“ ir kitas įmones.

Pagrindinės platinimo sąlygos:

Platinimas numatytas dviem etapais, pirmuoju trijų savaičių trukmės etapu tikimasi pritraukti 5 mln. eurų. Obligacijos bus įtrauktos į „Nasdaq Vilnius“ administruojamą alternatyviąją vertybinių popierių rinką „First North“.

Norint įsigyti šių obligacijų ar sužinoti daugiau informacijos - kviečiame susisiekti su Šiaulių banko finansų makleriais telefonais: 8 5 2 462 465, 8 5 2 032 266  arba el. paštu: sbbroker@sb.lt.

Ši informacija negali būti interpretuojama kaip asmeninė AB Šiaulių bankas rekomendacija, nurodymas ar kvietimas įsigyti vertybinius popierius ir negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas ar dalis.