Šiaulių banko klientai nuo šiol naudosis nepriklausomu bankomatų tinklu „MEDUS“

Mieli klientai,

Informuojame, kad atsižvelgdami į besikeičiančius klientų poreikius, atnaujiname bankomatų tinklą: nuo šiol Šiaulių banko klientai galės naudotis nepriklausomu bankomatų tinklu „MEDUS“, kuris užtikrins, kad Šiaulių banko klientai galėtų visada rasti bankomatą sau patogioje vietoje. Bankomatų tinklas „MEDUS“ – pirmoji pažangi tokio pobūdžio infrastruktūra Lietuvoje. Pirmieji atnaujinti „MEDUS“ bankomatai jau įrengti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose.  Per metus planuojama bankomatų tinklą atnaujinti visoje Lietuvoje. Atsinaujinusį bankomatų tinklą valdo „Worldline Lietuva“.

Zanda Brīvule, „Worldline Baltics“ vadovė: „Naująjį nuo bankų nepriklausantį bankomatų tinklą „MEDUS“ sukūrėme tam, kad žmonės jau šiandien galėtų naudotis ateities bankomatų technologijomis. Esame sukaupę daugiau kaip 28-erių metų patirtį, leidžiančią mums būti stipriais partneriais, užtikrinti kokybiškas paslaugas ir pasiūlyti geriausiai veikiančius bankomatus rinkoje. Naujieji bankomatai „MEDUS“ klientams yra patys patogiausi, nes juos kurdami orientavomės ne tik į įprastas funkcijas, kurių tikimasi iš bankomatų, bet ir į platesnius paslaugų centro sprendimus, kuriuos išplėtosime ateityje.“

Sąlygos Šiaulių banko klientams nesikeis – dauguma bankomatų liks tose pačiose vietose, kur iki šiol klientai naudojosi bankomato paslauga, atsinaujins tik bankomato dizainas. Ant visų atnaujintų bankomatų bus matomas Šiaulių banko logotipas.

„Siekiame, kad mūsų klientai būtų aptarnaujami kokybiškai, todėl prisijungėme prie nepriklausomo bankomatų tinklo, kuris užtikrins, kad Šiaulių banko klientai galėtų visada rasti bankomatą sau patogioje vietoje. Bankomatų tinklas „MEDUS“ – pirmoji pažangi tokio pobūdžio infrastruktūra Lietuvoje, todėl džiaugiamės, kad mūsų klientai ją išbandys vieni pirmųjų“, - sako Šiaulių banko Kasdienių produktų departamento direktorė Jurgita Bulienė.

Visa informacija apie nepriklausomą bankomatų tinklą „MEDUS“ skelbiama puslapyje www.medusatm.com ir www.sb.lt banko skyrių ir bankomatų skiltyje.

Siekdami užtikrinti geriausią jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus.
Sužinoti daugiau
Nesutinku