Sukčiai bando naudotis Šiaulių banko vardu – būkite budrūs

Mieli klientai,

 

Informuojame, kad pastebėjome melagingų el. laiškų ir pranešimų socialiniuose tinkluose apie neva atnaujinamas Šiaulių banko sutartis arba siūlomas kreditų paslaugas. Taip sukčiai, apsimesdami banko atstovu, bando sužinoti jūsų prisijungimo prie interneto banko duomenis, prašo atsiųsti asmens dokumento kopiją, gali prašyti ir kitos asmeninės informacijos.

Prašome būti budriais ir atidžiai tikrinti į ką kreipiatės ir kas kreipiasi į jus, jei gavote tokį el. laišką – neatidarinėkite jokių prisegtų priedų ir gautą laišką ištrinkite.

Šiaulių bankas niekad nesiunčia klientams laiškų iš el. adresų, pasibaigiančių @gmail.com ar kitų panašių domenų. Taip pat bankas niekada neprašo jūsų prisijungimo duomenų.

Norėdami kreiptis į banką – visuomet tai darykite oficialiais kontaktais: tel. 1813 (skambinant iš užsienio +370 37 301 337) ir el. paštu kc@sb.lt

Jeigu kilo įtarimų dėl iš banko gauto pranešimo – paskambinkite mums ir mielai atsakysime ar tai tikrai mūsų siųsta informacija, patarsime kaip elgtis.

Saugokime savo duomenis ir atidžiai vertinkime gautą informaciją.

 

Apie visus sukčiavimo atvejus nuolat pranešame atsakingoms institucijoms.

 

Jūsų
Šiaulių bankas