Sukčių laiškų atakos – vėl dengiamasi Šiaulių banko vardu

Mieli klientai,
 

Informuojame, jog sukčiai vėl naudojasi Šiaulių banko vardu ir klientams platina apgaulingus laiškus. Laiškų siuntėju nurodomas „Mokėjimo ir sąskaitų faktūrų skyrius“ ir jie siunčiami iš adreso agudes@fontagudes.com.

Laiške rašoma apie „automatinį pranešimą, kuris siunčiamas neva paprašius klientui ir nurodoma, jog pridedama mokėjimo nurodymo kopija“. Prie laiško pridėta kenkėjiška nuoroda.

Užtikriname, kad tai nėra Šiaulių banko siųsti laiškai, būkite budrūs ir prisegtų bylų, nuorodų jokiu būdu neatidarinėkite, o gautą laišką nedelsdami ištrinkite.

Jei dokumentą visgi atidarėte – kompiuterį būtina patikrinti dėl apsikrėtimo kenkėjiška programa (kompiuteriniu virusu). Iš tokio kompiuterio jokiu būdu negalima jungtis prie el. bankininkystės paskyros. Rekomenduojama kompiuterį atjungti nuo tinklo ir perduoti specialistams, kurie šalina virusus ir kitas kenkėjiškas programas.
 

Jei gavote iš Šiaulių banko siųstą laišką, kuris jums kelia įtarimų – visuomet kviečiame paskambinti mums tel. 1813 (iš užsienio +370 37 301 337) ir įsitikinti ar tai tikrai ne sukčių pinklės.
 

Būkime budrūs.
 

Jūsų
Šiaulių bankas