Suplanuotų darbų metu neveiks dalis paslaugų

Mieli klientai,
 

Nuo balandžio 30 d. 23:00 val. iki gegužės 2 d. 06:00 val. vykdysime suplanuotus techninius darbus, kurių metu neveiks interneto bankas, mobilioji programėlė, atsiskaitymai elektroninėse parduotuvėse (per Banklink ir atvirąją bankininkystę), nebus galima įnešti grynųjų pinigų, taip pat nedirbs ir klientų aptarnavimo skyriai.

Mokėjimo kortelėmis atsiskaityti bus galima įprastai, taip pat veiks grynųjų pinigų išėmimas.
 

Kodėl vykdomi tokie darbai?

Esame davę pažadą būti arčiau klientų ir jų poreikių – tai reiškia, kad ne tik turime nuolat užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas, bet ir diegti naujus sprendimus. Siekiant užtikrinti sklandų paslaugų teikimą, jų saugumą ir kokybę, periodiškai atliekame profilaktikos ir diegimo techninius darbus.

Mūsų tikslas užtikrinti paslaugų pasiekiamumą, todėl stengiamės techninius darbus atlikti kuo greičiau ir dažniausiai tai užtrunka iki kelių valandų. Šį kartą užtruksime šiek tiek ilgiau tam, kad sukauptus atnaujinimus sudiegtume vienu metu ir galėtumėte vėl patogiai naudotis mūsų paslaugomis.

Planuodami techninius diegimus, visuomet atsižvelgiame į „nepopuliariausius“ paslaugų laikus, kuomet klientai atlieka mažiausiai operacijų. Dėl to darbai būna atliekami naktį, o jeigu liečia ir verslus – šventinėmis dienomis.
 

Atsiprašome už laikinus nepatogumus. Kviečiame reikalingas finansines operacijas atlikti iš anksto arba suplanuotiems darbams pasibaigus.
 

Jūsų
Šiaulių bankas