Viber programėlė PIN kortelių naudotojams

Mieli klientai,

Nuolat tobuliname savo paslaugas ir stengiamės atsižvelgti į jūsų poreikius. Tad pristatome puikią naujieną PIN kodų kortelių naudotojams, turintiems Viber programėlę! Nuo 2021 m. spalio mėn. 12 d. jungiantis prie interneto banko ir pasirašant operacijas PIN kodų kortele, kintamą kodą pristatysime jums Viber programėlės pranešimu. Jeigu nenaudojate Viber programėlės arba nepageidaujate gauti kintamų kodų Viber pranešimu - ir toliau šį kodą jums pristatysime SMS žinute.

Kas tai yra Viber programėlė?

Tai  visame pasaulyje populiari susirašinėjimo ir garso/vaizdo pokalbių programėlė, skirta išmaniajam telefonui ir kitiems mobiliesiems įrenginiams. Jeigu programėlės savo įrenginyje neturite, tačiau norite pradėti naudotis – Viber atsisiųsti galite nemokamai.

Kaip gauti PIN kodų kortelei skirtą kintamą kodą Viber pranešimu?

Jeigu jau esate Viber programėlės naudotojas, nuo 2021 m. spalio 12 d. kintamo kodo siuntimas į Viber programėlę vyks automatiškai. Jums papildomai nieko nereikia daryti.

Tačiau jeigu naudojate Viber programėlę, bet nuo spalio 12 d. negaunate banko pranešimų į programėlę – pasitikrinkite programėlės nustatymus (ar įjungtas interneto ryšys, ar leidžiami pranešimai iš banko). Taip pat galite paskambinti mums tel. 1813 (skambinant iš užsienio +370 37 301 337) ar parašyti el. p. kc@sb.lt. Mielai jums padėsime!

PIN kodų kortelei skirtus kintamus kodus pageidauju gauti SMS žinute

Jei naudojate Viber programėlę, tačiau norite kintamus kodus gauti SMS žinute – Viber programėlėje suraskite Šiaulių banką, paspauskite ir išjunkite pranešimų iš banko gavimą. Tai atlikus, Jūs vėl gausite pranešimus SMS žinute.

Jeigu persigalvosite, tokiu pačiu būdu galėsite vėl įjungti Banko pranešimus ir gauti PIN kodų kortelei skirtus kintamus kodus Viber programėlėje.
 

Kilus klausimų, kviečiame kreiptis el. paštu kc@sb.lt arba telefonu 1813 (skambinant iš užsienio +370 37 301 337).
 

Jūsų
Šiaulių bankas