Naujienos

2020-03-04
Klientų aptarnavimas: robotizacija žmogiškojo ryšio nepakeis
Ekspertai viena iš esminių 2020-ųjų klientų patirties tendencijų vadina vis spartėjančią automatizaciją, kuri koreguoja ne tik verslo veikimo principus, bet ir klientų aptarnavimo modelius. Tačiau Daiva Šorienė, Šiaulių banko Pardavimų ir rinkodaros tarnybos vadovė, pabrėžia, kad verslą skubančioms skaitmenizuoti įmonėms svarbu išsaugoti ir žmogiškąjį ryšį su klientais.
2019-10-31
Kaip SVV pritraukti papildomo kapitalo plėtrai
Smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) bendrovių plėtros finansiniu varikliu gali tapti ir nuosavas, ir skolintas kapitalas. Nusprendusios skolintis, bendrovės dažnai mato vienintelį – banko paskolos – kelią, tačiau smulkiojo verslo atstovams vertėtų žinoti, kad jie turi ir kitų opcijų. Tomas Kipišas, Šiaulių banko Taupymo ir investavimo produktų vadovas, pasakoja, kokie SVV žingsniai yra svarbiausi atsirenkant papildomo kapitalo šaltinį.
2019-09-26
Finansavimo IT sprendimams SVV gali ieškoti banke
Be informacinių technologijų (IT) šiuolaikiškos įmonės veikla sunkiai įsivaizduojama. Daugelis smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) įmonių vadovų supranta procesų skaitmenizacijos privalumus, tačiau pradėjus planuoti IT investicijas bei diegti technologijas kyla pavojų.
2019-08-29
Būti geru banko klientu – apsimoka
Reputacija ir ilgalaikė partnerystė su banku įmonei naudinga, o ypač – užklupus sunkumams. Andrius Stankūnas, Šiaulių banko Panevėžio Klientų aptarnavimo centro vadovas, pasakoja, kodėl metams bėgant įgyta gera reputacija ilgainiui atsiperka.
2019-07-31
Sezoninis verslas: kaip per keletą mėnesių užsidirbti visiems metams
Iš pirmo žvilgsnio sezoninis verslas gali atrodyti patraukli galimybė per trumpą laikotarpį užsikrinti pajamų visiems metams. Tačiau specialistai tikina, kad sezoninis verslas daugeliu atveju yra rizikingesnis – verslininkai privalo gebėti efektyviai planuoti įmonės darbą, valdyti pinigų srautus ir net mokėti prognozuoti orus.
2019-07-05
Pirmąkart siekiate banko finansavimo? Nepamirškite namų darbų
Pirmą kartą dėl verslo finansavimo besikreipiančios įmonės visada sulauks padidinto banko dėmesio. Kad pirmas pokalbis banke netaptu skaudžiu nusivylimu, jam reikia tinkamai pasiruošti. O pasirengti bus paprasčiau, jei iš anksto žinosite, ko jūsų tikrai paklaus banko konsultantas.
2019-06-12
Restruktūrizavimas – gelbėjimosi ratas verslui, kuris dar turi ateitį
Paplitęs įsitikinimas, kad restruktūrizavimas – tai vienas žingsnis iki bankroto, yra klaidingas. Sklandus restruktūrizavimo procesas leidžia laikinų sunkumų turinčioms įmonėms vėl atsistoti ant kojų, todėl specialistai ragina įmonių vadovus nenuvertinti šios verslo gelbėjimo galimybės.
2019-04-30
Eksportas į egzotines rinkas: kaip išvengti nemokių klientų?
Eksportas – vienas pagrindinių Lietuvos ekonomikos variklių. Kasmet eksporto rodikliai vis gerėja – vien per 2018 m. Lietuvos eksportas išaugo 7,3%, lietuviškos kilmės produkcijos pernai eksportuota 9,8% daugiau negu prieš metus.
2019-04-03
Skaitmeniniame amžiuje žmogiškasis ryšys nepraranda reikšmės
Dėl sparčios technologijų plėtros vis daugiau įmonių ryžtasi skaitmeninei transformacijai. Fizinius klientų aptarnavimo padalinius keičia skaitmeniniai kanalai, tačiau specialistai įspėja – pernelyg skubotas ir nesubalansuotas migravimas į skaitmeną gali kainuoti klientų pasitenkinimą.
2018-11-06
Bankų koziris bendraujant su SVV – žmogiškasis faktorius
Steve‘as Jobsas, vienos didžiausių technologijų kompanijų „Apple“ įkūrėjas, ne kartą pabrėžė, kad technologijos turi atsirasti tik įvertinus klientų poreikius, o ne atvirkščiai.