Naujienos

2020-02-12
Primename apie vasario 18 d. įsigaliosiančius paslaugų įkainius ir sąlygas
Primename, kad nuo 2020 m. vasario 18 d. įsigalioja nauji Šiaulių banko paslaugų įkainiai bei sąlygos privatiems ir verslo klientams, t. y. keičiasi sąskaitų, grynųjų pinigų, prekybos valiutomis įkainiai, gerinamas ne SEPA kredito pervedimo įskaitymo laikas, tikslinamas pažymų kliento auditoriams parengimo terminas.
2020-02-11
Slapti pirkėjai geriausiai aptarnaujančiu Lietuvos banku įvardijo Šiaulių banką
Slapto pirkėjo tyrimas parodė, kad bendras Lietuvos bankų sektoriaus klientų aptarnavimo kokybės rodiklis pernai siekė 82,7 proc. – per metus jis smuko 6,3 proc. punkto. Lyderio pozicijas antrus metus iš eilės išlaikė Šiaulių bankas, kurio aptarnavimo kokybės rodiklis gerokai viršijo bankų sektoriaus vidurkį.
2020-01-30
Vasario mėnesį bus atnaujinamas Šiaulių banko Klaipėdos Akropolio skyrius
Šiais metais toliau tęsiame klientų aptarnavimo skyrių atnaujinimo projektą ir informuojame, kad vasario mėnesį laikinai nedirbs Klaipėdos Akropolio skyrius.
2020-01-27
Pasibaigė terminuotasis indėlis, susietas su žemės ūkio žaliavų kainų indeksais
Prieš tris metus Šiaulių bankas, atsižvelgdamas į klientų poreikį alternatyviems taupymo būdams bei vyraujančias žemas palūkanų normas, pasiūlė klientams terminuotąjį indėlį su papildomomis palūkanomis. Toks indėlio tipas siūlytas klientams, kurie laiko savo santaupas tradiciniuose indėlių produktuose, tačiau norėtų išbandyti dalyvauti ir finansų rinkose, nerizikuodami savo santaupomis. Indėlis buvo susietas su finansiniu turtu – žemės ūkio žaliavų kainų indeksais.
2020-01-07
Prekės ženklo sėkmė priklauso nuo suvokimo
Norint keisti prekės ženklo įvaizdį, svarbiausia įsivertinti, kokius vidinius ir išorinius procesus tai palies. Paulius Pocius, neseniai naują įvaizdžio strategiją, vizualinį identitetą ir šūkį pristačiusio Šiaulių banko Rinkodaros ir komunikacijos departamento direktorius, dalijasi patirtimi, kaip suprasti, kad atėjo laikas pokyčiams ir ką daryti, kad jie būtų sėkmingai įgyvendinti.
2019-11-07
Kviečiame padėti alytiškiams inovatyviu paramos būdu
Alytuje įvykęs didelio masto gaisras sukrėtė visą Lietuvą. Nors gaisras jau užgesintas, tačiau padarinius Alytaus bendruomenė jaus dar ilgai. Nuo ekologinės katastrofos nukentėjo visas miestas - gyventojai, ūkininkai, verslininkai, gamta.
2019-10-31
Kaip SVV pritraukti papildomo kapitalo plėtrai
Smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) bendrovių plėtros finansiniu varikliu gali tapti ir nuosavas, ir skolintas kapitalas. Nusprendusios skolintis, bendrovės dažnai mato vienintelį – banko paskolos – kelią, tačiau smulkiojo verslo atstovams vertėtų žinoti, kad jie turi ir kitų opcijų. Tomas Kipišas, Šiaulių banko Taupymo ir investavimo produktų vadovas, pasakoja, kokie SVV žingsniai yra svarbiausi atsirenkant papildomo kapitalo šaltinį.
2019-10-28
Šiaulių bankas išrinktas Lietuvos finansų sektoriaus lyderiu
Verslo dienraščio „Verslo žinios“ paskelbtame Lietuvos finansų sektoriuje veikiančių įmonių reitinge lyderiu išrinktas Šiaulių bankas.
2019-10-07
Nuo rugsėjo 13 d. Šiaulių banko PIN kodų kortelių naudotojams įsigalioja pakeitimai-
Š. m. rugsėjo 14 d. įsigalios Europos parlamento ir Tarybos deleguotasis reglamentas 2018/389, kuris papildo Europos Parlameno ir Tarybos direktyvą 2015/2366 griežto kliento autentiškumo patvirtinimo ir saugių atvirųjų ryšių standartų techniniais reguliavimo standartais.
2019-09-26
Finansavimo IT sprendimams SVV gali ieškoti banke
Be informacinių technologijų (IT) šiuolaikiškos įmonės veikla sunkiai įsivaizduojama. Daugelis smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) įmonių vadovų supranta procesų skaitmenizacijos privalumus, tačiau pradėjus planuoti IT investicijas bei diegti technologijas kyla pavojų.
Siekdami užtikrinti geriausią jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus.
Sužinoti daugiau
Nesutinku