Svarbūs įvykiai ir datos

Gruodžio 12 d.

2018 m. pabaigoje Šiaulių banko klientams sudaryta galimybė prie internetinės bankininkystės prisijungti per „Smart-ID“ programėlę, kuri banko operacijas leidžia atlikti turint išmanųjį telefoną ar planšetę. „Smart-ID“ yra paprastas ir saugus tapatybės patvirtinimo įrankis, leidžiantis patogiai naudotis elektroninėmis paslaugomis.

Gruodžio 6 d.

Nuo 2018 m. gruodžio 6 d. Šiaulių banko obligacijos įtrauktos į vertybinių popierių biržos „Nasdaq Vilnius“ Baltijos skolos vertybinių popierių sąrašą.

Spalio 25 d.

Šiaulių bankas – aktyviausiai kreditus su garantija ūkininkams teikiantis bankas. Žemės ūkio paskolų garantijų fondo (ŽŪPGF) duomenimis, daugiau nei penktadalis (21 proc.) visų kreditų su garantijomis žemdirbiams, kaimo verslininkams ir žemės ūkio produktų perdirbėjams 2018 m. išduota Šiaulių banke.

Rugsėjo 24 d.

Šiaulių banko akcininkų susirinkime pritarta banko valdybos pasiūlymui banko įstatinį kapitalą padidinti 16,571 mln. eurų papildomais įnašais, išleidžiant 57,14 mln. paprastųjų vardinių akcijų. Visas naujos emisijos akcijas įsigijo Europos plėtros ir rekonstrukcijos bankas (ERPB), pasinaudodamas galimybe konvertuoti subordinuotą paskolą į Šiaulių banko akcijas.

Rugsėjo 4 d.

Šiaulių bankas tapo pagrindiniu „Šiaulių“ krepšinio klubo rėmėju. „Šiauliai“ ir Šiaulių bankas pasirašė bendradarbiavimo sutartį iki 2018-2019 m. krepšinio sezono pabaigos.

Birželio 4 d.

Šiaulių bankas ir Europos investicijų bankas (EIB) sutarė dėl papildomos paramos daugiabučių namų atnaujinimui ir modernizavimui Lietuvoje. 50 mln. eurų, kuriais Šiaulių bankas prisidėjo prie Jessica II fondo, padeda siekti aukštesnių energijos vartojimo efektyvumo standartų ne mažiau kaip 4 000 butų.

Gegužės 11 d.

Kasmetiniuose „Metų paslaugos“ apdovanojimuose iš Europos Strateginių Investicinių fondo finansuojama Šiaulių banko finansinė priemonė verslui „InnovFin“ pelnė pagrindinį apdovanojimą – ji pripažinta „Metų paslauga“, taip pat laimėjo „Metų finansinės paslaugos“ nominaciją.

Sausio 24 d.

Šiaulių bankas pasirašė 1 500-ąją sutartį dėl daugiabučio namo atnaujinimo finansavimo. Kreditavimo sutartis su bendrove „Ignalinos butų ūkis“ pasirašyta Ignalinos Aukštaičių g. esančio namo atnaujinimui. Du iš trijų visų Lietuvoje atnaujinamų daugiabučių namų 2018 m. finansuoti Šiaulių banko.

Sausio 9 d.

Bankas paskelbia apie naują galimybę privatiems klientams, turintiems sutartis su banko patronuojamąja gyvybės draudimo UAB „Bonum Publicum“, internetinės bankininkystės sistemoje „SB linija“, kurioje, prisijungę prie bendrovės savitarnos svetainės, jie gali patogiai peržiūrėti savo draudimo sutartis bei atlikti kitas operacijas.

Sausio 11 d.

Prasideda prestižinių Europos verslo apdovanojimų („European Business Awards“) finalinis etapas, kuriame Šiaulių bankas dalyvauja kaip pretendentas laimėti apdovanojimą už „Metų augimo strategiją“.

Sausio 16 d.

Pranešama, kad Šiaulių bankas ir Europos investicijų fondas (EIF) pasirašė paskolos sutartį, pagal kurią 25 mln. eurų suma bus skiriama mažosioms ir vidutinėms bei vidutinės kapitalizacijos įmonėms kredituoti.

Sausio 30 d.

Bankas paskelbia apie paslaugų planus „Modernus“, „Maksimalus“, „Tradicinis“ su nuolaida „Lojaliems“ ar „Senjorams“ ir nemokamą planą „Jaunimui“, kuriuos užsisakę privatūs klientai gali taupiai ir patogiai naudotis pagrindinėmis Šiaulių banko paslaugomis už mėnesio mokestį.

Sausio pabaigoje

„Baltijos rinkos apdovanojimuose“, kuriuos kasmet rengia Nasdaq, Šiaulių bankas užima antrąją vietą „Metų nario“ apdovanojimuose.

Nuo vasario 1 d.

Banko privatūs klientai gali pasirinkti pagrindinės mokėjimo sąskaitos paslaugą už mėnesio mokestį, kuris socialiai remtiniems asmenims taikomas su 50 proc. nuolaida.

Vasario 3 d.

Pranešami bendrovės „Dive Lietuva“ (UAB „Slapto pirkėjo tyrimai“) tyrimo rezultatai: pastaruosius keletą metų sparčiai klientų aptarnavimą gerinęs Šiaulių bankas pasiekė 95,7 proc. klientų aptarnavimo kokybės rodiklį. Tai antras geriausias rezultatas tarp visų 7 tyrime dalyvavusių Lietuvoje veikiančių bankų.

Vasario 6 d.

Banko „Mastercard“ mokėjimo kortelių turėtojams pasiūloma kortelės saugumo programa, suteikianti papildomą apsaugą kortelės sąskaitoje esantiems pinigams.

Vasario 13 d.

Pranešama, kad Didžiojoje Britanijoje leidžiamas prestižinis finansų žurnalas „Global Banking & Finance Review“ Šiaulių banką pripažino 2016 metų geriausiu smulkiojo ir vidutinio verslo banku Lietuvoje.

Vasario 28 d.

Paskelbiami 2016 m. Šiaulių banko veiklos rezultatai, atspindintys nuoseklią plėtrą ir tvarų augimą, – uždirbtas didžiausias banko istorijoje pelnas.

Kovo 1 d.

Verslo klientams Šiaulių bankas pasiūlo naują kasdienių banko paslaugų kainodarą, pristatydamas paslaugų planus verslui. Šie planai verslui rinkoje išsiskiria itin konkurencingais įkainiais ir yra pritaikyti skirtingo dydžio įmonių poreikiams.

Kovo 16 d.

Pranešama, kad Šiaulių bankas ir Europos investicijų bankas (EIB) sutarė dėl naujos paramos daugiabučių namų atnaujinimui ir modernizavimui Lietuvoje. Planuojama, kad 90 mln. Eur iš „Jessica II" fondo, iš kurių 60 mln. eurų skiria Šiaulių bankas, padės ne mažiau kaip 9 tūkst. butų pasiekti aukštesnius energijos vartojimo efektyvumo standartus.

Kovo 20 d.

Bankas pakviečia privačius klientus pasinaudoti išskirtiniu vartojimo finansavimo pasiūlymu „Galimybių kreditas“, kurį sudaro trys skolinimosi būdai: Šiaulių banko vartojimo kreditas ar UAB „SB lizingas“ vartojimo kreditas, kredito kortelė su kredito limtu „Mastercard Gold" ar „SB lizingo" kortelė bei Šiaulių banko automobilių lizingas.

Kovo 21 d.

Tarptautinis verslo ir finansų žurnalas „Global Finance“ išrenka geriausius praeitų metų Centrinės ir Rytų Europos šalių bankus. Lietuvoje jau trečiąjį kartą iš eilės Šiaulių bankui suteikiamas geriausio banko vardas.

Kovo 24 d.

Bankas praneša apie įmokų mokėjimo tvarkos pokyčius nuo 2017 m. balandžio.

Kovo pabaigoje

Prasidėjus tradicinei Europos pinigų savaitei, skirtai vaikų finansiniam švietimui, Šiaulių bankas savo „Facebook“ ir „Youtube“ paskyrose rodo nuotaikingų edukacinių vaizdo siužetų ciklą apie Lietuvos pinigų istoriją.

Kovo 30 d.

Pateikiama 2016 m. metinė informacija, kurią sudaro audituotos Šiaulių banko ir banko grupės konsoliduotos finansinės ataskaitos, nepriklausomo auditoriaus išvada ir konsoliduotas metinis pranešimas.

Kovo 30 d.

Įvykusiame Šiaulių banko akcininkų susirinkime akcininkai pritaria banko valdybos siūlymui padidinti įstatinį kapitalą 21,9 mln. Eur, iš banko lėšų išleidžiant 75,5 mln. paprastųjų vardinių 0,29 Eur nominaliosios vertės akcijų.

Balandžio 3 d.

Šiaulių banko klientams išduodamos bekontaktės mokėjimo kortelės, kuriomis galima susimokėti už prekes ir paslaugas neįvedant PIN kodo, kai atsiskaitymo suma nesiekia 10 eurų.

Balandžio 3 d.

Šiaulių banko klientams išduodamos bekontaktės mokėjimo kortelės, kuriomis galima susimokėti už prekes ir paslaugas neįvedant PIN kodo, kai atsiskaitymo suma nesiekia 10 eurų.

Balandžio 26 d.

Įsigyjantiems turtą Šiaulių banko lizingu gyventojams ir įmonėms suteikiama galimybė naudotis lizingo su draudimu paslauga. Ją pasirinkus, draudimo įmokos nedidėja visą draudimo laikotarpį ir yra mokamos kartu su lizingo įmokomis.

Gegužės 8 d.

Šiaulių banko grupė skelbia 2017 m. I ketv. veiklos rezultatus. Metai pradėti sėkmingai: banko grupė uždirbo 13,4 mln. eurų, bankas – 15,2 mln. eurų grynojo pelno, grynosios paslaugų ir komisinių pajamos išaugo 13 proc., vertės sumažėjimo išlaidų grįžimas turėjo teigiamos įtakos rezultatams.

Gegužės 9 d.

Siekdamas paskatinti šeimos vertybių puoselėjimą ir bendruomeniškumą, gegužę – šeimos mėnesį – Šiaulių bankas savo „Facebook“ paskyroje kviečia gyventojus dalyvauti lipdinių konkurse „Šeimos norų dirbtuvės“.

Gegužės 23 d.

Šiaulių bankas pristato atnaujintą taupymo paslaugų krepšelį - atsižvelgiant į taupymo poreikius tam tikru gyvenimo laikotarpiu, banke taupymo priemonės suskirstytos į tris pakopas – santaupų kaupimą, auginimą ir įdarbinimą. Kartu bankas siūlo naują indėlį – terminuotąjį indėlį PLIUS, už kurį mokamos didesnės fiksuotosios metinės palūkanos, nei vyrauja rinkoje.

Birželio 9 d.

Šiaulių banko Personalo departamentui pradeda vadovauti Jurgita Simanavičiūtė. Naujoji šio departamento direktorė turi 12 metų darbo personalo srityje patirtį. Jos daugiausia sėmėsi nuo 2007 m. „Carlsberg“ grupei priklausančioje UAB „Švyturys-Utenos alus“, kurioje pastaraisiais metais dirbo žmogiškųjų išteklių direktore.

Birželio 14 d.

Šiaulių banko administracijos vadovas Vytautas Sinius pristato banko veiklą tradiciniame Nasdaq Baltijos rinkos rengiamame biržos prekybos sąrašuose esančių bendrovių vadovų susitikime su investuotojais.

Birželio 21 d.

Šiaulių bankui ir UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“) pasirašius dvi naujas sutartis dėl portfelinių garantijų, finansuojamų iš Europos regioninės plėtros fondo, Šiaulių bankas kviečia smulkiojo ir vidutinio verslo įmones kreiptis dėl kreditų ir lizingo su portfeline „Invegos“ garantija.

Gruodžio pabaigoje Šiaulių banko darbuotojai įteikia šimtą modernių skaitmeninių televizorių trims Lietuvos visuomeninėms labdaros ir pagalbos organizacijoms – „Caritas“, „Gelbėkite vaikus“ bei Lietuvos samariečių bendrijai. Televizoriai paskirstyti šių organizacijų centrams ir padaliniams, taip pat nepasiturintiems ar likimo nuskriaustiems žmonėms daugiau nei 20 vietovių visoje Lietuvoje.

Gruodžio 13 d.
Bankas, kaip alternatyvą mažoms indėlių palūkanoms, pasiūlo antrąjį terminuotąjį indėlį su papildomomis palūkanomis, kuris susietas su finansiniu turtu – žemės ūkio žaliavų kainų indeksais.

Gruodžio 8 d.
Didžiosios Britanijos dienraščio „The Financial Times“ leidžiamas žurnalas „The Banker“ Šiaulių banką paskelbia geriausiu 2016 metų banku Lietuvoje. Tai trečiasis Šiaulių bankui skirtas šio prestižinio verslo žurnalo įvertinimas.

Gruodžio 5 d.
Šiaulių bankas, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) socialinis partneris, įteikia savo vardinę stipendiją VDU studentei. Banko vardinė stipendija VDU auklėtiniui skiriama jau aštuntą kartą.

Gruodžio 2 d.
Pranešama, kad Šiaulių bankas ir seifų gamybos bendrovė „Seifuva“ pasirašė pirmą paskolos sutartį pagal naująją inovatyvaus verslo finansavimo priemonę „InnovFin“. Įmonei suteikta 689 tūkst. Eur paskola investicijoms į pažangią gamybos sistemą.

Lapkričio 30 d.
Banko administracijos vadovo pavaduotojas Donatas Savickas pristato Šiaulių banko veiklą ir perspektyvas Nasdaq Vilnius biržos prekybos sąrašuose esančių ir potencialių biržos bendrovių vadovų susitikime su investuotojais.

Lapkričio 30 d.
Bankas paskelbia apie teikiamų paslaugų ir įkainių pokyčius. Tarp jų – galimybė privatiems klientams nuo 2016 m. gruodžio 12 d. taupiai ir patogiai naudotis pagrindinėmis Šiaulių banko paslaugomis, užsisakius paslaugų planą „Modernus“, „Maksimalus“, „Tradicinis“ su nuolaida „Lojaliems“ ar „Senjorams“ arba nemokamą planą „Jaunimui“. Nuo šios datos privatūs bei verslo klientai bet kuriai Šiaulių banko mokėjimo kortelei taip pat gali užsisakyti saugumo programą, naudingą kortelės praradimo atvejais.

Lapkričio 11 d.
Šiaulių bankas ir viena iš didžiausių šalies vartojimo lizingo bendrovių „SB lizingas“ pristato naują „MasterCard“ kortelę, skirtą lizingu įsigyti prekėms bei paslaugoms.

Lapkričio 10 d.
Tradiciniame konkurse „Metų automobilis“ Šiaulių bankas, kaip konkurso partneris, praneša apie antrą kartą savo įsteigtą nominaciją „Įgyvendinama svajonė“, dėl kurios rungiasi 10 automobilių.

Spalio 28 d.
Bankas ir jo strateginis partneris, išduodant mokėjimo korteles ir teikiant su jomis susijusias paslaugas, bendrovė „MasterCard“ kviečia šių kortelių turėtojus pažinti pasaulį ir mėgautis įspūdžiais dalyvaujant programoje „Priceless Cities“.

Rugsėjo 29 d.
Siekiant išplėsti Lietuvoje veikiančių novatoriškų smulkiųjų ir vidutinių įmonių galimybes gauti finansavimą, Europos investicinis fondas ir Šiaulių bankas pasirašo garantijų susitarimą, kuris finansuojamas pagal Europos strateginių investicijų fondo paramos programą, remiantis Investicijų planu Europai.

Rugsėjo 15 d.
Pranešama, kad Šiaulių bankas Europos verslo apdovanojimuose („European Business Awards“) pateko tarp dešimties Europos įmonių, kurios pretenduoja laimėti apdovanojimą už „Metų augimo strategiją“.

Rugsėjo 7 d.
LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos rengiamuose nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose Šiaulių bankui įteikiamas specialusis sertifikatas „Už darbuotojų tarpusavio aptarnavimo kokybės ir rezultatų vertinimo sistemos įdiegimą“.

Rugsėjo 5 d.
Bankas pradeda platinti pirmąją savo struktūrinę finansinę priemonę – terminuotąjį indėlį su papildomomis palūkanomis, susietą su finansiniu turtu – naftos kompanijų akcijomis. Šis indėlis platinamas mėnesį.

Rugpjūčio 31 d.
Bankas praneša, kad, atnaujinęs automobilių lizingo sąlygas fiziniams asmenims, privatiems klientams suteikia galimybę įsigyti automobilį išsimokėtinai be pradinės įmokos.

Rugpjūčio 16 d.
Bankas savo teikiamų paslaugų spektrą papildo gyvybės rizikos draudimo paslauga „Saugi šeima“, kurią išskirtinėmis sąlygomis Banko klientams teikia gyvybės draudimo UAB „Bonum Publicum“.

Liepos 28 d.
Banko klientams suteikiama daugiau savitarnos galimybių: atnaujinant bankomatų tinklą, didžiuosiuose Lietuvos miestuose įrengti šeši nauji pinigus priimantys bankomatai.

Birželio 16 d.
„Moody‘s Investors Service“ paskelbia, kad pagerino Šiaulių banko reitingus. Ilgalaikio skolinimosi reitingas pakeltas nuo Ba2 iki Ba1, reitingo perspektyva stabili.

Gegužės 27 d.
Šiaulių bankas su Europos investicijų banku (EIB) pasirašo bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programai papildomai bus skirta 80 mln. eurų (40 mln. eurų Banko lėšų ir 40 mln. eurų EIB lėšų).

Gegužės 26 d.
Juridinių asmenų registre įregistruojami pakeisti Šiaulių banko įstatai su padidintu iki 109 471 658,33 euro įstatiniu kapitalu. Banko įstatinis kapitalas padidintas iš banko lėšų 2016 m. kovo 30 d. įvykusio eilinio visuotinio akcininkų susirinkimo sprendimu.

Nuo gegužės 16 d. iki rugsėjo 18 d.
Bankas kviečia privačius klientus pasinaudoti išskirtiniu vartojimo finansavimo pasiūlymu „Galimybių kreditas“.

Gegužės 12 d.
Klientams Šiaulių banko internetinės bankininkystės sistemoje „SB linija“ suteikiama papildoma galimybė prekiauti vertybiniais popieriais Baltijos šalių rinkose.

Gegužės 9 d.
Lietuvos banko Priežiūros tarnybos direktoriaus sprendimu Dariui Šulniui ir Martynui Česnavičiui leista tapti Šiaulių banko stebėtojų tarybos nariais. Naujos kadencijos banko stebėtojų tarybos nariai išrinkti 2016 m. kovo 30 d. vykusiame visuotiniame akcininkų susirinkime.

Balandžio 26 d.
Banko valdyba priima sprendimą pradėti banko tiesiogiai valdomų patronuojamųjų įmonių UAB „Investicinio turto valdymas“ ir UAB „Trade project“ bei netiesiogiai valdomos patronuojamosios įmonės UAB „Žalgirio sporto arena“ likvidavimo procesą.

Balandžio 22 d.
Bankas pasirašo bendradarbiavimo sutarties su Europos investicijų banku pakeitimą bei išankstinio finansavimo sutartį, pagal kurią bankas įgyja teisę skirti 30 mln. eurų nuosavų lėšų modernizacijos projektams finansuoti.

Balandžio 19 d.
Pranešama, kad 2016 m. kovo 30 d. eilinis visuotinis akcininkų susirinkimas patvirtino AB Šiaulių banko pelno paskirstymą, kuriame numatytas dividendų išmokėjimas.

Kovo 30 d.
Visuotinis banko akcininkų susirinkimas nusprendžia iš nepaskirstyto pelno padidinti banko įstatinį kapitalą 18,2 mln. eurų. Po akcijų emisijos banko įstatinis kapitalas padidės iki 109,5 mln. eurų.

Kovo 21 d.
Tarptautinis verslo ir finansų žurnalas „Global Finance“, jau dvidešimt trejus metus sudarantis geriausių Centrinės ir Rytų Europos augančių rinkų bankų sąrašą, Šiaulių banką paskelbia geriausiu metų banku Lietuvoje.

Vasario 23 d.
Pranešama, kad, siekiant stiprinti atsiskaitymo internete saugumą, nuo balandžio 1 d. banko internetinės bankininkystės sistemoje „SB linija“ kai kurias operacijas klientai turės patvirtinti papildomu slaptažodžiu, atsiunčiamu SMS žinute.

Sausio 29 d.
Siekdamas užtikrinti didesnį elektroninio atsiskaitymo operacijų saugumą, bankas suteikia klientams galimybę mokėjimo korteles registruoti saugaus atsiskaitymo internetu programoje „MasterCard SecureCode“.

Sausio 25 d.
Paskelbiama, kad didelės įmonės gali gauti UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ garantijas už banko išduodamas paskolas.

Sausio 11 d.
Bankas paskelbia apie naują elektroninės sąskaitos paslaugą, kuria banke keičiama tiesioginio debeto paslauga, neatitinkanti SEPA erdvėje atliekamų mokėjimų eurais reikalavimų.

Sausio 1 d.
Savo tiesiogiai teikiamų finansavimo paslaugų spektrą bankas papildo transporto priemonių ir kito stambaus turto lizingo paslaugomis privatiems bei verslo klientams, kurias teikė banko patronuojamoji įmonė UAB „Šiaulių banko lizingas“.

2016 metus Šiaulių bankas pradeda sėkmingai įgyvendindamas visus pokyčius, susijusius su Lietuvos prisijungimu prie bendros mokėjimų eurais erdvės (SEPA), ir užtikrindamas klientams galimybę Lietuvoje bei kitose SEPA erdvei priklausančiose Europos valstybėse pervesti lėšas eurais vienodais formatais ir informacijos apimtimi bei pagal vienodas taisykles.

2015 m. gruodžio pabaiga
Šiaulių bankas yra pasirengęs sklandžiai prisijungti prie bendros mokėjimų eurais erdvės (SEPA). Klientai informuojami apie būsimus mokėjimo paslaugų pokyčius.

2015 m. gruodžio 22 d.
Pranešama, kad nuo kitų metų pradžios Šiaulių bankas, pradėdamas teikti UAB „Šiaulių banko lizingas“ paslaugas, savo tiesiogiai teikiamų finansavimo paslaugų spektrą papildo transporto priemonių ir kito stambaus turto lizingo paslaugomis privatiems bei verslo klientams.

2015 m. gruodžio 21 d.
Baigiamas AB banko „Finasta“ ir AB FMĮ „Finasta“ reorganizavimas, prijungiant jas prie Šiaulių banko. Reorganizuotos įmonės išregistruojamos iš Juridinių asmenų registro, panaikinamos jų licencijos, o bankas perima visą jų turtą, teises ir įsipareigojimus.

2015 m. gruodžio 17 d.
Gaunamas Lietuvos banko pranešimas, kad Šiaulių banką nutarta laikyti kita sisteminės svarbos įstaiga ir jam nustatytas papildomas kitų sisteminės svarbos įstaigų kapitalo rezervas – 0,5 proc. bendros pagal riziką įvertintų pozicijų sumos. Šis rezervas turi būti sukauptas iki 2016 m. gruodžio 31 d.

2015 m. gruodžio 4 d.
„The Financial Times“ leidžiamas tarptautinis žurnalas „The Banker“ paskelbia Šiaulių banką geriausiu 2015-ųjų banku Lietuvoje. Šį prestižinį apdovanojimą bankas pelno antrą kartą.

2015 m. gruodžio 1 ir 7 d.
Gaunamas Lietuvos banko leidimas reorganizuoti AB banką „Finasta“, prijungiant jį prie Šiaulių banko, gruodžio 7 d. – leidimas reorganizuoti AB FMĮ „Finasta“, prijungiant ją prie banko.

2015 m. gruodžio 1 d.
Bankas paskelbia akciją „Puiki vieta įsigyti kredito kortelę“, kurios metu siūlomos klientams palankios „MasterCard“ kredito kortelių išdavimo ir naudojimo sąlygos. Nuo gruodžio pradžios banke taip pat galima padėti dvi naujas terminuotųjų ir kaupiamųjų indėlių rūšis.

2015 m. lapkritis
Šiaulių bankas tampa tradicinio konkurso „Metų automobilis 2016" partneriu, įsteigdamas nominaciją praktiškiausiam automobiliui „Optimalus pasirinkimas“.

2015 m. spalio 30 d.
Šiaulių bankas paskelbia naujos elektroninės sąskaitos paslaugos sąlygas.

2015 m. spalio 19 d.
Paskelbiama, kad Šiaulių bankas – žemdirbiams išduodamų paskolų su garantija lyderis Lietuvoje. Bendradarbiaudamas su Žemės ūkio paskolų garantijų fondu, bankas per tris ketvirčius išdavė daugiau nei 40 proc. šio tipo kreditų sumos šalyje.

2015 m. spalio 1 d.
Šiaulių bankas paskelbia, kad, vadovaujantis Reglamentu (ES) Nr. 575/2013 ir Lietuvos banko valdybos patvirtintomis Priežiūrinio tikrinimo ir vertinimo proceso bendrosiomis nuostatomis, nuo minėtos dienos bankui nustatytas minimalus 9 proc. bendro I lygio nuosavo kapitalo pakankamumo koeficientas ir 12,5 proc. bendro kapitalo pakankamumo koeficientas, apimantis kapitalo apsaugos rezervą ir papildomą kapitalo reikalavimą.

2015 m. rugsėjo 23 d.
Banko valdyba priima sprendimą reorganizuoti AB banką „Finasta" ir AB FMĮ „Finasta“, prijungiant jas prie Šiaulių banko. Patvirtinamos reorganizavimo sąlygos ir po reorganizavimo tęsiančio veiklą banko įstatai.

2015 m. rugsėjo 14 d.
Juridinių asmenų registre įregistruoti pakeisti Šiaulių banko įstatai su padidintu iki 91 226 381,99 euro įstatiniu kapitalu. Visas akcijas įsigijo AB „Invalda INVL“, sumokėdama už jas tarpusavio užskaitos būdu užskaitant banko jai mokėtiną 6 182 581,99 euro sumą už perkamas įmones – AB banką „Finasta“ ir AB FMĮ „Finasta“.

2015 m. rugsėjo 14 d.
Bankas prisijungia prie VĮ Registrų centro sukurtos piniginių lėšų apribojimų informacinės sistemos (PLAIS).

2015 m. rugsėjo 7–14 d.
Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose Šiaulių bankas organizuoja nemokamus seminarus verslo klientams „Bendra mokėjimų eurais erdvė (SEPA) ir jos reikalavimai“.

Nuo 2015 m. rugsėjo 1 d.
Šiaulių bankas ir draudimo bendrovė „ERGO Insurance SE“ Lietuvos filialas pagal jų sudarytas kelionių ir pinigų draudimo sutartis banko išduodamų kredito kortelių „MasterCard Gold“ ir „Visa Gold“ turėtojams taiko geresnes draudimo sąlygas ir draudžia keliomis naujomis draudimo rūšimis.

2015 m. rugpjūčio pabaiga
Bankas, atnaujinęs išmaniesiems įrenginiams skirtą programėlę, vienas pirmųjų Lietuvoje suteikia klientams galimybę įmokas ir mokesčius sumokėti mobiliuoju telefonu.

2015 m. rugpjūčio 17 d.
Paskelbiama, kad Šiaulių bankas pasirašė sutartį dėl papildomų 68 mln. eurų iš „Jessica II“ fondo paskirstymo 350-ies daugiabučių namų renovacijai ir atnaujinimui. Papildomai bankas sutinka skirti 30 mln. eurų savo lėšų dar 125 daugiabučių namų renovacijai.

2015 m. rugpjūčio 10 d.
Bankas pristato dvi naujas mokėjimo korteles - „Debit MasterCard“ bei „Debit MasterCard Business“, ir pasiūlo klientams galimybę pasikeisti kortelės PIN kodą bendro tinklo bankomatuose.

2015 m. liepos 17 d.
Po Konkurencijos tarybos ir Lietuvos banko leidimų Šiaulių bankas užbaigia AB banko „Finasta“ ir AB FMĮ „Finasta“ 100 procentų akcijų įsigijimo sandorį.

2015 m. birželio 22 d.
Šiaulių banko neeiliniame visuotiniame akcininkų susirinkime nusprendžiama padidinti banko įstatinį kapitalą 6 771 500 eurų papildomais įnašais, išleidžiant 23 350 000 paprastųjų vardinių 0,29 euro nominaliosios vertės akcijų.

2015 m. birželio 17 d.
Tarptautinė reitingų agentūra „Moody‘s Investors Service“ paskelbia, kad Šiaulių banko ilgalaikio skolinimosi reitingas pagerinamas dviem laipteliais - nuo B1 iki Ba2.

2015 m. birželio 4 d.
Banko veikla ir rezultatai pristatomi NASDAQ organizuojamame tradiciniame bendrovių, įtrauktų į biržos sąrašus, vadovų susitikime su investuotojais.

2015 m. gegužės 26 d.
Juridinių asmenų registre įregistruojami pakeisti Šiaulių banko įstatai su padidintu iki 85 033 800 eurų įstatiniu kapitalu.

2015 m. gegužės 11 d.
Bankas pasirašo sutartį, pagal kurią iš AB „Invalda INVL“ ir smulkiųjų akcininkų perka 100 proc. AB banko „Finasta“ akcijų, o iš AB „Invalda INVL“ - 100 proc. AB FMĮ „Finasta“ akcijų.

2015 m. gegužės 8 d.
Paskelbiama, kad Šiaulių bankui priklausanti UAB „Ūkio banko lizingas“ keičia pavadinimą į UAB „SB lizingas“ ir toliau teiks vartojamojo lizingo bei pirkimo išsimokėtinai paslaugas.

2015 m. gegužė
Klientai, kurie naudojasi UAB „Omnitel“ ryšio paslaugomis, gali Šiaulių banko skyriuose nemokamai įsigyti mobilųjį parašą. Anksčiau banko padaliniuose mobilųjį parašą galėjo gauti „Tele2“ klientai.

2015 m. balandžio 30 d.
Banko patronuojamosios įmonės UAB „Žalgirio sporto arena“, UAB „Investicinio turto valdymas“ ir UAB „Trade Project“ pasirašo sutartis, kuriomis parduodami nekilnojamojo turto objektai, esantys teritorijoje tarp Olimpiečių, Rinktinės ir Šeimyniškių gatvių Vilniuje.

2015 m. balandžio 2 d.
Šiaulių bankas paskelbia suteikiantis galimybę naujai steigiamoms įmonėms internetu atsidaryti kaupiamąją sąskaitą ir suformuoti įstatinį kapitalą.

2015 m. kovo 31 d.
Šiaulių bankas pristato naują prekės ženklo strategiją ir atnaujintą banko logotipą.

2015 m. kovo 27 d.
Šiaulių banko akcininkų susirinkime nusprendžiama iš banko lėšų padidinti Šiaulių banko įstatinį kapitalą 6 733 800 eurų (iki 85 mln. eurų), išleidžiant 23 220 000 paprastųjų vardinių 0,29 euro nominaliosios vertės akcijų, ir jas nemokamai paskirstyti akcininkams proporcingai susirinkimo teisių apskaitos dienos pabaigoje jų turėtų akcijų bendrai nominaliajai vertei.

2015 m. kovo 18 d.
Šiaulių banko skyriuose organizuojama Kliento diena.

2015 m. kovo 7 d.
Šiaulių bankas ir „Invalda LT“ pasirašo ketinimų protokolą dėl „Invaldos LT“ valdomo AB banko „Finasta“ galimo įsigijimo.

2015 m. vasario 17 d.
Bankas pristato naują paslaugą – klientai į mokėjimo kortelių sąskaitas grynuosius pinigus gali padėti nemokamai Vilniaus, Kauno, Klaipėdos bei Šiaulių PC „Akropolis“ esančiuose grynųjų pinigų priėmimo ir išdavimo bankomatuose.

2015 m. vasaris
Bendrovė „Dive Lietuva“ (UAB „Slapto pirkėjo tyrimai“) paskelbia tyrimo duomenis, pagal kuriuos 2014 m. Šiaulių banko klientų aptarnavimo kokybės rodiklis išaugo penktadaliu, palyginti su 2013 m.

2015 m. sausis
Kaip strateginį partnerį, teikiant mokėjimo kortelių paslaugas, Šiaulių bankas pasirenka „MasterCard“ ir pasirašo bendradarbiavimo sutartį.

2014 m. gruodžio 23 d.
Šiaulių bankas, pirmasis šalyje tapęs Europos investicijų banko partneriu teikiant lengvatines paskolas renovacijai, paskelbė, kad prisidės 20 mln. eurų nuosavų lėšų, kurios bus paskirstytos per JESSICA kontroliuojantįjį fondą.

2014 m. gruodžio 17 d.
Bankas pristatė išmaniesiems įrenginiams skirtą programėlę, kuri suteikia galimybę valdyti banko sąskaitose esančias lėšas, susipažinti su klientų aptarnavimo tinklu ir banko naujienomis, bei naudotis kitomis aktualiomis paslaugomis.

2014 m. gruodžio 10 d.
Bendradarbiaujant su UAB DK „PZU Lietuva“, visi privatūs klientai, Šiaulių banke įsigiję kredito mokėjimo korteles, nemokamai apdrausti nelaimingų atsitikimų draudimu, galiojančiu 24 val. per parą visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje.

2014 m. lapkričio 12 d.
Bankas prisijungė prie Lietuvos banko inicijuotos šviečiamosios socialinės akcijos, kurios metu gyventojai buvo supažindinti su pagrindiniais principais, kaip patikrinti, ar eurų banknotai tikri.

2014 m. spalio 30 d.
Šiaulių bankas atsisakė ketinimo parduoti iki tol pardavimui turimų dukterinių bendrovių sąraše buvusias iš bankrutavusio Ūkio banko perimtas bendroves UAB „Ūkio banko lizingas“ bei gyvybės draudimo UAB „Bonum Publicum“ ir nusprendė jas klasifikuoti kaip konsoliduojamas dukterines įmones.

2014 m. rugsėjo 29 d.
Tarptautinis verslo ir finansų žurnalas „Global Finance“ paskelbė, kad Bankas 2014 metais vietos bankų kategorijoje pripažintas saugiausiu banku Lietuvoje.

2014 m. rugsėjo mėn.
Bankas, bendradarbiaudamas su Lietuvos banku, verslininkams iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos regionų organizavo seminarus apie pasiruošimą euro įvedimui Lietuvoje nuo 2015 m. sausio 1 d.

2014 m. rugpjūčio 28 d.
Bankas baigė dviejų bankų informacinių sistemų integracijos procesus po 2013 m. įvykusio sandorio dėl dalies Ūkio banko turto ir įsipareigojimų perėmimo – į Šiaulių banko sistemą perkelti visi apskaitos procesai, susiję su perimtu turtu ir įsipareigojimais.

2014 m. rugpjūčio 18 d.
Bankas prisijungė prie Geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumo, kuriuo patvirtino savo įsipareigojimą laikytis memorandumo principų euro įvedimo Lietuvoje metu.

2014 m. rugpjūčio mėn.
Vokietijos bankas „Commerzbank“ už kokybišką tarptautinių pavedimų vykdymą trečius metus iš eilės įteikė Šiaulių bankui apdovanojimą „Straight-Through Processing Award 2013“.

2014 m. liepos mėn.
66 Šiaulių banko skyriuose, bendradarbiaujant su VšĮ „Geros valios projektai“, įrengtos aukojimo dėžutės.

2014 m. liepos 17 d.
Šiaulių bankas pasirašė Tarpusavio supratimo memorandumą dėl gerosios praktikos rengiantis euro įvedimui.

2014 m. birželio 30 d.
Bankas ir Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba pasirašė dvi bendradarbiavimo sutartis.

2014 m. birželio 23 d.
Šiaulių banko vardinė banko stipendija įteikta dar vienam gerai besimokančiam Vytauto Didžiojo universiteto studentui, Ekonomikos ir vadybos magistrantui.

2014 m. balandžio 14 d.
Naujas Šiaulių banko klientų aptarnavimo skyrius atidarytas jau 39-ame mieste – Šilalėje.

2015 m. kovo 31 d.
Šiaulių banko klientams pradėta teikti mobiliojo elektroninio parašo paslauga.

2014 m. kovo 28 d.
Visuotiniame Šiaulių banko akcininkų susirinkime priimtas sprendimas iš banko lėšų padidinti banko įstatinį kapitalą 20 mln. litų, o išleidžiamas naujas akcijas nemokamai paskirstyti akcininkams.

2014 m. kovo 19 d.
Šiaulių bankas įsteigta stipendija už akademinius pasiekimus ir nuolatinį siekį tobulėti studijų srityje apdovanojo Vytauto Didžiojo universiteto Ekonomikos ir vadybos fakulteto marketingo ir tarptautinės komercijos studijų programos pirmo kurso magistrantę.

2014 m. sausio 30 d.
NASDAQ OMX Baltijos rinkos apdovanojimuose Vilniuje, Taline ir Rygoje paskelbti ir pagerbti geriausiai su investuotojais dirbusios Baltijos rinkos bendrovės ir aktyviausi rinkos dalyviai. Renginyje Šiaulių bankui įteikta nominacija „Metų iššūkis“.

2013 m. lapkričio 28 d.
„The Financial Times“ leidžiamo tarptautinio žurnalo „The Banker“ organizuojamuose prestižiniuose bankų apdovanojamuose Šiaulių bankui išskirtinis įvertinimas – didžiausią lietuviško kapitalo dalį turintis Šiaulių bankas pripažintas „Geriausiu 2013 metų banku Lietuvoje“.

2013 m. spalio 3 d.
Šiaulių bankui antrus metus iš eilės už itin kokybišką tarptautinių pavedimų vykdymą įteikiamas Vokietijos banko Commerzbank apdovanojimas „Straight-Through Processing Award 2012“. Apdovanojimas skiriamas už praėjusius metus, jei daugiau kaip 97 proc. tarptautinių mokėjimų, pateiktų Commerzbank, atliekami automatizuotai mokėjimų apdorojimo sistemoje ir jų nereikia koreguoti rankiniu būdu.

2013 m. rugsėjo 13 d.
Europos investicijų bankas, kontroliuojančiojo fondo JESSICA valdytojas Lietuvoje, su Šiaulių banku pasirašė 40 mln. eurų paskolos sutartį. Lėšos skirtos dar sparčiau Lietuvos miestuose įgyvendinti daugiabučių namų renovacijos programą.

2013 m. kovo 29 d.
Šiaulių bankas ir Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Už akademinius pasiekimus ir didelį siekį tobulėti finansų ir bankininkystės studijose pirmą kartą įteikta vardinė Šiaulių banko stipendija.

2013 m. kovo 28 d.
Įvyko eilinis visuotinis akcininkų susirinkimas, kuriame nuspręsta padidinti banko įstatinį kapitalą iš banko lėšų iki 250 000 000 litų. išleidžiant 15 142 467 naujas paprastąsias vardines akcijas.

2013 m. kovo 20 d.
Šiaulių bankas tapo 24-uoju visos Baltijos rinkos, kurią sudaro Estijos, Latvijos ir Lietuvos vertybinių popierių biržos ir Centriniai vertybinių popierių depozitoriumai, nariu.

2013 m. vasario 25 d.
Šiaulių bankas verslo klientams pasiūlė naują produktą - kasdienių verslo finansinių reikalų tvarkymui itin naudingas ir patogias mokėjimo korteles „Maestro Business“.

2013 m. vasario 23 d.
Šiaulių bankas, Ūkio banko laikinasis administratorius ir valstybės įmonė „Indėlių ir investicijų draudimas“ pasirašė trišalę sutartį, pagal kurią dalis Ūkio banko turto ir įsipareigojimų perduota Šiaulių bankui (2013 m. vasario 18 d. Lietuvos banko valdyba Ūkio banką pripažino nemokiu ir visam laikui atšaukė jo veiklos licenciją). Atnaujinus paslaugų teikimą buvusiems Ūkio banko klientams 25 buvusiuose Ūkio banko skyriuose, Šiaulių banko padalinių tinklas išsiplėtė iki 77 skyrių, veikiančių 36 Lietuvos miestuose.

2013 m. vasario 7 d.
Šiaulių bankas ir Europos investicinis bankas pratęsė bendradarbiavimą - pasirašyta sutartis dėl daugiabučių namų renovacijos programos įgyvendinimo. Šiaulių bankui numatyta papildomai skirti 12 mln. eurų (41,4 mln. litų).

2013 m. sausio 10 d.
Vykusiame baigiamajame Jungtinių Tautų vystymo programos Lietuvoje projekto „VARTAI: socialinės ir aplinkosauginės verslo inovacijos“ renginyje, skirtame įmonių socialinės atsakomybės skatinimui regionuose, Šiaulių bankui įteiktas apdovanojimas už aktyvumą, atstovaujant atsakingo verslo idėjas – bankas pripažintas įmonių socialinės atsakomybės lyderiu Šiaulių regione.

2012 m. gruodžio 18 d.
Šiaulių bankas atidarė anksčiausiai pradedantį dirbti banko skyrių moderniame Gariūnų turgavietės paviljone. Gariūnų turgavietės klientų aptarnavimo skyrius – tai jau 56 Šiaulių banko teritorinis padalinys visoje Lietuvoje.

2012 m. lapkričio 12 d.
Šiaulių bankui bendradarbiaujant su UAB „Perlo paslaugos“, Šiaulių banko klientai lėšas išsigryninti ar įnešti pinigus į savo mokėjimo kortelių sąskaitas gali daugiau kaip 1600 „Perlo“ terminalų.

2012 m. lapkričio 9 d.
Vilniaus prekybos ir pramogų centre „Akropolio“ klientams duris atvėrė 55 Šiaulių banko padalinys – Vilniaus „Akropolio“ klientų aptarnavimo skyrius.

2012 m. lapkričio 5 d.
Lietuvos ūkininkams Šiaulių bankas parengė naujus paslaugų rinkinius, kuriuos pasirinkę ūkininkai galės palankiomis sąlygomis tvarkyti kasdienius savo finansinius reikalus bei bus apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų.

2012 m. spalio 4 d.
Šiaulių bankas ir Europos investicijų fondas (EIF) pasirašė bendradarbiavimo sutarties pratęsimą. Pagal šį susitarimą numatyta papildomai skirti 20 mln. eurų (69,06 mln. Lt) įvairiems smulkiojo ir vidutinio verslo projektams finansuoti.

2012 m. rugsėjo 28 d.
Šiaulių bankas ir Vokietijos bankas Commerzbank pasirašė sutartį dėl 5 mln. eurų (daugiau kaip 17 mln. litų) paskolos gavimo.

2012 m. rugpjūčio 31 d.
Vokietijos bankas Commerzbank įteikė Šiaulių bankui apdovanojimą „Straight-Through Processing Award 2011“ už visiškai automatizuotą ir itin kokybišką tarptautinių pavedimų vykdymą.

2012 m. rugpjūčio 20 d.
UAB „Šiaulių banko lizingas“ ir UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) ir pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl lizingo garantijų.

2012 m. liepos 9 d.
Šiauliuose prekybos centre „Saulės miestas“ dirbti pradėjo Saulės klientų aptarnavimo skyrius. Tai jau 54 Šiaulių banko padalinys.

2012 m. birželio 8 d.
Šiaulių banko padalinių tinklą papildė dar vienas skyrius – Kauno senamiestyje atidarytas Rotušės klientų aptarnavimo skyrius.

2012 m. balandžio 6 d.
Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai kasmetinėje generalinėje asamblėjoje pagerbė bei apdovanojo sėkmingiausias įmones – Šiaulių bankas didelių įmonių grupėje pripažintas „Sėkmingo verslo įmone 2011“.

2012 m. kovo 29 d.
Šiaulių banko eiliniame visuotiniame akcininkų susirinkime pirmą kartą į banko stebėtojų tarybą išrinkta nepriklausoma narė – ja tapo Ramunė Zabulienė.

2012 m. kovo 20 d.
Šiaulių banko valdyba, siekdama optimizuoti Šiaulių banko grupės struktūrą, priėmė sprendimą įsigyti iki 100 proc. UAB „Pavasaris“ akcijų.

2012 m. kovo 12 d.
Šiaulių universiteto Socialinių mokslų fakultete vykusiame absolventų renginyje Šiaulių bankas apdovanotas nominacijomis „Patriotiškiausias Šiaulių darbdavys“ ir „Saugiausia darbo vieta“.

2012 m. vasario 4 d.
Šiaulių bankas, minėdamas veiklos 20-metį, surengė socialinę akciją senelių globos namams.

2012 m. sausio 27 d.
NASDAQ OMX Vilnius birža Šiaulių banką apdovanojo už pažangą, dirbant su investuotojais. 2011 metų geriausio maklerio nominacija atiteko taip pat Šiaulių banko darbuotojui.

2011 m. gruodžio 1 d.
Šiaulių bankas pasirašė sutarties pratęsimą su Europos investicijų fondu (EIF) dėl tolimesnio 20 mln. eurų vertės pasidalintos rizikos paskolų teikimo smulkiajam ir vidutiniam verslui Lietuvoje pagal JEREMIE iniciatyvą.

2011 m. lapkričio 23 d.
Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas (ERPB) pareiškė pasitikėjimą Šiaulių banku ir patvirtino savo planus tęsti bendradarbiavimą su banku bei teikti tęstinę paramą, skolinant smulkiojo ir vidutinio verslo įmonėms.

2011 m. spalio 20 d.
Šiaulių bankas prisijungė prie Ūkio banko, „Citadele“ banko, Nordea ir Danske bankų bendro grynųjų pinigų bankomatų tinklo.

2011 m. spalio 12 d.
Šiaulių bankas pradėjo teikti mikrokreditus pagal naują Europos „Progress“ mikrofinansavimo priemonę.

2011 m. rugpjūčio 4 d.
Juridinių asmenų registre įregistruoti pakeisti AB Šiaulių banko įstatai su padidintu iki 234 857 533 litų (68 019 443 eurų) įstatiniu kapitalu.

2011 m. liepos 5 d.
Klaipėdos prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ atidarytas naujas Šiaulių banko padalinys.

2011 m. liepos 1 d.
Šiaulių bankas ir „Verslo angelų fondas I“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią diegs naujas SVV finansavimo paslaugas bei pagalbos verslui formas.

2011 m. birželio 28 d.
Europos investicijų fondas ir Šiaulių bankas pasirašė pirmąją sutartį Lietuvoje dėl labai mažų įmonių finansavimo pagal mikrofinansų priemonę „Progress“, pagal kurią mikroįmonėms Lietuvoje kredituoti skiriami 5 mln. eurų.

2011 m. birželio 8 d.
EIF ir Šiaulių bankas pasirašė garantijų sutartį dėl 25 mln. eurų smulkiojo ir vidutinio verslo įmonėms finansuoti.

2011 m. balandžio 5 d.
Šiaulių pramonininkų asociacija Šiaulių banką apdovanojo už Šiaulių miesto garsinimą.

2011 m. vasario 1 d.
AB Šiaulių banko administracijos vadovo pareigas pradėjo eiti Audrius Žiugžda.

2011 m. sausio 25 d.
Atidarytas klientų aptarnavimo skyrius Klaipėdos prekybos centre „Liepa“.

2010 m. gruodžio 2 d.
Šiaulių bankas prisijungė prie pasaulinio „MoneyGram International“ pinigų perlaidų tinklo.

2010 m. lapkričio 30 d.
Šiaulių bankas pasirašė 15 mln. eurų sutartį su Europos investicijų banku (EIB) dėl daugiabučių namų renovacijos finansavimo.

2010 m. birželio 22 d.
Juridinių asmenų registre įregistruoti pakeisti AB Šiaulių banko įstatai su padidintu iki 204 857 533 litų (59 380 843 eurų) įstatiniu kapitalu.

2010 m. gegužės 31 d.
Šiaulių bankas pasirašė sutartį su Europos investicijų banku (EIB) dėl 6 mln. eurų Lietuvos daugiabučių namų modernizavimo projektams finansuoti.

2010 m. kovo 23 d.
AB Šiaulių bankas įsigijo po 100 procentų UAB „SBTF“ ir UAB „Minera“ akcijų ir balsų. Įsigytos bendrovės iki šiol priklausė banko dukterinėms įmonėms, jos užsiims nekilnojamojo turto valdymu.

2010 m. vasario 12 d.
Šiaulių bankas su Lietuvos Respublikos finansų ministerija pasirašė sutartį ir tapo Lietuvos Respublikos Vyriausybės vertybinių popierių aukciono dalyviu.

2010 m. sausio 20 d.
Europos investicijų fondas (EIF) ir AB Šiaulių bankas pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl 40 mln. eurų Lietuvos smulkaus ir vidutinio verslo įmonėms kredituoti.

2009 m. gruodžio 22 d.
Pasirašyti paskutiniai, susiję su 30 mln. eurų konvertuojamosios paskolos iš Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko (ERPB) gavimu, dokumentai.

2009 m. gruodžio 14 d.
NASDAQ OMX Baltijos vertybinių popierių biržos Vilniuje, Taline ir Rygoje paskelbė Baltijos vertybinių popierių rinkos 2009 metų apdovanojimų (Baltic Market Awards) rezultatus. Pagal teikiamą informaciją Šiaulių bankas - vienas pažangiausių Baltijos šalių vertybinių popierių rinkoje.

2009 m. lapkričio 2 d.
Pagal 100 mln. litų ne nuosavybės vertybinių popierių programą išleista AB Šiaulių banko 370 dienų trukmės diskontuotų obligacijų emisija eurais, kurios bendra nominali vertė - 7 mln. eurų.

2009 m. spalio 29 d.
Pagal Ūkio ministerijos Ekonomikos skatinimo planą AB Šiaulių bankas ir UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl garantijų teikimo už daugiabučiams namams modernizuoti imamas paskolas.

2009 m. spalio 19 d.
Šiaulių bankas pradėjo teikti valstybės remiamus kreditus Lietuvos universitetų ir kolegijų studentams, nepatekusiems į valstybės finansuojamas vietas ir esantiems Lietuvos valstybinio mokslo ir studijų fondo patvirtintame studentų, kuriems siūloma sudaryti valstybės remiamų kreditų sutartis, sąraše.

2009 m. spalio 15 d.
Šiaulių bankas Žemės ūkio ministerijoje pasirašė 2,4 mln. eurų sutartį su Paskolų fondu, kurį valdo UAB „Žemės ūkio paskolų garantijų fondas“ (ŽŪPGF), dėl tikslinės paskolos, teikiant lengvatinius kreditus žemės ūkio sektoriui.

2009 m. spalio 14 d.
Šiaulių bankas pasirašė sutartį su Europos rekonstrukcijos ir plėtros banku (ERPB) dėl 30 milijonų eurų konvertuojamosios paskolos AB Šiaulių bankui suteikimo. Šios paskolos suteikimui rugpjūčio mėnesį pritarė ERPB direktorių valdyba.

2009 m. spalio 1 d.
Listinguojamų bendrovių vadovų susitikime su investuotojais AB Šiaulių bankas pristatė savo veiklą, rezultatus bei perspektyvas.

2009 m. rusgėjo 18 d.
Šiaulių bankas, laimėjęs LR ūkio ministerijos ir UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) skelbtą konkursą daliai Lietuvos valstybės biudžeto asignavimų, skirtų kredituoti smulkiajam ir vidutiniam verslui, sėkmingai baigė skolinti lėšas pagal valstybės remiamų pirmojo etapo mažų kreditų programą.

2009 m. rugsėjo 10 d.
Šiaulių bankas, bendradarbiaudamas su Europos investicijų fondu (EIF), pradėjo įgyvendinti naują finansinį instrumentą, kuris leis lengviau finansuoti labai mažas įmones, mažas ir vidutines įmones. Šiaulių banką EIF atrinko teikti pasidalintos rizikos paskolas ir jam iš JEREMIE kontroliuojančio fondo numato skirti iki 20 mln. eurų (69 mln. litų).

2009 m. rugpjūčio 19 d.
Šiaulių bankas laimėjo Lietuvos Respublikos (LR) finansų ministerijos skelbtą bankų atranką teikti valstybės remiamus kreditus studentams.

2009 m. rugpjūčio 6 d.
ERPB Šiaulių bankui suteikė 30 mln. eurų konvertuojamąją paskolą. Gautos lėšos bus skirtos smulkiajam ir vidutiniam verslui finansuoti bei savivaldybėms ir šalies regionams svarbiems privatiems ar valstybės įmonių vykdomiems infrastruktūros projektams vystyti.

2009 m. liepos 27 d.
Šiaulių bankas pradėjo platinti verslo mokėjimo korteles, skirtas daugiabučių namų savininkų bendrijoms (DNSB).

2009 m. liepos 14 d.
Šiaulių bankas ir UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) pasirašė Atviros kredito linijos sutartį, pagal kurią bankas galės teikti SVV įmonėms kreditus iš Atviro kreditų fondo lėšų.

2009 m. liepos 10 d.
Bankas baigė antrosios obligacijų emisijos platinimą pagal 100 mln. litų ne nuosavybės vertybinių popierių programą, kurios bazinis prospektas patvirtintas LR Vertybinių popierių komisijos 2009-02-11. Išplatinta 12 198 vnt. diskontuotų 100 eurų nominalios vertės obligacijų (VP ISIN kodas LT1000401240), bendra nominali vertė - 1 219 800 eurų.

2009 m. birželio 26 d.
Šiaulių bankas ir UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) pasirašė dvišalę sutartį dėl kreditų teikimo su INVEGOS garantija ne tik labai mažoms, mažoms, vidutinėms, bet ir didelėms įmonėms, kurios patiria laikinų finansinių sunkumų.

2009 m. birželio 26 d.
Tarptautinė reitingų agentūra „Moody‘s Investors Service“ nustatė pakeistus AB Šiaulių banko reitingus: ilgalaikio skolinimosi - Ba3, trumpalaikio skolinimosi - NP, finansinio pajėgumo - D-. Ilgalaikio skolinimosi ir finansinio pajėgumo reitingų perspektyva - neigiama.

2009 m. birželio 22 d.
Šiaulių bankas pradėjo platinti vienerių metų trukmės 10 mln. eurų diskontuotų obligacijų emisiją pagal banko 100 mln. litų ne nuosavybės vertybinių popierių emisijų programą.

2009 m. gegužės 13 d.
Šiaulių bankas ir UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) pasirašė sutartį dėl „Mažų kreditų teikimas - 2 etapas“ smulkiajam ir vidutiniam verslui teikimo. Šiaulių bankui mažiems kreditams teikti skirta 35 mln. litų - didžiausia suma tarp konkursą laimėjusių bankų.

2009 m. gegužės 11 d.
Šiaulių bankas pradėjo viešai platinti pirmąją pusės metų trukmės 10 mln. eurų diskontuotų obligacijų emisiją pagal banko 100 mln. litų ne nuosavybės vertybinių popierių emisijų programą, kurios bazinis prospektas 2009-02-11 patvirtintas LR vertybinių popierių komisijos.

2009 m. gegužės 7 d.
Šiaulių bankas užėmė pirmą vietą „Mažų kreditų teikimas - 2 etapas“ ir gavo paraiškos teikėjui maksimaliai galimą sumą - 35 mln. Lt.

2009 m. balandžio 10 d.
Šiaulių bankas laimėjo LR ūkio ministerijos ir UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) skelbtą konkursą daliai Lietuvos valstybės biudžeto asignavimų, skirtų išskolinti smulkiajam verslui. Šiaulių bankui mažiems kreditams teikti skirta 8 mln. Lt.

2009 m. kovo 30 d.
AB Šiaulių bankas įgijo 100 procentų UAB „Šiaulių banko investicijų valdymas“ įstatinio kapitalo ir balsų bei 100 procentų UAB „Šiaulių banko turto fondas“ įstatinio kapitalo ir balsų.

2009 m. kovo 6 d.
Atidarytas klientų aptarnavimo skyrius PPC Šiaulių „Akropolis“.

2009 m. vasario 11 d.
Vertybinių popierių komisija patvirtino AB Šiaulių banko 100 000 000 litų ne nuosavybės vertybinių popierių bazinį prospektą.

2008 m. lapkričio 17 d.
Atidarytas klientų aptarnavimo skyrius Varėnoje.

2008 m. lapkričio 14 d.
Šiaulių bankas užėmė trečią vietą „Patraukliausio Šiaulių darbdavio ‘08“ konkurse.

2008 m. rugpjūčio 28 d.
Atidarytas antrasis klientų aptarnavimo skyrius Visagine.

2008 m. birželio 25 d.
Šiaulių bankas pasirašė sutartį dėl 20 mln. eurų sindikuotos paskolos gavimo. Paskolą organizavo HSH Nordbank AG iš Vokietijos ir Raiffaisen Zentralbank Osterreich AG iš Austrijos.

2008 m. birželio 2 d.
Šiaulių bankas pristatė Vaiko indėlį.

2008 m. gegužės 29 d.
Šiaulių bankas ir viešoji įstaiga Lietuvos inovacijų centras pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl inovacijų versle skatinimo.

2008 m. gegužės 14 d.
Juridinių asmenų registre 2008-05-14 įregistruoti AB Šiaulių banko įstatai su padidintu įstatiniu kapitalu. Banko įstatinis kapitalas po padidinimo - 180 357 533 Lt (52 235 152 EUR)

2008 m. balandžio 10 d.
Šiaulių bankas pateko į kasmetinės akcijos „Pagirk gerą aptarnavimą!“ nugalėtojų dešimtuką.

2008 m. kovo 26 d.
Atidarytas trečiasis klientų aptarnavimo skyrius prekybos centre Vilniuje.

2008 m. kovo 18 d.
Atidarytas antrasis klientų aptarnavimo skyrius Panevėžyje.

2008 m. kovo 3 d.
Atidarytas dar vienas klientų aptarnavimo skyrius Kaune.

2008 m. vasario 26 d.
Atidarytas klientų aptarnavimo skyrius Šiauliuose prekybos centre „Arena“.

2008 m. vasario 19 d.
Atidaryti klientų aptarnavimo skyriai Kupiškyje ir Rokiškyje.

2008 m. vasario 12 d.
Atidarytas penktasis klientų aptarnavimo skyrius Klaipėdoje.

2008 m. sausio 22 d.
Atidarytas aštuntasis klientų aptarnavimo skyrius Vilniuje.

2007 m. gruodžio 21 d.
Atidarytas pirmasis klientų aptarnavimo skyrius prekybos centre Šiauliuose.

2007 m. lapkričio 19 d.
Atidarytas klientų aptarnavimo skyrius Zarasuose.

2007 m. spalio 25 d.
Šiaulių bankas pelnė „Patraukliausio Šiaulių darbdavio ‘2007“ vardą.

2007 m. spalio 9 d.
Šiaulių bankas pradėjo platinti keturių investicinių fondų vienetus: „DnB NORD akcijų fondų fondą“, „DnB NORD obligacijų fondą“, „DnB NORD pinigų rinkos fondą“ ir „Prudentis Baltic Fund“.

2007 m. rugsėjo 28 d.
Juridinių asmenų registre 2007-09-28 įregistruoti AB Šiaulių banko įstatai su padidintu įstatiniu kapitalu. Banko įstatinis kapitalas po padidinimo - 161 033 512 Lt (46 638 529 EUR).

2007 m. rugsėjo 14 d.
Atidarytas 50-as klientų aptarnavimo skyrius Vilniuje.

2007 m. rugpjūčio 27 d.
Šiaulių bankas pradėjo teikti naują paslaugą - „Studijų kreditas“.

2007 m. liepos 2 d.
Šiaulių banko akcijos įtrauktos į Baltijos šalių vertybinių popierių rinkos prekybinį indeksą OMX Baltic 10 (OMXB 10).

2007 m. birželio 22 d.
Bankas pasirašė didžiausią - 30 mln. eurų - sindikuotą komercinę paskolą, kurią suteikė trylika Europos šalių bankų.

2007 m. gegužės 14 d.
Juridinių asmenų registre 2007-05-14 įregistruoti AB Šiaulių banko įstatai su padidintu įstatiniu kapitalu. Banko įstatinis kapitalas po padidinimo iš banko lėšų - 121 033 512 litų.

2007 m. balandžio 24 d.
Pasirašyta sutartis, pagal kurią Šiaulių bankas pardavė vienos iš dukterinių įmonių - UAB „Pajūrio Alka“ - 99,86 proc. akcijų paketą.

2007 m. balandžio 8 d.
AB Šiaulių bankas kartu su AB „Lietuvos draudimas“ pristatė naują Lietuvos mokėjimo kortelių rinkoje „Visa Electron" mokėjimo kortelę su užsienyje ir Lietuvoje galiojančia draudimo paslauga.

2007 m. kovo 29 d.
AB Šiaulių banko akcininkai priėmė sprendimą iš banko lėšų ir papildomais įnašaispadidinti banko įstatinį kapitalą beveik 52 mln. litų, t.y. iki 161 mln. litų.

2007 m. kovo 21 d.
Šiaulių bankas pasirašė sutartį su Europos Tarybos Vystymo banku (ETVB) dėl 10 mln. eurų kreditinės linijos suteikimo smulkiajam ir vidutiniam verslui (SVV) finansuoti.

2007 m. vasario 24 d.
Tarptautinė reitingų agentūra „Moody’s“ paskelbė aukštesnius Šiaulių banko vertinimo reitingus: ilgalaikio skolinimosi reitingą padidino iki Ba2, finansinio pajėgumo reitingą - iki D. Trumpalaikio skolinimosi reitingas - NP, ilgalaikio reitingo perspektyva - stabili.

2007 m. vasario 21 d.
Šiaulių bankas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su gyvybės draudimo ir pensijų fondų bendrove „Commercial Union Lietuva“ dėl pensijų kaupimo paslaugų platinimo.

2007 m. vasario 4 d.
Šiaulių bankas minėjo 15 metų veiklos sukaktį.

2007 m. sausio 5 d.
Šiaulių bankas pradėjo diegti lustinių bankomatų tinklą. Pirmieji 10 bankomatų įrengti Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Alytuje, Druskininkuose ir Radviliškyje.

2006 m. gruodžio 20 d.
Pasirašyta sutartis, pagal kurią šeši pasaulio bankai AB Šiaulių bankui suteikė 12 mln. eurų sindikuotą paskolą. Paskolos organizatorius - Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas, kurio įnašas sudaro trečdalį sumos.

2006 m. gruodžio 18 d.
Juridinių asmenų registre 2006-12-18 įregistruota AB Šiaulių banko įstatų nauja redakcija su padidintu įstatiniu kapitalu. Banko įstatinis kapitalas padidintas nuo 94 mln. iki 109.039.200 litų.

2006 m. gruodžio 11 d.
Nuo gruodžio 11 d. AB Šiaulių banko akcijos pradėtos kotiruoti Vilniaus vertybinių popierių biržos (VVPB) oficialiajame prekybos sąraše.

2006 m. lapkričio 29 d.
AB Šiaulių bankas ir Vokietijos finansų ir kredito kompanija „KfW Bankengruppe“ pasirašė sutartį, pagal kurią KfW Šiaulių bankui suteikė 10 mln. eurų (34,5 mln. Lt) kreditinę liniją savivaldybių infrastruktūros projektams finansuoti.

2006 m. lapkričio 20 d.
AB Šiaulių banke įdiegta informacinių terminalų sistema.

2006 m. lapkričio 15 d.
Atidarytas naujas klientų aptarnavimo skyrius Jonavoje. Šiuo metu bankas aptarnauja klientus 49-iuose teritoriniuose padaliniuose 29-iuose šalies miestuose.

2006 m. lapkričio 9 d.
AB Šiaulių bankas 2006 m. lapkričio 8 d. su SEB banko grupės bendrove „SEB investicijų valdymas“ pasirašė sutartį dėl pastarosios valdomų keturių investicinių fondų vienetų platinimo Šiaulių banko filialuose.

2006 m. spalio 18 d.
AB Šiaulių bankas atidarė aštuntą klientų aptarnavimo skyrių Šiaulių mieste.

2006 m. liepos 18 d.
Šiaulių bankas užėmė pirmąją vietą bankų, teiksiančių mikrokreditus iš valstybės lėšų, atrankoje. Bankui bus suteikta 15 mln. Lt mikrokreditams teikti, t.y. daugiau kaip pusė visų LR Vyriausybės šiai programai skirtų lėšų (viso 28,8 mln. litų).

2006 m. liepos 4 d.
AB Šiaulių banko visuotinis akcininkų susirinkimas, įvykęs liepos 4 d., nusprendė padidinti banko įstatinį kapitalą 15 mln. litų papildomais įnašais, išleidžiant 15 mln. paprastųjų vardinių 1 lito nominalios vertės akcijų. Po padidinimo įstatinis kapitalas viršys 109 mln. Lt.

2006 m. birželio 23 d.
Tarptautinė reitingų agentūra „Moody’s“ suteikė Šiaulių bankui ilgalaikio skolinimosi reitingą Ba3, trumpalaikio skolinimosi reitingą NP ir finansinio pajėgumo reitingą D-.

2006 m. gegužės 31 d.
„Euromoney“ žurnalo atlikto geriausių Vidurio ir Rytų Europos kompanijų tyrimo duomenimis, paskelbtais šių metų gegužės mėnesį, Šiaulių banko strategija pripažinta viena iš kryptingiausių ir nuosekliausių Lietuvoje (penkta vieta).

2006 m. gegužės 22 d.
2006-05-19 LR Vertybinių popierių komisija patvirtino AB Šiaulių banko 45 milijonų eurų skolos vertybinių popierių išleidimo programos bazinį prospektą. Bankas neviešai išplatino pirmąją pagal šią programą išleistą 10 milijonų eurų 2 metų trukmės obligacijų emisiją. Išplatinta 100.000 vnt. paprastųjų vardinių 100 eurų nominalios vertės obligacijų.

2006 m. gegužės 12 d.
Juridinių asmenų registre 2006-05-11 įregistruoti AB Šiaulių banko įstatai su padidintu įstatiniu kapitalu. Banko įstatinis kapitalas padidintas nuo 84,72 mln. iki 94 mln. litų.

2006 m. balandžio 5 d.
Šiaulių bankui suteikta teisė platinti Lietuvos Respublikos pinigus, turinčius numizmatinę vertę.

2006 m. kovo 20 d.
Atidaryti nauji klientų aptarnavimo skyriai Biržuose ir Ukmergėje. Šiuo metu bankas aptarnauja klientus 47-iuose teritoriniuose padaliniuose 28-iuose šalies miestuose.

2006 m. vasario 8 d.
Juridinių asmenų registre įregistruoti AB Šiaulių banko įstatai su padidintu įstatiniu kapitalu. Banko įstatinis kapitalas po padidinimo - 84 720 000 litų.

2005 m. rugsėjo 13 d.
Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas suteikė Šiaulių bankui 12 mln. eurų paskolą.

2005 m. rugpjūčio 31 d.
Juridinių asmenų registre įregistruota AB Šiaulių banko įstatų nauja redakcija su padidintu įstatiniu kapitalu. Banko įstatinis kapitalas padidintas nuo 56 mln. iki 74,72 mln. litų.

2005 m. rugpjūčio 4 d.
Šiaulių bankas pradėjo platinti lustines „Visa“ mokėjimo korteles.

2005 m. liepos 18 d.
Šiaulių bankas išplatino 20 mln. litų nominalios vertės 366 dienų trukmės obligacijų emisiją.

2005 m. birželio mėn.
Pradėjo veikti naujas klientų aptarnavimo skyrius Kėdainiuose - tai 44-asis Šiaulių banko padalinys 26-ame Lietuvos mieste.

2005 m. birželio 21 d.
AB Šiaulių bankas ir Šiaurės investicijų bankas pasirašė sutartį, pagal kurią Šiaulių bankui buvo suteikta 2 mln. eurų kredito linija smulkiajam ir vidutiniam verslui finansuoti.

2005 m. birželio 3 d.
Pasirašyta sutartis dėl Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko investavimo į AB Šiaulių banko kapitalą, pagal kurią ERPB įsigijo 16,1 proc. banko akcijų. Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas tapo didžiausiu AB Šiaulių banko akcininku.

2005 m. balandžio 27 d.
AB Šiaulių bankas ir Europos Tarybos Vystymosi bankas pasirašė sutartį, pagal kurią Šiaulių bankui buvo suteikta 2,5 mln. eurų kredito linija smulkiajam ir vidutiniam verslui finansuoti.

2005 m. sausio mėn.
Aukštą Šiaulių banko įvertinimą pateikė tarptautinis bankininkystės leidinys „The Banker“, paskelbęs 50 sparčiausiai augančių Vidurio ir Rytų Europos bankų sąrašą. Šiaulių bankas jame užima 19-tą vietą - aukščiausią iš visų sąraše paminėtų Baltijos šalių bankų.

2004 m. gruodžio 21 d.
Juridinių asmenų registre įregistruota nauja AB Šiaulių banko statuto redakcija su padidintu akciniu kapitalu. Banko akcinis kapitalas po padidinimo yra 56 mln. litų.

2004 m. rugsėjo mėn.
Atidarytas Šiaulių banko Visagino klientų aptarnavimo skyrius.

2004 m. birželio mėn.
Anykščiuose atidarytas 4-asis Šiaulių banko klientų aptarnavimo skyrius.

2004 m. birželio 10 d.
Juridinių asmenų registre įregistruota nauja AB Šiaulių banko statuto redakcija su padidintu akciniu kapitalu. Banko akcinis kapitalas po padidinimo yra 52,75 mln. litų.

2003 m. lapkričio mėn.
Įregistruotas 48 343 940 litų Šiaulių banko akcinis kapitalas.

2003 m. rugsėjo mėn.
AB Šiaulių bankas ir bankas HSH Nordbank AG pasirašė sutartį, pagal kurią Šiaulių bankui suteikta 3 mln. eurų kredito linija.

2003 m. liepos mėn.
Nutarta likviduoti Šiaulių banko dukterinę įmonę - UAB "Šiaulių banko faktoringas".

2003 m. birželio mėn.
Įregistruotas 43 343 940 litų Šiaulių banko akcinis kapitalas.

2003 m. gegužės mėn.
Atidarytas 36-asis Šiaulių banko klientų aptarnavimo skyrius Telšiuose - banko teritorinių padalinių tinklas apėmė 20 šalies miestų.

2003 m. sausio mėn.
Šiaulių bankas kartu su Šiaurės šalių investicijų banku ir Europos Tarybos Vystymosi banku pradėjo kredituoti moterų vadovaujamą arba moterims darbo vietas kuriantį smulkųjį ir vidutinį verslą.

2002 m. gruodžio mėn.
Individualiems klientams pradėtas teikti vartojimo kreditas.

2002 m. gruodžio mėn.
Įregistruotas 38 021 000 litų Šiaulių banko akcinis kapitalas.

2002 m. spalio mėn.
Tarptautinė reitingų agentūra „Fitch Ratings“ suteikė AB Šiaulių bankui ilgalaikio skolinimosi užsienio valiuta reitingą B+, trumpalaikio skolinimosi reitingą B, individualų reitingą D bei paramos reitingą 5. Ilgalaikio reitingo perspektyva - stabili.

2002 m. rugpjūčio mėn.
Įsteigta antrinė Šiaulių banko įmonė - UAB „Šiaulių banko turto fondas“.

2002 m. liepos mėn.
Įsteigta antrinė Šiaulių banko įmonė - UAB „Šiaulių banko faktoringas“.

2002 m. vasario mėn.
AB Šiaulių bankas pasirašė sutartį su Dresdner Bank AG, pagal kurią suteikta 1 mln. eurų kredito linija klientams finansuoti.

2002 m. sausio mėn.
Pradėta vykdyti smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) mikrokreditavimo programa.

2001 m. rugsėjo mėn.
Šiaulių bankas ir Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas (ERPB) pasirašė sutartį, pagal kurią Šiaulių bankui suteikta 2 mln. eurų paskola grūdų supirkėjams, perdirbėjams ir augintojams kredituoti.

2001 m. birželio mėn.
Baigta diegti nauja Šiaulių banko informacinė sistema „Forpost“. Visi banko padaliniai veikia realaus laiko („on-line“) režimu.

2000 m. gruodžio mėn.
Šiaulių bankas ir Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas pasirašė sutartį dėl 5 mln. eurų kredito linijos smulkiajam ir vidutiniam verslui (SVV) finansuoti.

2000 m. rugpjūčio mėn.
Veiklą pradėjo antrinė Šiaulių banko įmonė - UAB „Šiaulių banko investicijų valdymas“.

2000 m. rugpjūčio mėn.
Pradėtos teikti internetinės bankininkystės paslaugos - įdiegta banko paslaugų internetu sistema „SB linija“.

2000 m. liepos mėn.
Bankas išleido „Maestro“ ir „Eurocard/MasterCard“ mokėjimo korteles.

1999 m. rugpjūčio mėn.
Įregistruota dukterinė Šiaulių banko įmonė - UAB „Šiaulių banko lizingas“.

1999 m. lapkričio mėn.
Šiaulių bankas tapo SWIFT organizacijos nariu.

1999 m. spalio mėn.
Bankas įstojo į EUROPAY International organizaciją.

1999 m. birželio mėn.
AB Šiaulių bankas pasirašė sutartį su LR Finansų ministerija dėl Pasaulio banko kredito linijos privataus žemės ūkio plėtrai finansuoti.

1998 m. kovo mėn.
AB Šiaulių bankas pasirašė sutartį su LR Finansų ministerija dėl Pasaulio banko paskolos - pagalbos įmonėms ir privačiam sektoriui finansuoti.

1998 m. kovo mėn.
Įregistruotas 34 021 tūkst. litų Šiaulių banko įstatinis kapitalas.

1995 m. rugpjūčio mėn.
Bankas gavo teisę aptarnauti kredito liniją, suteiktą pagal Europos Sąjungos PHARE programą smulkiajam ir vidutiniam verslui (SVV) finansuoti.

1995 m. kovo mėn.
Šiaulių banką pradėjo audituoti UAB „PricewaterhouseCoopers“.

1994 m. gruodžio mėn.
Įregistruotas pirmasis banko filialas - Šiaulių bankas formuoja teritorinių padalinių tinklą Lietuvoje.

1994 m. rugsėjo mėn.
Pasirašyta sutartis dėl Svensk.

1994 m. kovo mėn.
Pradėta aptarnauti Tarptautinio valiutos fondo kredito linija.

1994 m.
Atidaryta pirmoji korespondencinė sąskaita banke Svenska Handelsbanken, vėliau banke Bankers Trust Company.

1992 m. spalio mėn.
Šiaulių bankas įstojo į Lietuvos komercinių bankų asociaciją.

1992 m. vasario mėn.
Įregistruotas AB Šiaulių bankas su 16 mln. rublių (160 tūkst. litų) kapitalu.

1991 m. lapkričio mėn.
Pasirašyta banko steigimo sutartis - tuo metu veikusio Lietuvos banko Šiaulių pramonės skyriaus pagrindu įsteigta akcinė bendrovė Šiaulių bankas.