2015 m. pristatymas

Birželio 4 d. Vilniuje vyko vienas svarbiausių tradicinių verslo renginių investuotojams – Nasdaq Vilnius biržos surengtas susitikimas su listinguojamų bendrovių vadovais. Renginio metu bendrovės pristatytos esamiems ir būsimiems investuotojams, besidomintiems investicijomis į vertybinius popierius, finansų analitikams, finansų maklerių įmonių atstovams, investicinių fondų valdytojams ir pan.

„Tai išskirtinė proga pristatyti investuotojams ir plačiau papasakoti apie Šiaulių banko veiklą, sritis, kuriose bankas stiprus ir itin konkurencingas,“ – sakė Šiaulių banko administracijos vadovas Vytautas Sinius.

V. Sinius apžvelgė svarbiausius pastarojo meto įvykius banke, kalbėjo apie dabarties projektus. Pasak jo, banko klientų skaičius auga, bankas ypač aktyviai dirba su renovacijos projektais, didėja mokėjimo kortelių pardavimai, plečiamos investicinės paslaugos, modernizuojamos elektroninės banko sistemos. Kaip didžiausią pastarųjų kelių metų įvykį V. Sinius įvardino 2013 m. sandorį dėl Ūkio banko – tai buvo unikali patirtis Šiaulių bankui ir jo darbuotojams. Šiemet bankas užbaiginėja dar vieną sudėtingą sandorį dėl ypatingai didelio objekto – Žalgirio stadiono. Kaip naujausias projektas, ties kuriuo šiuo metu Šiaulių bankas intensyviai dirba, minėtas procesas dėl AB banko „Finasta“ ir AB finansų maklerio įmonės „Finasta“ 100 procentų akcijų įsigijimo. Pristatymo metu akcentuotas ir sklandus euro įvedimo procesas, banko logotipo pasikeitimas, lietuviško prekės ženklo finansų rinkoje kūrimas, banko vertybių išgryninimas. Visa tai banko kolektyvo pasiekimas, nes didžiausias banko privalumas, Vytauto Siniaus teigimu, yra išmintingi ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai.

Į renginį susirinkę beveik 100 investuotojų turėjo galimybę išgirsti verslo tendencijas, labiau pajausti kryptis finansų rinkoje, geriau pažinti įmonių veiklą, užduoti klausimus ir išgirsti atsakymus tiesiogiai iš įmonių vadovų. Tame pačiame renginyje be Šiaulių banko prisistatė ir dar penkios biržoje listinguojamos bendrovės. Šiaulių banko pristatymas susirinkusiems padarė didelį įspūdį – klausimų Šiaulių banko vadovas sulaukė daugiausiai.

Pristatymo prezentacija