Andrius Kilas

Saugos ir inkasacijos skyriaus vadovas

Šiaulių banke pradėjau dirbti dar būdamas studentas. Studentui nelengva nuspręsti, kur ir kaip sudėti karjeros pamatus. Mano pasirinkimą dirbti šiame banke lėmė jo dydis, malonūs kolegos ir lankstus darbo grafikas, kas svarbu, kai esi dieninių studijų studentas universitete.

Dabar jau 10 metų dirbu Šiaulių banke. Čia dirbu darbą, kurį tikrai mėgstu, galiu realizuoti savo idėjas, išreikšti savo vertybes, derinti darbą su šeima ir laisvalaikiu. Tai skatina mane tobulėti, siekti naujų tikslų bei geriausių rezultatų, nestovėti vietoje – visada judėti tik į priekį.

Linkiu ir jums gerų pasirinkimų bei galimybių!
Andrius

Andriaus sėkmės istorija Šiaulių banke

2006 metais, dar studijuodamas Šiaulių universitete, Andrius Šiaulių banke pradėjo dirbti inkasatoriumi-saugotoju. Visuomet aktyvų ir kruopščiai savo darbą atliekantį jaunuolį pastebėjo ir įvertino vadovai - po kelerių metų pasiūlė tapti Saugos departamento direktoriaus pavaduotoju.

Kaip sako Andrius, vadovų parodytas pasitikėjimas jam buvo gera paskata ir „suteikė dar didesnę motyvaciją augti bei tobulėti profesine linkme“. Dar po kelerių metų – 2011-aisiais – Andrius  pradėjo eiti Saugos ir inkasacijos skyriaus vadovo pareigas. Šį darbą sėkmingai dirba iki šiol.