Daiva Šorienė

Administracijos vadovo pavaduotoja, Verslo plėtros tarnybos vadovė

Didžiuojuosi, kad Šiaulių bankas – pirma mano darbovietė, kuri  išleido ir vėliau vėl priėmė į savo kolektyvą, kuri iki šiol mane ugdo, augina  kaip finansų srities specialistą, suteikia neįkainojamos gyvenimiškos ir profesinės patirties. Taip pat galimybę kiekvieną dieną praleisti įdomiai ir prasmingai: darbo diena čia gali būti visokia, bet niekada ji nėra ir nebus nuobodi!

Prasmingos  veiklos ir  naudingos patirties
jums linki Daiva

Daivos sėkmės istorija Šiaulių banke

Daiva Šiaulių banką pažįsta nuo pat pirmų jo veiklos metų – 1992-ųjų, kai pradėjo banke dirbti ekonomiste. Nuo 1993 metų kurį laiką solidžią profesinę patirtį kaupusi Lietuvos valstybiniame komerciniame banke, 1998-aisiais Daiva pratęsė iki šiol trunkančią sėkmingą savo karjerą Šiaulių banke, tapdama administracijos vadovo pavaduotoja, o 2004 metų kovą – ir Šiaulių banko valdybos nare.

Eidama abejas šias pareigas, Daiva 2005–2011 metais kartu sėkmingai vadovavo Verslo ir mažmeninės bankininkystės tarnybai, 2011–2014-aisiais – Šiaulių regionui, kuriam priklausė 17 padalinių ir dirbo 96 darbuotojai, o nuo 2014 metų iki šiol vadovauja Pardavimų ir rinkodaros tarnybai, kurioje styguoja 4-iuose regionuose veikiančių 8 departamentų veiklą, tikslus ir jų įgyvendinimą. Šiuose departamentuose dirba 467 darbuotojai. Taigi kasdien Šiaulių banke įgydama „neįkainojamą gyvenimišką ir profesinę patirtį“, Daiva taip pat ja dalijasi su šimtais kolegų, verslo partnerių bei klientų.