Interneto bankas

Lizingo sutarčių informacija
Lizingo sutarčių sudarymas

Jurgita Bulienė

Bankinių produktų departamento direktorė

Prieš 10 metų į šį banką atvedė tikslas įgyti bankinės patirties. Pasilikti ir dirbti toliau motyvavo siekis ir galimybės vis daugiau sužinoti, taip pat vadovai, kurie tiki banku ir mumis – darbuotojais.

Tiki ir vertina, pagiria ir padėkoja, todėl čia dirbdamas kasdien jautiesi branginamas. O kai tave supranta, palaiko ir skatina, mėgaudamasis darbu veržliai judi pirmyn.

Čia galiu maksimaliai atskleisti savo gebėjimus! Darbas nemonotoniškas, iššūkiai gena iššūkius.

 

Dinamiškos karjeros  jums linkėdama
Jurgita

Jurgitos sėkmės istorija Šiaulių banke

Jurgita Šiaulių banke dirba nuo 2006-ųjų. Karjeros banke pradžioje ji pusantrų metų ėjo klientų aptarnavimo vadybininkės pareigas – dirbo tiesiogiai su klientais. Vėliau, tapusi vyresniąja klientų aptarnavimo vadybininke, papildomai buvo atsakinga už skyriaus darbo planavimą ir organizavimą bei rezultatus.

2008 metais Jurgitai pasiūlyta nauja galimybė – darbas Bankinių produktų departamente. Šia galimybe ji noriai pasinaudojo ir, eidama vadybininkės pareigas, šiame departamente įgijo bankinių produktų kūrimo, jų tobulinimo bei priežiūros patirties, rengė mokymų medžiagą ir programas, pati vedė mokymus, taip pat dalyvavo Lietuvos bankų asociacijos darbo grupėse.

2014-aisiais Jurgita jau užėmė vadovaujamas pareigas – tapo laikinai einančiąja Bankinių produktų departamento direktorės pareigas, o nuo 2015-ųjų – šio departamento direktore ir vadovauja jam iki šiol, koordinuodama visus bankinių produktų plėtros, kūrimo bei diegimo procesus. Taigi, kaip sako Jurgita, „nė neturi progos prisiminti, kas yra monotonija“.