Didžiojo indėlių akcijos prizo laimėtojas džiaugiasi netikėta šventine dovana

2013-12-31

Jurbarko rajone, Seredžiaus miestelyje, kuris garsus ne tik gamtos grožiu, bet ir turtinga, legendomis apipinta istorine praeitimi, 50 metų gyvenantis Vytautas Pečiukėnas net neįtarė, kad šios Kalėdos jam bus itin dosnios – senjoras laimėjo Šiaulių banko organizuotos terminuotųjų indėlių akcijos didįjį prizą – 10 tūkst. litų.

„Tai man didelė staigmena, net nebūčiau pagalvojęs, kad galiu laimėti, nes nei loterijomis tikiu, nei esu laimėjęs kokių prizų. Tiesa, kažkada senais, dar sovietiniais laikais teko įsigyti valstybės obligacijų ir dalyvauti loterijoje, tad vieną kartą laimėjau 500 rublių, – savo atsiminimais dalinasi 83 metų akcijos laimėtojas V. Pečiukėnas. – Naujiena apie laimėtą akcijos prizą – puiki kalėdinė dovana vaikams ir anūkams, kurie tradiciškai mane aplanko per Kūčias ir Kalėdas“.

Prizo įteikimo metu susitikus su Šiaulių banko atstovais V. Pečiukėnas neslėpė džiaugsmo dėl laimėto prizo, nors teigė minčių dar neturįs, kaip panaudosiąs laimėjimą, bet buvo tikras, kad jo vėjais tikrai nepaleisiąs.

Laimėtojas nuoširdžiai dalinosi savo gyvenimo istorija. Panevėžio rajone gimęs ir užaugęs jis baigė pirmąją Panevėžio berniukų gimnaziją, ruošėsi studijuoti Kaune, tačiau tuometinė politinė situacija nulėmė kitaip. Aukštojo mokslo siekti jis negalėjo, nes tėvai buvo ūkininkai, kurį laiką tėvas ėjo valsčiaus viršaičio pareigas, o tėvo brolis su žmona 1941 m. buvo ištremti į Jakutiją.

Tuomet, kaip pats V. Pečiukėnas sako, prasidėjo darbinė karjera. 1950 m. jis pradėjo dirbti melioracijos įmonėse Kaune, Jurbarke, Seredžiuje ir dirbo iki pat pensijos. Laisvalaikiu vyras mėgsta dirbti savo nedideliame darže, kur rūpestingai augina daržoves, vaisius.
Vytauto šeimoje užaugo sūnus ir dvi dukros, šiandien jis džiaugiasi penkių anūkų dėmesiu. Šiaulių banko klientas ypač džiaugiasi, kad jo anūkai siekia išsilavinimo, ir jiems gerai sekasi. „Visi mokosi – vyriausia anūkė ką tik baigė mokslus, disertaciją apsigynė, o jauniausias – pirmus metus studijuoja Vilniaus universitete“. Pagrindinio indėlių akcijos prizo laimėtojas laimingas ir dėl to, kad jo šeimos nepalietė emigracija – ir vaikai, ir anūkai neišsibarstė po platųjį pasaulį, jie gyvena, dirba ir mokosi čia, Lietuvoje.

Šiaulių bankas nuoširdžiai sveikina didžiojo prizo laimėtoją Vytautą Pečiukėną!

Didžiausi sveikinimai ir 200-ams indėlių akcijos „Laimėkite Auksinių skrynią“ papildomų prizų laimėtojų.


V. Pečiukėną, laimėjusį indėlių akcijos „Laimėkite Auksinių skrynią“ didįjį prizą, sveikina Tauragės KAS viršininkė Giedrė Stulginskienė ir Jurbarko KAS projektų vadovas Dainius Rekevičius