Autentifikavimo paslauga

Tai asmens tapatybės patvirtinimas vienoje ar kitoje elektronines paslaugas teikiančioje interneto svetainėje. Elektroninės bankininkystės sistemos „SB linija“ vartotojams ši paslauga suteikia galimybę identifikuotis šių partnerių portaluose – sistema automatiškai perduos jiems reikalingus kliento duomenis identifikacijai.

Registrų centras

www.registrucentras.lt

VĮ Registro centro savitarnos sistemoje galima pasinaudoti nekilnojamojo turto registro, juridinių asmenų registro, adresų registro, VĮRC sertifikatų centro paslaugomis.

Elektroninio deklaravimo sistema

deklaravimas.vmi.lt

Elektroninio deklaravimo sistemoje galima pildyti pajamų ir turto, privačių interesų, nekilnojamojo turto deklaracijas, atlikti su mokesčių deklaravimu susijusias procedūras, pateikti kitus dokumentus.

VSDFV

www.sodra.lt

SoDros interneto portalas skirtas fiziniams ir juridiniams asmenims, pageidaujantiems naudotis SoDros teikiamomis elektroninėmis paslaugomis. Identifikuoti vartotojai šiame portale gali rasti jiems aktualių išmokų, prašymų, skundų, sutarčių ir kt. informaciją.

Kauno miesto savivaldybė

www.kaunas.lt

Kauno miesto savivaldybės Elektroninių paslaugų portalas skirtas fiziniams ir juridiniams asmenims, pageidaujantiems naudotis Kauno miesto savivaldybės teikiamomis paslaugomis. Identifikuoti vartotojai šiame portale gali rasti informacijos apie jiems savivaldybės teikiamas paslaugas, parsisiųsti prašymų formas, užsisakyti paslaugas internetu ir stebėti jų vykdymo eigą. 

www.lietuva2.lt

Patvirtinę tapatybę, piliečiai portale www.lietuva2.lt gali kurti ir pasirašinėti pilietines iniciatyvas, užregistruoti savo organizaciją, rinkti vizas ant dokumentų ir juos tvirtinti internetu.

Paysera LT

www.paysera.lt

Paysera LT sąskaitos vartotojai gali siųsti bei gauti pinigus visame pasaulyje, keisti valiutą, saugiai atsiskaityti elektroninėse parduotuvėse, vykdyti kitas finansines operacijas.

ADB „Gjensidige“

www.gjensidige.lt

ADB „Gjensidige“ interneto portale vartotojai gali paprastai, lengvai ir greitai apdrausti savo automobilį, turtą ar keliones bei atsiskaityti už draudimo polisus.

NMA

www.nma.lt

Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) informaciniame portale vartotojai gali matyti savo pateiktų paraiškų informaciją, finansinę informaciją, NMA siųstus bei iš NMA gautus dokumentus ir kt. svarbią informaciją, keisti pateiktų paraiškų kontaktinius duomenis bei sąskaitos banke numerį.

www.vilnius.lt

Vilniaus miesto savivaldybės interneto portalas skirtas fiziniams ir juridiniams asmenims, pageidaujantiems naudotis Vilniaus miesto savivaldybės teikiamomis elektroninėmis paslaugomis.

ERGO INSURANCE SE LIETUVOS FILIALAS

mano.ergo.lt

Savitarnos portale mano.ergo.lt galima paprastai ir greitai administruoti turimas bei pirkti naujas draudimo sutartis, vykdyti vienkartinius ir periodinius mokėjimus, pranešti apie draudiminį įvykį.

www. creditinfo.lt

Suteikia galimybę susipažinti su savo kredito istoriją. Nedvejokite – pasitikrinkite savo kredito reputaciją ir būtinai pašalinkite trūkumus, kurie gali tapti kliūtimi gauti kreditą ar kitas paslaugas ateityje.

www.epaslaugos.lt

Viešųjų elektroninių paslaugų portalas suteikia galimybę naudotis valstybinių institucijų, įstaigų ir savivaldybių paslaugomis internetu.

https://lizingas.sb.lt/sinfo/

Šiaulių banko lizingo sutarčių informacijos sistemoje privatūs ir verslo klientai gali peržiūrėti pasirašytų sutarčių duomenis, grafikus ir atliktus mokėjimus.

www.klaipeda.lt

Klaipėdos miesto savivaldybės internetinėje svetainėje fiziniai ir juridiniai asmenys gali naudotis teikiamomis administracinėmis pasaugomis. Identifikuoti vartotojai šioje interneto svetainėje gali rasti informaciją apie jiems teikiamas paslaugas, taip pat parsisiųsti prašymų formas, užsisakyti administracines paslaugas internetu ir stebėti jų vykdymo eigą.

www.telia.lt

Mano Telia savitarnos svetainėje galima peržiūrėti visą informaciją apie suteiktas paslaugas, apmokėti sąskaitas, lengvai valdyti turimas paslaugas, gauti įvairią informaciją bei užsakyti papildomų paslaugų.