Interneto bankas
Lizingo sutarčių informacija
Lizingo sutarčių sudarymas

„Synergy Finance“ Europos sutelktinio finansavimo fondas

Šiaulių bankas taip pat siūlo įsigyti bendrovės „Synergy Finance“ alternatyvaus finansavimo sektoriuje investuojančio „Europos sutelktinio finansavimo“ fondo vienetų. Bendrovė „Synergy Finance“ yra Lietuvos banko prižiūrima licencijuota valdymo įmonė, valdanti investicinius fondus, kurių turtas investuojamas į technologijų sektoriaus bendroves, į kitas finansines priemones, susietas su nekilnojamu turtu, žaliavomis, auksu ar kitomis turto klasėmis. Bendrovė taip pat užsiima konsultacine veikla (teikia investicijų portfelio formavimo, finansinių priemonių parinkimo, investavimo krypčių peržiūrėjimo paslaugas ir kt.).

Investicinis fondas Strategija
Europos sutelktinio finansavimo fondas •    Pirmasis Baltijos šalyse atviro tipo investicinis fondas, kurio dėka informuotieji investuotojai gali nesunkiai investuoti į itin greitai besivystančią sutelktinio finansavimo bei paskolų rinką.
•    Fondo lėšos investuojamos į Lietuvos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Gruzijos sutelktinio finansavimo bei paskolų rinkas.
•    Vertinant investicijų į tikslines įmones perspektyvas siekiama, kad grąža investuotojams siektų 8 – 10 proc. per metus.

Trumpas investavimo strategijos apibūdinimas

  1. „Europos sutelktinio finansavimo fondas“ – informuotiesiems investuotojams skirtas kolektyvinio investavimo fondas, kuris investuoja į tikslinių įmonių, veikiančių sutelktinio ir alternatyvaus finansavimo sektoriuje, nuosavybės ir skolos vertybinius popierius.
  2. Į tikslines bendroves fondas dažniausiai investuoja ankstyvoje jų stadijoje, t.y., tuo metu, kai tikslinės bendrovės dar nevysto jokios veiklos ir gali neturėti veiklos rezultatų.
  3. Pagal savo investavimo strategiją fondas yra rizikos kapitalo strategijos fondas, t.y., fondas visą savo turtą investuoja į didele rizika pasižyminčias sutelktinio ir alternatyvaus finansavimo sektoriuje veikiančias arba pradedančias veikti bendroves ankstyvoje jų veiklos stadijoje.
  4. Vertinant investicijų į tikslines įmones perspektyvas siekiama, kad grąža investuotojams būtų 8 – 10 proc. per metus.

Investuojama suma

Kiek lėšų skirti sutelktinio finansavimo fondo vienetams įsigyti, rekomenduojama pasirinkti atsižvelgiant į savo investavimo tikslus, pageidaujamą riziką ir pelną bei finansines galimybes. Minimali suma, kurią galite investuoti į UAB „Synergy Finance“ fondą, yra 125 000 EUR.

Čia pateikiama informacija yra tik pristatomasis rinkodaros pranešimas. Ji negali būti vertinama kaip pasiūlymas, raginimas ar rekomendacija įsigyti kurių nors finansinių priemonių, jas parduoti ir (ar) sudaryti sandorį (-ius).

Investuodami Jūs prisiimate su investavimu susijusią riziką. Fondo vieneto vertė gali tiek kilti, tiek kristi, investicijos gali būti tiek pelningos, tiek nuostolingos, finansinės naudos galima ir negauti, galima prarasti dalį ar net visą investuotą sumą dėl aplinkybių, kurios nepriklauso nuo Šiaulių banko valios ir veiksmų. Istoriniai fondo rezultatai nėra patikimas ateities grąžos ir rizikos rodiklis. Šiaulių bankas nėra atsakingas už Jūsų sprendimus, priimtus remiantis čia pateikiama informacija.

Nors informacijos turinys yra pagrįstas šaltiniais, kurie laikomi patikimais, Šiaulių bankas ir „Synergy Finance“ nėra atsakingi už netikslumus ar nuostolius, kurie gali atsirasti remiantis tokia informacija.

Rekomenduojame atsakingai ir kruopščiai pasirinkti investicinį fondą, atkreipti dėmesį į su investicijomis susijusias rizikas, taikomus mokesčius ir kitus atskaitymus bei atidžiai perskaityti fondo taisykles, prospektą ir kitus susijusius dokumentus.

Siekdami užtikrinti geriausią jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus.
Sužinoti daugiau
Nesutinku