Interneto bankas
Lizingo sutarčių informacija
Lizingo sutarčių sudarymas

Apie mobiliąją programėlę

Mobilioji programėlė „Šiaulių bankas“ (toliau – programėlė) suteikia galimybę privatiems bei verslo klientams bet kuriuo metu susipažinti su banko naujienomis, teikiamomis paslaugomis, klientų aptarnavimo tinklu ir valdyti banko sąskaitose esančias lėšas naudojantis išmaniuoju įrenginiu, kuris yra prijungtas prie interneto.

Programėle gali naudotis klientai, turintys išmanųjį įrenginį, kuriame įdiegta „Android“, „iOS“ arba „Microsoft Phone“ operacinė sistema. Taip pat įrenginyje turi būti įdiegta gamintojų palaikoma „Mozilla Firefox“, „Google Chrome“, „Internet Explorer“, „Safari“ ar „Android Jelly Been“ naršyklė. Rekomenduojama naudoti naujausią naršyklės versiją.

Visomis programėlės paslaugomis gali naudotis tik prie programėlės prisijungę banko internetinės bankininkystės sistemos „SB linija“ naudotojai. Jeigu nesate Šiaulių banko internetinės bankininkystės naudotojas, kviečiame atvykti į bet kurį banko padalinį ir pasirašyti „Elektroninių paslaugų teikimo sutartį“. Su savimi reikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Dalis programėlės paslaugų ir funkcijų pasiekiamos visiems išmaniųjų įrenginių naudotojams.

Norint pradėti naudotis programėle, reikia ją parsisiųsti iš internetinės mobiliųjų programėlių parduotuvės ir įdiegti savo išmaniajame įrenginyje.

Programėlės ieškokite:

Šiaulių banko klientai, naudodami mobiliąją programėlę, gali:

Siekdami užtikrinti geriausią jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus.
Sužinoti daugiau
Nesutinku