Įsigalioja nauji Šiaulių banko paslaugų įkainiai bei sąlygos

Gerbiamieji klientai,

Pranešame, kad nuo 2019 m. birželio 25 d. įsigalioja nauji Šiaulių banko paslaugų įkainiai bei sąlygos privatiems ir verslo klientams, t. y. keičiasi papildomų paslaugų susijusių su pervedimais, grynųjų pinigų operacijų, dokumentinių atsiskaitymų ir garantijų, kreditų, faktoringo, lizingo ir įkeičiamo turto vertinimo įkainiai bei sąlygos.

Taip pat primename, kad nuo 2019 m. gegužės 2 d. įsigalioja patikslinti investicinių paslaugų įkainiai.

Jūsų patogumui išsamius įkainių pokyčius pateikėme lentelėse. Kviečiame susipažinti:

Klientams, kurie sutinka su atnaujintais Šiaulių banko paslaugų įkainiais, nereikia atlikti jokių veiksmų. Klientai, nesutinkantys su Paslaugų įkainių pakeitimais, turi teisę nutraukti banko sąskaitos, mokėjimo kortelės išdavimo ar kitos paslaugos, kuri susijusi su pakeičiamais įkainiais, sutartį, kaip tai reglamentuota Šiaulių banko paslaugų teikimo bendrosiose taisyklėse, iki skelbiamų pokyčių įsigaliojimo dienos apie tai raštu informuodami Šiaulių banką. Laikoma, kad klientas sutiko su skelbiamais pakeitimais, jeigu jis iki pakeitimų įsigaliojimo dienos Šiaulių bankui nepraneša, kad su jais nesutinka.

Kilus klausimų, kreipkitės tel. 1813 (skambinant iš užsienio +370 37 301 337), el. paštu kc@sb.lt arba užsukite į bet kurį Šiaulių banko padalinį.

Jūsų
Šiaulių bankas

Siekdami užtikrinti geriausią jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus.
Sužinoti daugiau
Nesutinku