Nuo rugsėjo 13 d. Šiaulių banko PIN kodų kortelių naudotojams įsigalioja pakeitimai

Š. m.  rugsėjo 14 d.  įsigalios Europos parlamento ir Tarybos deleguotasis reglamentas 2018/389, kuris papildo Europos Parlameno ir Tarybos direktyvą 2015/2366 griežto kliento autentiškumo patvirtinimo ir saugių atvirųjų ryšių standartų techniniais reguliavimo standartais.

Šiaulių bankas, atsižvelgdamas į klientų įpročius ir poreikius, neplanuoja atsisakyti PIN kodų kortelių, tačiau vykdant naujai įsigaliosiantį reglamentą, PIN kodų kortelių autorizacijos ir operacijų tvirtinimo procesą papildys kodu, kuris bus siunčiamas klientui į jo mobilųjį telefoną trumpąja SMS žinute.

Pervedimams tarp savo sąskaitų bei valiutų keitimui operacijos pasirašymas nebus reikalingas.

Pristatome, kaip nuo rugsėjo 13 d. atrodys prisijungimo prie interneto banko procesas, kai pasirenkamas prisijungimo būdas su PIN kodų kortele:

Procesas, kaip nuo rugsėjo 13 d. bus tvirtinamos operacijos, pasirinkus PIN kodų kortelę:

Kviečiame atkreipti dėmesį ir pasitikrinti, ar Banke yra registruotas teisingas ir aktualus Jūsų telefono numeris, kuriuo bus siunčiamas papildomas kodas SMS žinute. Atnaujinti mobilaus telefono numerį galite prisijungę prie interneto banko ir meniu pasirinkę punktą Nustatymai >>Kontaktinio numerio atnaujinimo anketa. Jeigu atnaujinti kontaktų nepavyksta – kviečiame užsukti į artimiausią banko skyrių, kurių sąrašą rasite čia.

Nenurodžius aktualaus mobiliojo telefono numerio, negalėsite interneto banke pervesti lėšų į sąskaitas Šiaulių banke ar kitas Lietuvoje ir užsienyje registruotuose bankuose esančias sąskaitas. Operacijų tvirtinimui galite naudoti kitas saugumo priemones: kodų generatorių, mobilųjį elektroninį parašą arba Smart-ID.

Primename, kad visos Šiaulių banko teikiamos autorizacijos ir operacijų patvirtinimo priemonės yra saugios ir kviečiame rinktis Jums patogiausią būdą.

Kilus klausimų, kreipkitės tel. 1813 (skambinant iš užsienio +370 37 301 337), el. paštu kc@sb.lt arba užsukite į bet kurį Šiaulių banko padalinį.

Jūsų
Šiaulių bankas

Siekdami užtikrinti geriausią jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus.
Sužinoti daugiau
Nesutinku