Šiaulių bankas teiks indėlių paslaugą Vokietijoje

Šiaulių bankas teiks indėlių paslaugą klientams, reziduojantiems už Lietuvos ribų. Pirmiausia indėlius bankas siūlys didžiausioje euro zonos rinkoje pagal indėlių portfelį – Vokietijoje. Indėlių paslaugą šioje šalyje ketinama pradėti teikti nuo šių metų antrojo ketvirčio pradžios.

Leidimą teikti indėlių paslaugą Vokietijoje suteikė Vokietijos federalinės finansų priežiūros institucija (vok. Bundesanstalt für Finanzdienstleistungsaufsicht, BaFin).

Pasak Šiaulių banko Rinkų ir iždo departamento direktoriaus Tomo Varenbergo, sprendimas teikti indėlių paslaugą Vokietijoje priimtas siekiant diversifikuoti banko finansavimosi portfelį.

Vokietijos rinka pasirinkta dėl galimybės didinti potencialių klientų bazę. 2019 m. pradžioje Šiaulių banko terminuotųjų indėlių portfelis siekė 900 mln. eurų. Lietuva ir toliau išliks pagrindine Šiaulių banko rinka, o Vokietija taps alternatyvi rinka, siekiant pritraukti papildomus finansavimo šaltinius.

T. Varenbergas teigia, kad įvertinus patirtį Vokietijoje bei banko plėtros tempus, ilgainiui Šiaulių bankas gali indėlių paslaugą pasiūlyti ir klientams iš kitų Europos valstybių.

„Matome tendenciją, kad taupymo paslaugų rinka tampa vis globalesnė, įgauna vis daugiau sinergijos su finansinių technologijų įmonėmis, todėl siekiame tuo pasinaudoti ir išplėsti finansavimosi galimybių spektrą, pasiūlant klientams ne tik tradicinės bankininkystės paslaugas, bet ir naujus virtualius sprendimus“, - pabrėžė banko Rinkų ir iždo departamento direktorius.

Siekdami užtikrinti geriausią jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus.
Sužinoti daugiau
Nesutinku