Darbo laikas ir mokėjimai Velykų metu

Mieli klientai,

Artėjančios bene svarbiausios pavasario šventės proga norime palinkėti neprarasti pozityvios nuotaikos ir jaukiai praleisti Šv. Velykas namuose.

O kad šventinio nusiteikimo neblaškytų kasdieniai rūpesčiai, kviečiame susipažinti su svarbiausia informacija, aktualia ilgąjį savaitgalį.

Darbo laikas

Informuojame, kad Velykų dienomis (balandžio 12 ir 13 d.) Šiaulių banko klientų aptarnavimo skyriai ir klientų skambučių aptarnavimo centras nedirbs. Antradienį, balandžio 14 d., klientų skambučių aptarnavimo centras dirbs įprastai, nuo 8 val.

Jei praradote mokėjimo kortelę, net ir šventiniu metu nedelsiant skambinkite telefono numeriu 1813 ir ją užblokuokite.

Mokėjimo pavedimai

Šiaulių banke priimami momentiniai mokėjimai, todėl klientai šventiniu metu momentinius mokėjimo pavedimus į savo sąskaitą gaus per kelias sekundes. Momentiniai mokėjimai atliekami visą parą, tiek savaitgaliais, tiek šventinėmis dienomis, pervedant lėšas eurais, maksimali vieno pervedimo suma – iki 15 tūkst. eurų.

Atliekant mokėjimo pavedimą iš Šiaulių banko sąskaitos, yra taikomas SEPA pavedimas, todėl mokėjimų pavedimai, pateikti 2020 m. balandžio 9 d. po 16 val., bus vykdomi kitą artimiausią visų bankų darbo dieną – š. m. balandžio 14 d.

Tarptautiniai mokėjimai

Daugelyje Europos šalių balandžio 10 d. yra ne darbo diena (Didysis penktadienis), tad prašome gyventojų atkreipti dėmesį, kad mokėjimai eurais į kitus SEPA erdvės valstybėse registruotus bankus, pateikti 2020 m. balandžio 9 d. po 16 val., bus vykdomi kitą artimiausią visų bankų darbo dieną – š. m. balandžio 14 d.

Mokėjimo kortelės

Atsiskaityti mokėjimo kortelėmis šventinį savaitgalį bus galima kaip įprasta, Šiaulių banko klientai taip pat galės naudotis internetine bankininkyste, išsigryninti pinigų bankomatuose.

Norime atkreipti jūsų dėmesį, kad atsižvelgiant į virusų plitimo būdus, rekomenduojame vengti grynųjų pinigų ir rinktis bekontaktį atsiskaitymą. Karantino metu atsiskaitymų limitas bekontaktėmis mokėjimo kortelėmis yra padidintas iki 50 Eur vienam atsiskaitymui. Iki šiol bekontakčiu būdu galima buvo pirkti už 25 eurus.

Jeigu visgi naudojatės bankomatu, kurie yra reguliariai dezinfekuojami, mūvėkite pirštines arba vėliau nepamirškite nusiplauti rankų.

 

Linkime jaukių ir šiltų Šv. Velykų.

 

Jūsų
Šiaulių bankas