Nestandartiniam klientui – nestandartinis Šiaulių banko sprendimas

Lankstumas – vienas svarbiausių Šiaulių banko bruožų, reiškiančių, kad galime būti arčiau klientų. Turėdami platų padalinių tinklą visoje Lietuvoje ir galėdami gyvai pažinti klientą, galime jį geriau suprasti ir įsiklausyti į jo poreikius. Kai žinome ko reikia – žinome ką pasiūlyti!

Jau trečius metus bendradarbiaujame su Vaidoto Žalos ir Sauliaus Jurgelėno ekipažu, šiemet vėl startavusiu Dakaro ralyje. Tačiau šį kartą ne tik prisidėjome prie naujojo automobilio finansavimo, bet ir suteikėme galimybę naudotis bekontakčiu atsiskaitymu nė neišlipant iš automobilio! Žinome, kad kiekviena sekundė lenktynėse yra svarbi, todėl į naujojo „MINI John Cooper Works Rally“ automobilio veidrodėlį įmontavome bekontaktį atsiskaitymą, padedantį ekipažui taupyti laiką. Nestandartiniam klientui – nestandartinis sprendimas.

Suprantame, kad patogumas ir greitis svarbus ne tik lenktynininkams, todėl Šiaulių banko klientams siūlome naudotis bekontaktėmis mokėjimo kortelėmis - saugia, patogia ir modernia mokėjimo priemone. Atsiskaitant už pirkinius iki 25 Eur - užtenka tik priliesti mokėjimo skaitytuvą! Taupykite laiką rinkdamiesi modernius sprendimus.

Taip pat, jūsų patogumui, visiems privatiems Šiaulių banko klientams, turintiems mokėjimo korteles, susietas su paslaugų planais „Tradicinis“, „Maksimalus“ ir „Jaunimui“ galioja NEMOKAMAS PINIGŲ IŠGRYNINIMAS VISUOSE LIETUVOS IR UŽSIENIO BANKOMATUOSE bei UAB „Perlo paslaugos“ terminaluose.

 

Jūsų bankas – arčiau jūsų.