Interneto bankas

Lizingo sutarčių informacija
Lizingo sutarčių sudarymas

Bekontaktė „Debit Mastercard“

Tinkamiausia kortelė atsiskaityti kasdien!

Ši mokėjimo kortelė yra viena populiariausių tarptautinių debeto kortelių. Ja galite atsiskaityti ne tik įprastose prekybos ir paslaugų teikimo vietose, bet ir elektroninėse parduotuvėse, taip pat užsisakyti lėktuvo bilietą, viešbučio kambarį ar rezervuoti automobilį.

Bekontaktės „Debit Mastercard" privalumai

PAPRASTA. Bekontakte „Debit Mastercard" kortele galima, netvirtinant operacijos PIN kodu, atsiskaityti už pirkinius suma neviršijančia konkrečiame kortelių skaitytuve nustatytos operacijos sumos.

GREITA. Norint atsiskaityti, tereikia priglausti kortelę prie  kortelių skaitytuvo, pažymėto  simboliu . Atsiskaitydami sekite instrukcijas kortelių skaitytuvo ekrane. Atsiskaitymas bus patvirtintas, kai užsidegs žalia lemputė ir aparatas supypsės.

SAUGU. Atsiskaitymai yra saugūs - jiems taikomi keli saugumo lygiai. Papildomai galima užsisakyti „Saugumo programą“, kuri suteikia kortelės apsaugą ir nuostolių atlyginimą, klientui praradus mokėjimo kortelę ar kortelė iš jo būtų pavogta ar neteisėtai panaudota.

NAUDINGA. Atsiskaitant bekontakte kortele užsienyje bus taikomi palankūs valiutų konvertavimo kursai. Suma, už kurią atsiskaitant bekontakte kortele ir nereikia įvesti PIN kodo, užsienyje gali skirtis.

„Debit Mastercard“ galimybės

Turėdami „Debit Mastercard“ mokėjimo kortelę, galite:

Visiems privatiems Šiaulių banko klientams, turintiems mokėjimo korteles, susietas su paslaugų planais „Tradicinis“, „Maksimalus“ ir „Jaunimui“ – NEMOKAMAS PINIGŲ IŠGRYNINIMAS VISUOSE LIETUVOS IR UŽSIENIO BANKOMATUOSE bei UAB „Perlas Finance“ terminaluose.

Aktualu!

Saugumo programa

Kiekvienai mokėjimo kortelei galima papildomai užsisakyti „Saugumo programą“, kuria:

Paslaugos mokestis vienai Mokėjimo kortelei vos 0,90 Eur per mėnesį. Saugumo programą konkrečiai kortelei galite užsisakyti per interneto banką, pildant SP užklausą internetu arba banko padaliniuose.

Užsisakyti

Mokėjimo kortelę galite užsisakyti: