Interneto bankas
Lizingo sutarčių informacija
Lizingo sutarčių sudarymas

Banko sąskaitos

Tapkite mūsų klientu ir pasinaudokite sąskaitos Šiaulių banke teikiamais privalumais ir galimybėmis. Atsidarę sąskaitą galėsite greitai, patogiai ir saugiai vykdyti kasdienines finansines operacijas.

Sau tinkamiausią banko sąskaitos pasiūlymą galite rasti Informacijos apie komisinius atlyginimus dokumentuose

Atsidarę sąskaitą, Jūs galėsite

Sąskaitą galėsite valdyti Jums patogiausiu būdu:

Kaip atsidaryti sąskaitą?

 1. Jums reikia atvykti į artimiausią Šiaulių banko klientų aptarnavimo padalinį ir pateikti vieną iš šių asmens tapatybės dokumentų:

  Jeigu Jūs esate Lietuvos Respublikos pilietis arba nuolatinis gyventojas, asmens tapatybės nustatymui privalote pateikti vieną iš šių dokumentų:
  • Lietuvos Respublikos pasą;
  • Lietuvos Respublikos asmens tapatybės kortelę;
  • Leidimą laikinai arba nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje.

  Jei Jūs esate bet kurios kitos EEE* valstybės narės pilietis arba nuolatinis gyventojas, asmens tapatybės nustatymui privalote pateikti vieną iš šių dokumentų:
  • EEE valstybės išduotą pasą;
  • EEE valstybės išduotą asmens tapatybės kortelę;
  • Leidimą laikinai arba nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje.
    
  Jei Jūs nesate EEE valstybės pilietis arba nuolatinis gyventojas, asmens tapatybės nustatymui privalote pateikti savo pasą, kuriame turėtų būti galiojanti Šengeno viza.

  * EEE – Europos ekonominė erdvė, kuriai priklauso Europos Sąjungos valstybės narės, o taip pat Norvegija, Islandija ir Lichtenšteinas.
   
 2. Užpildyti prašymą sąskaitai atidaryti.
 3. Užpildyti fizinio asmens anketą „Pažink savo klientą“.
 4. Sudaryti sąskaitos tvarkymo sutartį.

Jeigu esate mūsų klientas ir norite atsidaryti naują sąskaitą, galite užpildyti prašymą sąskaitai atidaryti „SB linijoje“.

Jei sąskaitą norite atidaryti kito asmens vardu arba sąskaitą Jums nori atidaryti kitas asmuo, turite pateikti notaro patvirtintą įgaliojimą.

Sąskaitą atsidaryti gali keli asmenys (sąskaitos bendraturčiai). Tuomet sąskaitos sutartyje nurodoma, kaip bendraturčiai disponuos pinigais - kartu ar kiekvienas atskirai.

Banko sąskaitą galima atidaryti ir nepilnamečiui. Nepilnamečio iki 14 metų banko sąskaitą tvarko vienas iš tėvų, įtėvių arba globėjas.

Jeigu sąskaita atidaroma nepilnamečiui iki 14 metų, reikia pateikti:

 • abiejų arba vieno iš tėvų, įtėvių ar globėjų asmens tapatybės dokumentų;
 • vaiko gimimo liudijimą (išduotą iki 2016-12-31 imtinai) arba vaiko asmens tapatybės dokumentą (jeigu toks vaikui yra išduotas);
 • dokumentus, įrodančius, kad asmuo paskirtas teisėtu nepilnamečio globėju arba įtėviu;
 • banko patvirtintą vieno iš tėvų, įtėvių arba globėjo patvirtinimą dėl disponavimo sąskaitoje esančiomis lėšomis.

Jeigu sąskaita atidaroma nepilnamečiui nuo 14 iki 18 metų, reikia pateikti:

 • visus pirmiau išvardintus dokumentus;
 • abiejų arba vieno iš tėvų, įtėvių ar globėjų pasirašytą banko patvirtintą sutikimą dėl sąskaitos sutarties sudarymo ir lėšų disponavimo .

Taupymo sąskaita – tai riboto naudojimo sąskaita, skirta išimtinai Banko platinamų taupymo produktų (pvz. indėlių) aptarnavimui, kai indėlį laikyti norintis asmuo nepageidauja Banke turėti banko sąskaitos.

Naudodamiesi Taupymo sąskaita, galėsite sudaryti indėlio sandorį ir gauti priskaičiuotas palūkanas.

Paslauga Paslaugos įkainis
Taupymo sąskaitos atidarymas, tvarkymas, uždarymas Nemokamai

Galėsite disponuoti sąskaitoje esančiomis lėšomis, taikant Banko Paslaugų įkainiuose nustatytus mokesčius.

Bankas turi teisę vienašališkai nutraukti Taupymo sąskaitos sutartį ir uždaryti sąskaitą, jeigu klientas per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų nuo sutarties sudarymo nesudaro indėlio sandorio arba 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų nesinaudoja Banko platinamais taupymo produktais.

Kaip atsidaryti sąskaitą?

Atvykite į bet kurį Šiaulių banko padalinį ir pasirašykite Taupymo sąskaitos sutartį. Su savimi turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą – pasą arba asmens tapatybės kortelę.

Sąskaitoje laikomų lėšų draudimas:

Detalią informacija apie sąskaitoje laikomų lėšų draudimo sąlygas ir atvejus, kai lėšos nėra draudžiamos ir kai yra taikomi lėšų draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, galite rasti čia.

Kilus klausimų, maloniai kviečiame teirautis tel. 1813 (skambinant iš užsienio +370 37 301 337), el. paštu kc@sb.lt arba apsilankyti Šiaulių banko klientų aptarnavimo padaliniuose.

Siekdami užtikrinti geriausią jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus.
Sužinoti daugiau
Nesutinku