Nekilnojamojo turto kreditas

Susiremontuoti ar pagražinti savo namams, kitam nekilnojamajam turtui įsigyti ar jam suremontuoti, taip pat kitiems jūsų šeimos nekomerciniams poreikiams yra tinkamas nekilnojamojo turto kreditas, išduodamas įkeičiant turtą.

Privalumai

Panaudoję visą kreditą, kredito grąžinimo pradžią galite atidėti 12 mėnesių.
Galite nemokamai grąžinti kreditą prieš terminą palūkanų keitimo dieną.

Nekilnojamojo turto skaičiuoklė

Kredito terminas (mėn.)
Bendros pajamos per mėn. (EUR)
Bendri įsipareigojimai per mėn. (EUR)
Skolinuosi
Mokėjimo metodas
Maksimali galima kredito suma
- EUR
Man reikalinga suma
Jūsų mėnesinė įmoka
- EUR

Tikslios finansavimo sąlygos nustatotomos individualiai ir priklauso nuo kliento kreditingumo vertinimo.

 

Jei imate 55 000 EUR kreditą, įkeisdami nekilnojamąjį turtą, 10 metų laikotarpiui, kai taikoma 3,5 proc. kintamoji metinė palūkanų norma, pasirinktas anuitetinis metodas, sumokate 220 EUR vienkartinį sutarties administravimo mokestį, tai bendra kredito kainos metinė norma būtų 3,62 proc., bendra Jūsų mokama kredito suma – 65 484,67 EUR. Bendras kredito įmokų skaičius – 120, o mėnesio įmokos suma – 543,87 EUR.

Bendra kredito kainos metinė norma apskaičiuojama remiantis prielaidomis kad: (I) kredito sutartis galioja visą sutartą laikotarpį ir jos sąlygos nėra keičiamos; (II) kreditas išmokamas visas ir iš karto; (III) šalys vykdo savo įsipareigojimus pagal kredito sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus; (IV) visą kredito sutarties galiojimo laikotarpį taikoma šiame pavyzdyje nurodyta palūkanų norma, kuri, įskaitant ir kitas mokėtinas sumas, išlieka tokia pati kaip ir kredito sutarties sudarymo metu ir taikoma iki kredito sutarties pabaigos; (V) nėra taikomas kredito grąžinimo atidėjimo laikotarpis; (VI) kreditas nėra grąžinamas iš anksto. Išlaidos, kurios Bankui nežinomos, į bendrą kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdį nėra įtraukiamos.

Pagrindinės sąlygos

Šis kreditas gali būti suteikiamas pilnamečiams Lietuvos Respublikos piliečiams arba asmenims, turintiems Migracijos tarnybos prie LR vidaus reikalų ministerijos išduotą nuolatinį leidimą gyventi Lietuvoje ir gaunantiems nuolatines pajamas.

Kredito paskirtis

  • Gyvenamojo būsto remontui, apdailai.
  • Kitos paskirties pastatams ar patalpoms įsigyti.
  • Kitos paskirties pastatų ar patalpų remontui.
  • Kitiems tikslams, išskyrus verslą, įgyvendinti.

Valiuta

Eurai

Terminas

Iki 10 metų

Suma

Nustatoma atsižvelgiant į Jūsų ir Jūsų šeimos pajamas bei finansinių galimybių gražinti kreditą vertinimą, taip pat į įsigyjamo ir (ar) įkeičiamo nekilnojamojo turto vertę (kainą).
Gali būti finansuojama iki 70 proc. turto rinkos vertės ar kainos (atsižvelgiama į mažesnę sumą).

Kredito užtikrinimo priemonės

Įkeičiamas perkamas turtas ar kitas bankui priimtinas nekilnojamasis turtas.

Įkeičiamo nekilnojamojo turto vertinimas

Įkeičiamą nekilnojamąjį turtą turi įvertinti su banku suderinta nekilnojamojo turto vertinimo bendrovė.

Įkeičiamo nekilnojamojo turto draudimas

Klientas iki kredito išmokėjimo turi apdrausti banko įkeičiamą turą bankui priimtinoje draudimo bendrovėje ar draudimo brokerių įmonėje. Minimalius reikalavimus turto draudimo sutartims rasite čia.

Palūkanų norma       

Kintamoji palūkanų norma.
Palūkanų norma apskaičiuojama kaip 6 mėnesių trukmės EURIBOR reikšmės ir fiksuotos maržos metinių palūkanų suma.

Grąžinimo metodas

Linijinis - kreditas grąžinamas lygiomis dalimis, o palūkanos  skaičiuojamos nuo likusios kredito sumos, todėl įmokos kas mėnesį mažėja.

Anuitetas - grąžinama paskolos dalis ir palūkanos paskaičiuojamos taip, kad kiekvieno mėnesio įmokos būtų vienodos, iki kol paskola bus visiškai išpirkta.

Dokumentai, reikalingi kreipiantis dėl nekilnojamojo turto kredito

Kitus pateiktinus dokumentus aptarsime susitikimo dėl kredito metu.

Kur kreiptis dėl šio kredito?

Skambinti 1813

Atkreipiame dėmesį, kad bendra mėnesio įmokų, Jūsų mokamų įvairioms kredito įstaigoms, suma neturėtų viršyti 40 proc. visų per mėnesį Jūsų gaunamų grynųjų pajamų.

Naudodamiesi finansavimo paslaugomis, prisiimate finansinius įsipareigojimus. Prieš suteikdamas kreditą, bankas atsižvelgia į Jūsų gaunamas pajamas ir turimus įsipareigojimus.

Skolinkitės atsakingai – netinkamai vykdydami savo finansinius įsipareigojimus, galite prarasti nekilnojamąjį turtą, įkeistą imant kreditą. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas taip pat gali neigiamai paveikti Jūsų kredito istoriją, didinti skolinimosi sąnaudas.