Interneto bankas

Lizingo sutarčių informacija
Lizingo sutarčių sudarymas

Draudimas

Gera būti tikriems, kad Jūs ir Jūsų artimieji sulauksite finansinės paramos tada, kai jos labiausiai reikės, tarkime, nutikus nelaimei. Ramu gyventi, kai pasirūpinta šeimos finansiniu saugumu. Malonu žinoti, kad galėsite įgyvendinti savo ir savo vaikų ateities planus. Gyvybės draudimas – viena iš priemonių, padedančių visa tai pasiekti.

Lietuvoje nuo 2000-ųjų sėkmingai veikianti gyvybės draudimo bendrovė „SB draudimas“, Šiaulių banko grupės įmonė, siūlo draudimo paslaugas šeimos finansiniam saugumui užtikrinti:

Draudimo rūšys 
Gyvybės draudimas „Saugi šeima“ Pasirinkus šią Šiaulių banko klientams skirtą paslaugą, apsidraudžiama ir gyvybės, ir traumų dėl nelaimingų atsitikimų draudimu. Tad draudimo išmoka būtų finansinė paspirtis šeimai apdraustojo netekties atveju, taip pat pačiam apdraustajam, jei jis patirtų traumą. Nedidelė draudimo mėnesio įmoka periodiniu pervedimu būtų nurašoma iš Jūsų sąskaitos Šiaulių banke.
Jums ir jūsų šeimai - Saugios ateities investicinė programa Tai galimybė viena draudimo sutartimi apdrausti visus šeimos narius, kiekvienam iš jų parenkant draudimo apsaugą pagal individualius poreikius, kartu kaupti lėšas ir asmeniškai dalyvauti investavimo procese.
Jūsų vaikui - Vaikų ateities programa Tai galimybė užtikrinti vaikui finansinę paramą tėvų netekties atveju ir sukaupti vaikui lėšų būsimoms studijoms ar savarankiško gyvenimo pradžiai, asmeniškai dalyvaujant investavimo procese.
Jūsų pensijai - Pensijų programa Tai galimybė sukaupti lėšų oriai senatvei ir būti finansiškai saugiam netikėtos ligos ar nelaimingo atsitikimo atveju, asmeniškai dalyvaujant investavimo procese.
Jūsų saugumui - Esu saugus Tai galimybė būti finansiškai saugiam ar finansiškai apsaugoti savo artimuosius netikėtos ligos ar nelaimingo atsitikimo atveju.

Kur kreiptis norint apsidrausti?

„SB draudimo“ konsultantai visuomet pasirengę padėti Jums sudaryti sutartį, suteikti papildomos informacijos ar atsakyti į klausimus:

Telefonu 1813