Paslaugų teikėjų sąrašas

Paslaugų teikėjų, už kurių paslaugas galima atsiskaityti pagal e. sąskaitas, sąrašas (nuolat atnaujinamas).

  Įmonės
kodas
E. sąskaitos
gavimo prašymo
pateikimas banke
AB Klaipėdos energija 140249252
AB PANEVĖŽIO BUTŲ ŪKIS 147146714
AB PANEVĖŽIO ENERGIJA 147248313
AB Šiaulių bankas (lizingo paslaugos) 112025254
AB Vilniaus šilumos tinklai 124135580
AB „Energijos skirstymo operatorius“ 304151376
AB „Lietuvos draudimas“ 110051834
AB „Rokiškio komunalininkas“ 173000664
ADB „Gjensidige“ 110057869
Linde Gas UAB 110178963
Alytaus miesto savivaldybės administracija 188706935
AMICUS DENTIS, Vytauto Tamošiūno ir Justinos Jakutienės Odontologijos klinika, UAB 302543955
AS TV Play Baltics (Home3) 10308880
Asociacija „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai“ 302555555
Bitė Lietuva, UAB 110688998
Circle K Lietuva, UAB 211454910
City Boxing sporto klubo narystė 304954439
Compensa Life Vienna Insurance SE 301135655
Ega LT UAB 303303888
EUROCASH1, UAB 225329030
Fitek LT UAB 111629419
Init, UAB 132658751
Jungtis UAB 132641321
KAUNO ŠVARA 132616649
L-2002 891-OJI INDIVIDUALIŲ GYVENAMŲJŲ NAMŲ STATYBOS BENDRIJA 126026188
Lietuvos nacionalinis UNICEF komitetas Asociacija 191588169
LIETUVOS PROFESINĖ SĄJUNGA „SANDRAUGA“ 195772298
LPF SOS vaikų kaimai 192014985
Luminor Lizingas, UAB 111667277
Maltos ordino pagalbos tarnyba 190740859
Mandatum Life Insurance Company Limited Lietuvos filialas 300625720
MetLife T.U.Z.R.S.A 0000028131
Palangos baseino sporto klubas 305163171
Paramos fondas „Gerų darbų dirbtuvės“ 303379747
PARAMOS  FONDAS JAUNIMO LINIJA 302594405
Santaros klinikų gydytojų sąjunga 304856030
Savicko sporto klubas 301742000
SB lizingas UAB 234995490
SĮ KRETINGOS KOMUNALININKAS 163934977
SPLIUS, UAB 145221538
SWEDBANK LIFE INSURANCE SE LIETUVOS FILIALAS 302458056
Swedbank P&C Insurance AS Lietuvos filialas 302649474
Telia Lietuva, AB 121215434
UAB „Alytaus šilumos tinklai" 149947714
UAB „Caupara" 304095290
UAB „Dinetas" 300597712
UAB „Drauskaita" 304254248
UAB „Fortum Heat Lietuva" 111679436
UAB „Ignitis" 303383884
UAB „Neste Lietuva" 211472890
UAB „Sporto realistai" 301097788
UAB „Vilniaus vandenys" 120545849
Gyvybės draudimo UAB SB draudimas 110081788
UAB DELFI 125483974
UAB DZŪKIJOS VANDENYS 149566841
UAB Ecoservice 123044722
UAB Ekskomisarų biuras 122755433
UAB Elektroninių mokėjimų agentūra 136031358
UAB Energijos sprendimų centras 304178932
UAB Eurocom 301673440
UAB "G4S Lietuva" 122887029
UAB GM Žurnalų leidybos grupė 304737282
UAB GOOD LIFE FITNESS 303024689
UAB GRIFS AG 111813091
UAB Gym Plius 303064057
UAB INSERVIS 126180446
UAB KILO GRUPĖ 303157579
UAB LITESKO FILIALAS BIRŽŲ ŠILUMA 110893355
UAB LITESKO FILIALAS DRUSKININKŲ ŠILUMA 110896312
UAB LITESKO FILIALAS KELMĖS ŠILUMA 110852497
UAB LITESKO FILIALAS TELŠIŲ ŠILUMA 110853446
UAB LITESKO FILIALAS VILKAVIŠKIO ŠILUMA 110844778
UAB LK SERVICE 302350867
UAB MŪSŲ SPORTAS 303090109
UAB PRAKTIŠKAS 304157233
UAB RADIJO ELEKTRONINĖS SISTEMOS 123914835
UAB SAUGOS TARNYBA ARGUS 141237452
UAB SIGRETA 124251414
UAB SPORTO INFRASTRUKTŪRA 303550874
UAB Verslo tiltas 156905128
UAB Vilkaviškio vandenys 185304657
UAB ‘‘My Fitness‘‘ 304523403
UAB „Alpha komunikacijos" 300136028
UAB „Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras" 250135860
UAB „ASHBURN International“ 111637661
UAB „Athletic city 302439127
UAB „Aukštaitijos vandenys" 147104754
UAB „Balticum TV" 240809570
UAB „Cgates" 120622256
UAB „Citadele faktoring. ir liz." 126233315
UAB „CSC Telecom" 111818067
UAB „Diena Media News" 133348410
UAB „ECOFON“ 224131750
UAB „Ecoservice projektai" 144128180
UAB „Elektrum Lietuva" 301506046
UAB „Eola“ 301754643
UAB „ETANETAS" 175036260
UAB „Fabeta“ 121452287
UAB „Garant“ 140101296
UAB „Gelsva“ 120596772
UAB GF Bankas 300515252
UAB „GSM Apsauga“ 300886695
UAB „Gym LT“ 303472404
UAB „Impuls LTU“ 302632507
UAB „InsurTech solutions“ 304726880
UAB „INVL Asset Management“ 126263073
UAB „Kauno vandenys“ 132751369
UAB „KAVAMEDIA“ 302327046
UAB „Klaipėdos baseinas“ 304738249
UAB „Lietuvos rytas“ 120030315
AS Inbank filialas 305340173
UAB „Mūsų vizija“ 302547925
UAB „Neringos vanduo“ 152767676
UAB „Palangos vandenys“ 152447391
UAB „PZU Lietuva gyvybės draudimas“ 110082737
SEB Life and Pension Baltic SE Lietuvos filialas 305351885
UAB „Šiaulių vandenys“ 144133366
UAB „Šilėja“ 121462961
UAB „Sporto klubų sistema“ 300029421
UAB „Stova“ 302299725
UAB „Tele2“ 111471645
UAB „Teledema“ 135989386
UAB „Trakų šilumos tinklai“ 181121797
UAB „Verkių būstas“ 302813393
UAB „VS FITNESS“ 302484535
UAB Blender Lithuania 304230261
UAGDPB Aviva Lietuva 111744827
UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ PROGMERA 172401241
UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ ROKIŠKIO VANDENYS 173741535
UŽDAROSIOS AKCINĖS BENDROVĖS LITESKO FIL.MARIJAMPOLĖS ŠILUMA 110844810
VO „Gelbėkit vaikus“ 190780953
VšĮ „Eola plius“ 302641723
VŠĮ „Fitneso akademija“ 141948141
VšĮ „Mažieji šnekučiai“ 302760414
VšĮ „Sporto ambasadoriai“ 304078184
Elis Textile Service, UAB 110694894
„IF P&C Insurance AS“ filialas 302279548
UAB „Robolabs“ 304222026
ERGO Insurance SE Lietuvos filialas 302912288
"Evatechas", MB 305172448
Lietuvos profesinė sąjunga "Sandrauga" 195772298
Sveikieji baltai, UAB 135949477
UAB „Vilkaviškio šilumos tinklai“ 185492166
ADB "Compensa Vienna Insurance Group" 304080146
VŠĮ Asmenybės ugdymo kultūros centras 304158883
UAB "Brink's Lithuania" 305554572
VŠĮ PLAUKIMO KLUBAS 304296375
UAB KRETINGOS VANDENYS (Už vandenį) 163994426
Enefit, UAB 300649187
UAB "Butų ūkio valdos" 300611261
Perlas Energija (elektra) 305584028
UAB PRIEMIESTIS 221487620
UAB JURITA 220152850
Birštono elektra 305602476
Šiaulių energija, AB 245358580
DGNSB "Pušų terasos" 304156850
UAB BLENDER LITHUANIA F1 305353384
UAB "Treniruočių pasaulis" 303283994
UAB "EGTO energija" 305563991
Sporto Klubas "Budora" 300602141
AB "Klaipėdos vanduo" 140089260
UAB Baltic employment solutions 305690483