Interneto bankas
Interneto bankas
BETA
Lizingo sutarčių informacija
Lizingo sutarčių sudarymas

Kompleksinė lizingo su draudimu paslauga – patogus ir sumanus sprendimas

Įsigydami turtą Šiaulių banko lizingu, gyventojai ir įmonės jau gali naudotis lizingo su  draudimu paslauga. Ją pasirinkus, draudimo įmokos nedidėja visą draudimo laikotarpį ir yra mokamos kartu su lizingo įmokomis.

Šiaulių banko lizingu įsigyjant automobilį, sunkiojo transporto priemonę, žemės ūkio įrenginį ar kitą draustiną turtą, klientams nebūtina rūpintis jo draudimu. Bankas, bendradarbiaudamas su draudimo bendrove „ERGO Insurance SE“ Lietuvos filialu ir draudimo brokeriu BALTO LINK, teikia lizingo su draudimu paslaugą.

„Lizingas su draudimu – tai klientams patogi ir naudinga kompleksinė paslauga. Sudarant lizingo sutartį, jiems iš karto pasiūlomas tinkamas įsigyjamo turto draudimas, todėl lizingu perkantiems klientams nereikia ieškoti draudimo bendrovės, kuri turtą apdraustų reikalavimus atitinkančiomis sąlygomis. Be to, lizingo ir draudimo dokumentai greitai ir paprastai sutvarkomi turto įsigijimo vietoje arba Šiaulių banke“, – sako Šiaulių banko administracijos vadovo pavaduotoja, Verslo plėtros tarnybos vadovė Daiva Šorienė.

Lizingu įsigyjamas turtas gali būti apdraudžiamas visam lizingo sutarties laikotarpiui – nuo 1 iki 5 metų, todėl rūpintis jo draudimu visą šį laikotarpį daugiau nebereikia. Visa draudimo įmoka išskaidoma dalimis, kurios įtraukiamos į lizingo įmokų mokėjimo grafiką, t. y. nustatytomis datomis jos kliento mokamos arba periodiškai nurašomos iš jo sąskaitos kartu su lizingo įmokomis.

Pasak D. Šorienės, klientams naudinga ir tai, kad draudimo įmokos  yra fiksuojamos visam lizingo sutarties laikotarpiui ir, kylant kainoms rinkoje, jos nedidėja. Įtakos draudimo įmokų dydžiui neturi ir žalos išmokėjimas klientui draudžiamųjų įvykių atvejais. Per pirmąsias savaites, kai buvo pradėta teikti ši kompleksinė paslauga, didelė dalis Šiaulių banko lizingu turtą įsigyjančių klientų jau ją pasirinko.

Lizingu įsigyjamą turtą draudžia Šiaulių bankas, šios paslaugos papildomai neapmokestindamas. Draudžiamam turtui taikomos tipinės Šiaulių banko partnerio draudimo bendrovės „ERGO Insurance SE“ Lietuvos filialo draudimo sąlygos.

Primename, kad Šiaulių banko įgaliojimu bei banko vardu turto draudimo sutartis administruoja ir jų atitikimą banko keliamiems reikalavimams prižiūri BALTO LINK, UADBB.

Apie lizingą ir draudimą rasite Šiaulių banko interneto svetainės skiltyje „Lizingo paslaugos“. Telefonas pasiteirauti 1813 (skambinant iš užsienio +370 37 301 337).