Interneto bankas
Lizingo sutarčių informacija
Lizingo sutarčių sudarymas

Kaupiamasis indėlis taupymui

Padėję šį indėlį, gausite fiksuoto dydžio metines palūkanas, patogiai taupydami pinigus nuo 1,5 metų ir bet kuriuo metu galėdami papildyti indėlio sąskaitą. 

Pagrindinės sąlygos

Privalumai

Indėlio dalies atsiėmimas nenutraukus sutarties

Indėlio dalies atsiimti nenutraukus sutarties nėra galimybės.

Išankstinis indėlio sutarties nutraukimas

Indėlio sutartį galite sudaryti:

Indėlio sutartį gali sudaryti fiziniai asmenys (rezidentai). Ją sudarant, tereikia nurodyti norimą indėlio sumą ir ją turėti savo indėlio sąskaitoje nustatytą lėšų rezervavimo dieną. Sutartis įsigalioja sudarymo dieną ir galioja iki joje nurodytos datos.

Telefonas pasiteirauti tel. 1813 (skambinant iš užsienio +370 37 301 337).

Indėlių draudimas Įsipareigojimų investuotojams draudimas
Indėliai, kurių sutartys naujai nebesudaromos

Čia pateikiama informacija yra tik pristatomasis rinkodaros pranešimas. Ji negali būti vertinama kaip pasiūlymas naudotis pristatomomis taupymo ir investavimo priemonėmis. Jūs esate atsakingi už savo priimamus sprendimus, todėl, prieš juos priimdami, išsamiai susipažinkite su pasirinktų priemonių informacija ir rizika.

Atkreipiame dėmesį, kad investavimas yra susijęs su tam tikra rizika, todėl, prieš priimdami sprendimą investuoti, turite įvertinti, kad tam tikromis aplinkybėmis, kurios nepriklauso nuo AB Šiaulių banko valios ir veiksmų, gali nukristi Jūsų investicijų vertė. AB Šiaulių bankas nėra atsakingas už Jūsų sprendimus, priimtus remiantis čia pateikiama informacija.

Siekdami užtikrinti geriausią jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus.
Sužinoti daugiau
Nesutinku