Interneto bankas
Lizingo sutarčių informacija
Lizingo sutarčių sudarymas

Padėkite terminuotąjį indėlį su papildomomis palūkanomis

Terminuotasis indėlis su papildomomis palūkanomis leidžia gauti ne tik fiksuotąsias metines palūkanas, bet ir galimybę uždirbti papildomų palūkanų, jei finansinio turto (aukso kainos eurais indeksas), su kuriuo susietas šis indėlis, vertė padidėja daugiau nei nustatyta minimali procentinė riba.

Šiam indėliui būdingi terminuotųjų indėlių privalumai

Galite gauti didesnę grąžą nei įprastų terminuotųjų indėlių palūkanos

Padėję šį terminuotąjį indėlį, galite uždirbti net 9,8 % palūkanų už visą indėlio laikotarpį, t. y.:

Šios sąlygos taikomos padėjus šį indėlį iki 2017 m. rugsėjo 11 d., kai minimali indėlio suma – 1 000 eurų, indėlio galiojimo pabaiga – 2020 m. rugsėjo 14 d. Palūkanos mokamos indėlio terminui pasibaigus.

Susipažinkite su platinamo indėlio sąlygomis išsamiau.

* Tiksli metinė palūkanų norma priklausys nuo to, kurią dieną indėlis bus padėtas.

Indėlio dalies atsiėmimas nenutraukiant sutarties

Išankstinis indėlio sutarties nutraukimas

Indėlį nutraukti prieš terminą galima fiziniams asmenims tik esant ypatingoms aplinkybėms. Verslo klientai pagal ypatingų aplinkybių sąrašą indėlio sutarties nutraukti prieš terminą negali.

Atkreipiame dėmesį
Bankas turi teisę vienašališkai nutraukti indėlio sutartis, rinkoje esant nepalankioms sąlygoms, susijusioms su finansiniu turtu, kuris yra susietas su indėliu, iki indėlio pradinės vertės paskelbimo – 2017 m. rugsėjo 11 d. Bankui vienašališkai nutraukus indėlio sutartį, indėlininkui yra išmokamos fiksuotosios palūkanos, priskaičiuotos už indėlio terminą iki indėlio sutarties nutraukimo.

Kaip padėti šį indėlį?

Sudaryti šio indėlio sutartį gali visi fiziniai ir juridiniai asmenys „SB linijoje“ arba Šiaulių banko klientų aptarnavimo padaliniuose.

Pateikite užklausą, jeigu norėtumėte, kad su Jumis susisiektume dėl šio indėlio. Kilus klausimų, galite teirautis tel. 1813 (skambinant iš užsienio +370 37 301 337).

AB Šiaulių banke laikomi indėliai yra draudžiami valstybės įmonėje „Indėlių ir investicijų draudimas“ LR indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatyme nustatytomis sąlygomis. Plačiau

Siekdami užtikrinti geriausią jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus.
Sužinoti daugiau
Nesutinku