Automobilių lizingas

Kad ir kokio automobilio ieškote - Šiaulių bankas pasirengęs padėti. Sutartį jums palankiomis lizingo sąlygomis galite sudaryti atvykę į vieną iš Šiaulių banko padalinių arba per mūsų partnerius.

Kodėl verta rinktis lizingą Šiaulių banke?

Visiška jūsų pasirinkimo laisvė – įsigiję automobilį iki 7.000 EUR, jūs sprendžiate, ar apdrausti jį KASKO draudimu.
Lizingas su likutine verte.
Sudarykite mokėjimų grafiką su likutine verte ir džiaukitės mažesnėmis mėnesinėmis įmokomis.
Platus sutarčių sudarymo tinklas (lizingo sutartį galite sudaryti tiesiogiai pas Šiaulių banko automobilių partnerį arba bet kuriame Šiaulių banko skyriuje).
Taikomos geresnės lizingo sąlygos perkant iš Šiaulių banko partnerių.
Automobilį galima pirkti ir iš fizinio asmens.
Automobilį turite galimybę įsigyti be pradinės įmokos.

Lizingo paslaugos

Mėnesinė įmoka

Automobilio kaina (Eur)
Pradinė įmoka (Eur)
Laikotarpis (Mėn.)

Tikslios finansavimo sąlygos nustatotomos individualiai ir priklauso nuo kliento kreditingumo vertinimo.

Jūsų mėnesinė įmoka
0 EUR / Mėn

Tipinis pavyzdys.

Jei lizingu įsigytumėte 20000 Eur vertės automobilį ir sumokėtumėte 4000 Eur pradinę įmoką nuosavomis lėšomis automobilio pardavėjui, tai bendra vartojimo kredito suma būtų 16000 Eur, o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 17 578,22 Eur, kuri apskaičiuota įtraukus per paskolos laikotarpį mokėtinas lizingo palūkanas (1 378,22 Eur), administracinį mokestį (200 Eur) ir darant prielaidą, kad lizingo sutarties terminas – 5 metai, valiuta – eurai, kintamųjų palūkanų norma – 3,30 proc. (3,30 proc. marža ir 6 mėn. EURIBOR).

Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 3,85 procento, mėnesio įmoka – 289,64 Eur.

Automobilis turi būti apdraustas KASKO draudimu, vartotojo lėšomis, priimtinoje draudimo bendrovėje (draudimo išlaidos neįskaičiuotos į bendros kredito kainos metinę normą).

Šis pavyzdys yra tik informacinio pobūdžio.

Kur kreiptis?

Daugiau informacijos

Jus taip pat gali dominti

Vartojimo kreditai Kredito kortelės Būsto kreditas Nekilnojamojo turto kreditas

Poreikių turime įvairių – tiek mažesnių, tiek didesnių. Kai jiems įgyvendinti prireikia pinigų, gali praversti vartojimo kreditas – patogus būdas pasiskolinti akiniams, skalbyklei, kompiuteriui, buto remontui, atostogoms, automobiliui ar kitoms reikmėms.

Plačiau

Tinkamiausia kortelė atsiskaityti keliaujant. Galite gauti iki 10 000 Eur kredito limitą. Kortele galite atsiskaityti internete, užsisakyti lėktuvo bilietus ar viešbučio kambarį.

Plačiau

Gera turėti savo vietą ne tik po saule, bet ir po savo stogu! Būsto kreditas suteikia galimybę tuo pasirūpinti – šio kredito lėšomis galite įsigyti, statyti ar rekonstruoti gyvenamąjį būstą bei įsigyti žemės sklypą būsto statybai.

Plačiau

Susiremontuoti ar pagražinti savo namams, kitam nekilnojamajam turtui įsigyti ar jam suremontuoti, taip pat kitiems jūsų šeimos nekomerciniams poreikiams yra tinkamas nekilnojamojo turto kreditas, išduodamas įkeičiant turtą.

Plačiau