Interneto bankas
Lizingo sutarčių informacija
Lizingo sutarčių sudarymas

100% palūkanų kompensavimas mokėjimų atidėjimo laikotarpiu iki 6 mėn.

Jei susidūrėte su sunkumais ir todėl sutarėte su Banku dėl paskolos grąžinimo atidėjimų, turite teisę kreiptis į INVEGĄ dėl palūkanų kompensavimo.

Pasirašę Susitarimą dėl paskolos grąžinimo grafiko pakeitimo su Banku, galite kreiptis tiesiai į INVEGĄ ir užpildyti paraišką dėl palūkanų kompensavimo elektroninėje paraiškų informacinėje sistemoje EPIS.

Daugiau informacijos apie INVEGA taikomą palūkanų kompensavimą rasite čia.

Palūkanų kompensavimui taikomos sąlygos:

100% PALŪKANŲ KOMPENSAVIMAS (GALIOJA NUO 2020-04-03)
Privaloma sąlyga

Paskolos grąžinimo grafiko pilnas atidėjimas.

Galioja sutarčių pakeitimams atliktiems nuo 2020-03-16.
Kompensavimo laikotarpis Proporcingas pilnai atidėto paskolos gražinimo grafiko laikotarpiui, bet neilgiau kaip 6 mėn. ir ne ilgiau kaip iki 2020-12-31 d.
Kompensuojamas suma

Iki 7,0 proc. Bankui mokamų palūkanų.

Jei klientui po grafiko pakeitimo buvo pakeistos palūkanos, palūkanų kompensavimas vykdomas nuo palūkanų galiojusių iki įmokų atidėjimo.
Kompensavimo dažnis Klientui pinigai pervedami už faktiškai sumokėtas palūkanas kas mėnesį į Kliento sąskaitą.
De minimis pagalba Palūkanų kompensavimas yra Valstybės pagalba, todėl jei Klientas išnaudojo De minimis, palūkanos nebus kompensuojamos.
Reikalavimai Klientui

SVV (smulkaus ir vidutinio verslo) subjektai, veikiantys Lietuvos Respublikos teritorijoje.

Palūkanų kompensavimas netaikomas šiems sektoriams: įmonėms veikiančioms ginklų, azartinių lošimų, distiliuoto alkoholio, tabako gamyboje ir/ ar prekyboje, įmonėms užsiimančioms finansine veikla, ūkininkams, vežėjams (ERK2 49.41), kai finansuotas vilkikų, priekabų, puspriekabių įsigijimas.
Paskolų formos

Apyvartinės paskolos: visos garantuotos ir negarantuotos paskolos, išskyrus sąskaitos kreditus, kredito linijas, faktoringą, bei kreditus skirtus kitų paskolų refinansavimui, dividendų išsimokėjimui, įstatinio kapitalo didinimui ir pan.

Investicinės paskolos: visos garantuotos ir negarantuotos paskolos (kreditai ir lizingas), išskyrus kai įsigyjamas turtas, skirtas perpardavimui, asmeniniam, naudojimui, lengvųjų ne komercinių automobilių įsigijimas. 

INVEGA vertins kiekvieną pateiktą paraišką individualiai, prašydama pateikti paskolą pagrindžiančius dokumentus.

 

Siekdami užtikrinti geriausią jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus.
Sužinoti daugiau
Nesutinku