Interneto bankas
Lizingo sutarčių informacija
Lizingo sutarčių sudarymas

Investiciniai fondai

Investiciniai fondai – tai kolektyvinio investavimo priemonė, t. y. investuotojams bendrąja daline nuosavybės teise priklausantis turtas, kurį fondo valdymo įmonė investuoja pagal tam tikrą strategiją. Į fondus investuotų lėšų valdymas patikimas investavimo specialistams. Investuotojai, atsižvelgdami į priimtiną riziką, gali pasirinkti tinkamiausią investicinių fondų rūšį (akcijų fondus, obligacijų fondus, mišriuosius fondus, pinigų rinkos fondus, indeksų fondus ar fondų fondus).

Privalumai

Investicinio fondo pasirinkimas

Prieš rinkdamiesi investicinį fondą, patys arba padedami Šiaulių banko investavimo specialistų:

Platinami investiciniai fondai

Kur kreiptis norint investuoti?

  1. Šiaulių banko padalinyje (Finansų maklerių darbo laikas: I-V 8.00-17.00) arba apsilankę interneto banke turite pasirašyti Investicinių paslaugų teikimo sutartį ir atsidaryti Investicinę sąskaitą.
  2. Dėl investavimo į fondus patogiausia kreiptis užpildant užklausos formą, ir su Jumis susisieks banko specialistas.

Išsamesnės informacijos apie šias investavimo priemones, sąlygas ir įkainius galite teirautis telefonu 1813 (+370 37 301 337 skambinant iš užsienio).

Čia pateikiama informacija yra tik pristatomasis rinkodaros pranešimas. Ji negali būti vertinama kaip pasiūlymas, raginimas ar rekomendacija įsigyti kurių nors finansinių priemonių, jas parduoti ir (ar) sudaryti sandorį (-ius).

Investuodami Jūs prisiimate su investavimu susijusią riziką. Fondo vieneto vertė gali tiek kilti, tiek kristi, investicijos gali būti tiek pelningos, tiek nuostolingos, finansinės naudos galima ir negauti, galima prarasti dalį ar net visą investuotą sumą dėl aplinkybių, kurios nepriklauso nuo AB Šiaulių bankas valios ir veiksmų. Istoriniai fondo rezultatai nėra patikimas ateities grąžos ir rizikos rodiklis. AB Šiaulių bankas nėra atsakingas už Jūsų sprendimus, priimtus remiantis čia pateikiama informacija.

Nors informacijos turinys yra pagrįstas šaltiniais, kurie laikomi patikimais, AB Šiaulių bankas, „INVL Asset Management“ ir „Synergy Finance" nėra atsakingi už netikslumus ar nuostolius, kurie gali atsirasti remiantis tokia informacija.

Rekomenduojame atsakingai ir kruopščiai pasirinkti investicinį fondą, atkreipti dėmesį į su investicijomis susijusias rizikas, taikomus mokesčius ir kitus atskaitymus bei atidžiai perskaityti investicinio fondo taisykles, prospektą ir pagrindinės informacijos investuotojams dokumentą.

Siekdami užtikrinti geriausią jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus.
Sužinoti daugiau
Nesutinku