Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Uždaryti
E-gyvybė Naujoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis nuo 2023‑12‑01, ir buvusiems INVL Life klientams, kurių sutartys buvo perkeltos į „SB draudimas“. PRISIJUNGTI
Atsisiųskite „SB draudimas“ mobiliąją programėlę
„SB draudimas“ savitarna Senoji „SB draudimas“ savitarna Skirta „SB draudimas“ klientams, sudariusiems draudimo sutartis iki 2023‑11‑30. PRISIJUNGTI
Turto valdymo portalas Turto valdymo paslaugos savitarna Skirta klientams, turintiems Turto valdymo paslaugos sutartį. PRISIJUNGTI
E-gyvybės vartotojai gali naudoti „SB draudimo“ mobiliąją programėlę

ĮDARBINTI SANTAUPAS

Jūsų poreikiai ir galimybės, pageidaujamas pelnas ir toleruojama rizika – visa tai svarbu renkantis finansinę priemonę santaupoms įdarbinti įvairiems tikslams. Į tai atsižvelgdami, Šiaulių banko patyrę ir licencijuoti finansų patarėjai, gali patarti ir pasiūlyti Jums tinkamų priemonių. Kviečiame kreiptis.

Investavimo priemonės ir sandoriai

Priemonės ir sandoriai
Obligacijos Tai skolos vertybiniai popieriai, kuriuos leidžia vyriausybės, finansų įstaigos, įmonės ar kitos finansų institucijos. Įsigydamas obligacijų, investuotojas skolina lėšas obligacijų leidėjui (emitentui). Emitentas įsipareigoja iš anksto nustatytais terminais mokėti palūkanas šių vertybinių popierių įsigijusiems asmenims, o obligacijų galiojimo termino pabaigoje – išmokėti nominaliąją jų vertę. Obligacijos susijusios su palyginti nedidele rizika, tačiau pelnas taip pat nėra didelis.
Akcijos Akcijos yra įmonės nuosavybės dalis. Akcijos patvirtina jų savininko, t. y. akcininko, teisę dalyvauti valdant bendrovę, gauti dividendus ir naudotis kitomis įstatymų numatytomis teisėmis. Įsigyti dalį verslo, t. y. įmonės akcijų, yra rizikingiau nei skolinti įmonei lėšų įsigyjant obligacijų: kartu su akcijomis įgyjama ir valdymo pareiga bei atsakomybė. Tačiau investavimas į akcijas suteikia didesnių galimybių uždirbti.
Investiciniai fondai Tai kolektyvinio investavimo priemonė, t. y. investuotojams bendrąja daline nuosavybės teise priklausantis turtas, kurį fondo valdymo įmonė investuoja pagal tam tikrą strategiją. Į fondus investuotų lėšų valdymas patikimas investavimo specialistams. Investuotojai, atsižvelgdami į priimtiną riziką, gali pasirinkti tinkamiausią investicinių fondų rūšį (akcijų fondus, obligacijų fondus, mišriuosius fondus, pinigų rinkos fondus, indeksų fondus ar fondų fondus).
Biržoje prekiaujami fondai (angl. exchange traded funds, ETF) Šių investicinių fondų vienetais prekiaujama biržoje, todėl jų įsigyti ir parduoti paprasčiau nei įprastų investicinių fondų vienetus. Šių fondų vertė dažnai susiejama su tam tikru indeksu (energetikos išteklių, technologijų, kitų prekių ar žaliavų, tauriųjų metalų ir pan.), todėl kintant indeksui atitinkamai kinta ir fondo vienetų kaina. Biržoje prekiaujami fondai paprastai nėra aktyviai valdomi. Jų vienetais biržoje prekiaujama kaip įmonių akcijomis.
Išvestinės finansinės priemonės Šių priemonių (sandorių arba susitarimų) vertė priklauso nuo finansinių priemonių ar turto, su kuriuo susietos išvestinės, vertės pokyčių. Dažniausiai sudaromi pasirinkimo, išankstiniai, ateities ir kiti sandoriai, kurių objektas susiejamas su akcijomis, obligacijomis, žaliavomis, tauriaisiais metalais, valiuta, palūkanų normomis ar kitomis prekėmis. Šių finansinių priemonių terminas gali būti nuo kelių dienų iki kelerių metų.
Atpirkimo sandoris (angl. repurchase agreement, REPO) Sandoris, pagal kurį viena šalis už pinigus perleidžia kitai šaliai finansinį turtą, įsipareigodama per nustatytą laiką jį atpirkti nustatytomis sąlygomis. Tai greitas ir patogus būdas pasiskolinti lėšų tam tikram laikui įkeičiant turimas finansines priemones.

Kaip pradėti investuoti?

  1. Pirmiausia Šiaulių banko padalinyje turite pasirašyti Investicinių paslaugų teikimo sutartį ir  atsidaryti vertybinių popierių sąskaitą.
  2. Įsigyti vertybinių popierių ir juos parduoti galima naudojantis vertybinių popierių platforma arba per finansų konsultantus bei maklerius.

Kur kreiptis?

Patogiausia užpildyti šią užklausos formą, ir reikiamas specialistas su Jumis susisieks.

Išsamesnės informacijos apie šias investavimo priemones, sąlygas ir įkainius galite teirautis telefonu 1813
(+370 37 301 337 skambinant iš užsienio).

Čia pateikiama informacija yra tik pristatomasis rinkodaros pranešimas. Ji negali būti vertinama kaip pasiūlymas įsigyti kurių nors finansinių priemonių, jas parduoti ir (ar) sudaryti sandorį (-ius).

Atkreipiame dėmesį, kad investavimas yra susijęs su tam tikra rizika, todėl, prieš priimdami sprendimą investuoti, turite įvertinti, kad tam tikromis aplinkybėmis, kurios nepriklauso nuo AB Šiaulių banko valios ir veiksmų, gali nukristi Jūsų investicijų vertė. AB Šiaulių bankas nėra atsakingas už Jūsų sprendimus, priimtus remiantis čia pateikiama informacija.