Interneto bankas
Interneto bankas
BETA
Lizingo sutarčių informacija
Lizingo sutarčių sudarymas

Lizingo sutarčių pasirašymas su elektroniniu parašu

Nuo šiol visas lizingo sutartis Šiaulių banko klientai gali pasirašyti ir elektroniniu parašu. Tai padės sutaupyti laiko - nebebus būtina vykti pasirašyti sutarties į banko padalinį.

Norėdamas pasirašyti sutartį el. parašu, klientas turi turėti mobilųjį el. parašą, asmens tapatybės kortelę su el. parašu, arba el. parašą USB laikmenoje. „Tai darome dėl patogumo klientams ir partneriams – lizinguojamų automobilių pardavėjams. Jiems pasirašymas elektroniniu parašu vyks patogiai, per modernią ISIGN platformą ir klientams bei partneriams nieko nekainuos“,- pasakoja Šiaulių banko Lizingo departamento direktorius Mindaugas Vasiliauskas.

Pasak jo, elektroninio parašo galimybė ypač aktuali verslo klientams, labiausiai – smulkaus ir vidutinio verslo įmonėms, ne visada galinčioms skirti laiko atvykti į banko padalinį. Tačiau lygiai taip pat elektroniniu parašu lizingo sutartis pasirašyti gali ir privatūs asmenys. El. parašu dokumentai pasirašomi greičiau, sutaupoma lėšų, skirtų dokumentų spausdinimui ir siuntimui.

„Elektroninio parašo diegimas – nuosekli banko procesų efektyvinimo dalis. Peržiūrime savo procesus ir įsivertiname, kur galėtume būti dar greitesni, lankstesni, o mūsų paslaugos – patogesnės klientams“, - sako Šiaulių banko Teisės ir administravimo tarnybos vadovė Živilė Skibarkienė.

El. parašo naudojimas jau diegiamas ir kitose banko veiklos srityse - elektroniškai jau pasirašomos banko pirkimų sutartys su tiekėjais.