Nukentėjusiems nuo COVID-19 verslams Portfelinė garantija paskoloms 2

Kokia tai priemonė?

Verslo klientams, dėl pandemijos susidūrusiems su likvidumo problemomis ir neturintiems pakankamai užstato, Bankas, pritaikęs Invegos teikiamą portfelinę garantiją paskoloms 2 (toliau – PGP2), gali peržiūrėti Kliento turimų paskolų grąžinimus, juos atidedant, arba suteikti naują finansavimą apyvartinių lėšų papildymui.

Kokios paskolų su PGP2 garantija sąlygos?

* Yra papildomų sąlygų.

Kas gali kreiptis dėl šių Paskolų?

Paskolos su PGP2 garantija skirtos smulkiam ir vidutiniam verslui bei didelėms įmonėms, kurios 2019 m. vykdė veiklą sėkmingai ir nebuvo laikomos sunkumus patiriančiomis, tačiau po karantino paskelbimo susidūrė su likvidumo problemomis. Kviečiame kreiptis, jei:

Šios garantijos negali būti teikiamos įmonėms, kurių veikla susijusi su ginklais, šaudmenimis, alkoholiu, tabaku ir jo gaminiais, azartiniais lošimais, finansine veikla.

Kokius dokumentus reikia pateikti?

Prašome užpildyti:

Kartu su užpildytais dokumentais pateikite ir įmonės finansines ataskaitas už 2019 m. bei šių metų pirmąjį ketvirtį. Galime paprašyti ir papildomų dokumentų, naujos paskolos ar atidėjimo poreikiui pagrįsti.

 

Iki kada galima kreiptis dėl Paskolų su PGP2 garantija?

Paskolos su šia garantija teikiamos iki 2020-12-31.

Kur kreiptis?

Į savo vadybininką arba į Šiaulių banko klientų aptarnavimo centrą: el. paštu kc@sb.lt arba tel. 1813 (skambinant iš užsienio +370 37 301 337).

Daugiau detalios informacijos rasite Invegos puslapyje.