Interneto bankas
Interneto bankas
BETA
Lizingo sutarčių informacija
Lizingo sutarčių sudarymas

Debit „Mastercard Business“

Tinkamiausia bekontaktė "Mastercard®" kortelė verslo įmonių kasdienėms operacijoms atlikti

Ši mokėjimo kortelė yra viena populiariausių tarptautinių debeto mokėjimo kortelių, su kuriomis galima atsiskaityti ne tik įprastose prekybos ir paslaugų teikimo vietose, bet ir elektroninėse parduotuvėse, užsisakyti lėktuvo bilietus, viešbučių kambarius ar rezervuoti automobilius.

Tai galimybė laisviau disponuoti lėšomis įmonės reikmėms.

Bekontaktės Debit „Mastercard Business" privalumai

PAPRASTA.  Bekontakte Debit  „Mastercard Business“ kortele galima, netvirtinant operacijos PIN kodu, atsiskaityti už pirkinius, jei mokėjimo suma neviršija konkrečiame kortelių skaitytuve nustatytos operacijos sumos.

GREITA. Norint atsiskaityti, tereikia priglausti kortelę prie  kortelių skaitytuvo, pažymėto  simboliu . Atsiskaitydami sekite instrukcijas kortelių skaitytuvo ekrane. Atsiskaitymas bus patvirtintas, kai užsidegs žalia lemputė ir aparatas supypsės.

SAUGU. Atsiskaitymai yra saugūs - jiems taikomi keli saugumo lygiai. Papildomai galima užsisakyti Saugumo programą, kuri suteikia  papildomą lėšų kortelėje apsaugą ir užtikrina nuostolių atlyginimą kortelės turėtojui jos praradimo, vagystės ar neteisėto panaudojimo atvejais.

NAUDINGA. Atsiskaitant bekontakte kortele užsienyje, taikomi palankūs valiutų konvertavimo kursai. Suma, kurią galima mokėti bekontakte kortele neįvedant PIN kodo, Lietuvoje ir užsienyje gali skirtis.

Turėdami Debit „Mastercard Business“ mokėjimo kortelę, galite
 • laisvai disponuoti įmonės reikmėms skirtomis lėšomis ir jas kontroliuoti;
 • savo nuožiūra keisti paros operacijų limitus ir taip apriboti išgryninimą bankomatuose bei atsiskaitymą mokėjimo kortele už prekes;
 • atsiskaityti už pirkinius ar paslaugas Lietuvoje ir užsienyje visose vietose, pažymėtose „Mastercard“ ženklu;
 • įnešti grynuosius pinigus į įmonės kortelės sąskaitą, naudodamiesi grynuosius pinigus priimančiais Šiaulių banko bankomatais arba UAB „Perlo paslaugos“ terminalais;
 • išsiimti grynųjų pinigų Šiaulių banko bankomatuose ar bet kurio kito banko bankomatų Lietuvoje ir užsienyje ar kituose bankomatuose Lietuvoje ir užsienyje arba UAB „Perlo paslaugos“ terminaluose;
 • Šiaulių banko bankomatuose pasikeisti savo mokėjimo kortelės PIN kodą į pageidaujamą kitą kodą;
 • panaikinti mokėjimo kortelės lusto blokavimą (jeigu jis blokuotas, surinkus neteisingą PIN kodą lustiniame kortelių skaitytuve), naudodamiesi Šiaulių banko bankomatais.
Aktualu!
 • Šios mokėjimo kortelės administravimo įkainiai, palyginti su kitų mokėjimo kortelių, mažiausi.
 • Mokėjimo kortelės sąskaita atidaroma ir tvarkoma pagal kliento pageidavimą – eurais.
 • Atsiskaitant kortele užsienyje, taikomi palankūs valiutų konvertavimo kursai.
 • „Debit Mastercard Business“ mokėjimo kortelės išduodamos įmonių ar organizacijų vadovams ir darbuotojams.
 • Mokėjimo kortelę galima įsigyti bet kuriame Šiaulių banko padalinyje, pateikus paraišką bei visus banko sąskaitai atidaryti reikalingus dokumentus (jei įmonė dar neturi atidarytos sąskaitos). Mokėjimo kortelės paraišką galima pateikti ir per interneto banką.

Daugiabučių namų savininkų bendrijos (DNSB) verslo mokėjimo korteles galima įsigyti bet kuriame Šiaulių banko padalinyje, pateikus įmonės registracijos pažymėjimą bei visus sąskaitai atidaryti reikalingus dokumentus arba naudojantis interneto banku. Daugiabučių namų savininkų bendrijos, norėdamos gauti verslo kortelę, bankui turi pateikti susirinkimo protokolą, patvirtinantį, kad bendrija nutarė išsiimti DNSB verslo kortelę, bei kitus banko reikalaujamus dokumentus.